Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  regi : (28 May 2024 - 09:51) вы че все еще играете)))
@  fr33 : (24 May 2024 - 12:37) nada kvest sdelat togda onlajn budget
@  beatiful : (24 May 2024 - 08:42) da poxuj uzhe zabuje dorogu sjuda
@  fr33 : (22 May 2024 - 09:02) gm loh psc
@  MousT : (17 May 2024 - 19:17) SHAN TI BUDESH ZA SERVEROM SMOTRET ILI TOGDA ZAKROJ EGO VOOBSHE. CTF COLOR LOST MUTJAT FAME GP A TEBE POFIG.
@  Senseless : (06 May 2024 - 08:39) opatj dedosi idut :(
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D

Photo

Rp (tautas Balss)


  • This topic is locked This topic is locked
116 replies to this topic

#101 Logitech

Logitech

    Senior Player

  • Members
  • 561 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia, Jelgava
  • Interests:MC

Posted 23 April 2009 - 14:44

nosita nosita bet pilnigi piedrazt man uz to gods man naudas pietiek 4 dienu laika varu savaktu naudu jaunam goodsam taka es pvp izeju reti man uz to dzilji piadrazt ! vnk dukuu ir jaarstejas un tev izskatas ari driz buus nenormala atkariba !

vot vot. pilnībā piekrītu par pēdējo teikumu! No līvāniem nāk labi spēlētāji, bet nav tik atkarīgi no uo.. ;D No jelgavas arī, un te ir tikai daži atkarīgie.., Tukumam stulbakā reklāma, aizstāv kautkādu sīko bērnu appisēju, kam vēl nav iespējama kriminālā atbildība. Par šito jūs točn dīvaini esat. Par to, ka no skolas met ārā - parez dar, lai tas duku zadrotojas uo, un dzīvē neko nesasneidz ;P
Posted Image
Posted Image


Ieej te lūdzu http://bux.to/?r=gazelle2

#102 Monachos

Monachos

    Newbie

  • Members
  • 24 posts

Posted 23 April 2009 - 15:25

balckbeard tu esi noobs taka neko neruna zinu ka tu dukuu visu gribi novelet sliktu...
nenoveli citam launu jo pasam naks atpakal....
rp rauj pus serveris ta ka dukuu rav un dukuu to paradija cits....
un ta ka aizrijies ar savu tizlo meli......
es dukuu dzive nepazistu tikai caur skyp vnk es zinu pa citiem ka citi rauj un tape dukuu aizstavu..........

#103 Monachos

Monachos

    Newbie

  • Members
  • 24 posts

Posted 23 April 2009 - 15:26

logitech tu tici axelam ka dukuu no skolas met ara vo vo es cista zinu ka vinu nemat skypa rasiju vienm kas macas ar vinu un vins teica ka nemat....
ticesi citiem talu tiksi.......
es zinu kas no livaniem rauj rp aizrijies.......

#104 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 23 April 2009 - 15:41

balckbeard tu esi noobs taka neko neruna zinu ka tu dukuu visu gribi novelet sliktu...
nenoveli citam launu jo pasam naks atpakal....
rp rauj pus serveris ta ka dukuu rav un dukuu to paradija cits....
un ta ka aizrijies ar savu tizlo meli......
es dukuu dzive nepazistu tikai caur skyp vnk es zinu pa citiem ka citi rauj un tape dukuu aizstavu..........

ar tevi strideties ka ar kapostgalvu!
novelu vinja tikai sanjemt pec nopelniem !
P.S. ja zini kadu no livaniem kursh ta dara uz priekshu pieradijumus un ta talak lai ari sanjem pec nopelniem....
Sho temu var slegt ciet !
Warior Tribiani

#105 EnFlame

EnFlame

    Thief of Horses

  • Members
  • 2041 posts
  • Gender:Male
  • Location:Беломорканал
  • Interests:A bit of this & a bit of that.

Posted 23 April 2009 - 15:45

balckbeard tu esi noobs taka neko neruna zinu ka tu dukuu visu gribi novelet sliktu...
nenoveli citam launu jo pasam naks atpakal....
rp rauj pus serveris ta ka dukuu rav un dukuu to paradija cits....
un ta ka aizrijies ar savu tizlo meli......
es dukuu dzive nepazistu tikai caur skyp vnk es zinu pa citiem ka citi rauj un tape dukuu aizstavu..........


čali, vai te iet runa par uo skill'u vai par tādas pakāpes atkarību?
un ja tu viņu nepazīsti, tad vispār vari neaizstāvēt.

#106 Latviete

Latviete

    Senior Player

  • Members
  • 505 posts
  • Gender:Male
  • Location:LV

Posted 23 April 2009 - 15:50

Internet/dator/spēļu atkarība ir SLIMĪBA, kura IR jāārstē!!! Un jo ātrāk cilvēks pats to apzinās un atzīst, ka viņš ir atkarīgs, jo lielāka iespēja kaut ko vērst par labu. Šobrīd varbūt vainīgajam nav tik aktuāls fakts par krāpšanu kā pašam atzīt to, ka ir jāārstējas... un ar to ir jāsāk. Un jebkura rīcība, kas ierobežo piekļuvi internetam un datoram vispār, ir atzīstama, jo citādi nekas nemainīsies.
PS: Un pietiek rakstīt te glupības par to, kurš te ir vainīgs vai nevainīgs. Par to lai spriež varasiestādes. Varbūt der sākumā paskatīties katram pašam uz sevi, izvērtēt cik katrs pats ir atkarīgs/neatkarīgs...

Ak jā, ieteikums daļai rakstītāju: vairāk laika veltīt nevis datoram bet latviešu valodas gramatikai un leksikai, jo nereti nav iespējams saprast, ko dažs te mēģina pateikt... Man liela daļa pazīstamu krievu tautības cilvēku latviski raksta saprotamāk un pareizāk.
I look like a Polak
And sound like a Russian
But i am a proud
LATVIAN

#107 Logitech

Logitech

    Senior Player

  • Members
  • 561 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia, Jelgava
  • Interests:MC

Posted 23 April 2009 - 16:06

logitech tu tici axelam ka dukuu no skolas met ara vo vo es cista zinu ka vinu nemat skypa rasiju vienm kas macas ar vinu un vins teica ka nemat....
ticesi citiem talu tiksi.......
es zinu kas no livaniem rauj rp aizrijies.......

jā, ticu, jo viņš nav sīks smirdīgs rpšņiks, kas apkrāpj cilvēkus, kas nav sasnieguši pat riteņa tiesību vecumu. :) :roll:
Posted Image
Posted Image


Ieej te lūdzu http://bux.to/?r=gazelle2

#108 Monachos

Monachos

    Newbie

  • Members
  • 24 posts

Posted 23 April 2009 - 16:26

jā, ticu, jo viņš nav sīks smirdīgs rpšņiks, kas apkrāpj cilvēkus, kas nav sasnieguši pat riteņa tiesību vecumu. :) :roll:

Labi tad tici vinam busi baigais kacoks ultima... :)

#109 axel

axel

    Player

  • Members
  • 185 posts
  • Gender:Male
  • Location:Tukums

Posted 23 April 2009 - 16:54

Nu ok varbut arii vairak nemet bet nu vienu bridi vijnam tas to4 draudeja.... tagad ka ir nezinu

#110 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 23 April 2009 - 17:22

Labi tad tici vinam busi baigais kacoks ultima... :)

ej tu di.st man jauna kleita :D
da sledziet sito topiku ciet te var bezgaligi vinjiem skaidrot vienalga nesaprot neka !
Warior Tribiani

#111 ghetto superstar.

ghetto superstar.

    Player

  • Members
  • 188 posts

Posted 23 April 2009 - 17:38

duukuu vienkaarshi jau ieprieksh ir bijis tas uz kaa ir milzu naids pluudis virsuu no tiem , kas mistiskaa kaartaa ir krashojushi.

te ir tikai apstaaklju sakritiiba , ka vinjsh traapijies neiistajaa laikaa un apkraapis neiisto cilveeku , tipisks latvietis atmestu ar roku un samaksaatu , bet sieviete pareizi darija , ka gaaja skaidroties.

esiet objektiivi un izveerteejiet visus iemeslus un probleema aug no saknes. siikais pats ir vainiigs un 60 ls nav nekaada lielaa summa , es pat teiktu TFU-TFU-TFU , gan vienam gan otram maaciiba buus uz dziivi.

manupraat dukuu kraapshanu zinjaa vispaar ir mazs un peleeks , ja skataas uz kopeejaa fona cik dazhi labi uz servera ir sasuutiijushi.

kaa redzams esam skaarushi ilgi samilzushu probleemu , kas tagad ir kaa liela pumpa paarpliisusi. relax. 60ls ir relatiiva summa. tas ir tikai papiirs , tikai nauda.

#112 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 23 April 2009 - 17:46

duukuu vienkaarshi jau ieprieksh ir bijis tas uz kaa ir milzu naids pluudis virsuu no tiem , kas mistiskaa kaartaa ir krashojushi.

te ir tikai apstaaklju sakritiiba , ka vinjsh traapijies neiistajaa laikaa un apkraapis neiisto cilveeku , tipisks latvietis atmestu ar roku un samaksaatu , bet sieviete pareizi darija , ka gaaja skaidroties.

esiet objektiivi un izveerteejiet visus iemeslus un probleema aug no saknes. siikais pats ir vainiigs un 60 ls nav nekaada lielaa summa , es pat teiktu TFU-TFU-TFU , gan vienam gan otram maaciiba buus uz dziivi.

manupraat dukuu kraapshanu zinjaa vispaar ir mazs un peleeks , ja skataas uz kopeejaa fona cik dazhi labi uz servera ir sasuutiijushi.

kaa redzams esam skaarushi ilgi samilzushu probleemu , kas tagad ir kaa liela pumpa paarpliisusi. relax. 60ls ir relatiiva summa. tas ir tikai papiirs , tikai nauda.

citam ta ir liela nauda citam ne ! bet shajos krizes laikos lielakajai daljai ta tomer ir liela nauda !
protams ir daudz shitadu gadijumu bijis , bet tie nav nakushi gaisma shitik publiski personigi pats diez ko daudz tadus gadijumus nesmu dzirdejis nu ar shito jau visiem ir skaidrs ka dukuu online spelites butu jabeidz spelet ! vnk ja shanahanam butu info vel ar kadiem speletajiem kuri ari tada veida krapushies tie es domaju ar tiktu nobanoti ! un no manas puses izpelnitos necienju ! un aizstavet dukuu un bljaut tu esi noob vai kka taa tas vispar ir offtop shai temai !
pa zinjam vispar vajadzetu ari kadreiz pateikt lai vecaki tur tos mobilos naktis tadas vietas kur berniem tie nav pieejami jo tie 12 gadigie vel nesaprot kas ir maksat par elektribu un parejo !
Warior Tribiani

#113 Latviete

Latviete

    Senior Player

  • Members
  • 505 posts
  • Gender:Male
  • Location:LV

Posted 23 April 2009 - 17:48

duukuu vienkaarshi jau ieprieksh ir bijis tas uz kaa ir milzu naids pluudis virsuu no tiem , kas mistiskaa kaartaa ir krashojushi.

te ir tikai apstaaklju sakritiiba , ka vinjsh traapijies neiistajaa laikaa un apkraapis neiisto cilveeku , tipisks latvietis atmestu ar roku un samaksaatu , bet sieviete pareizi darija , ka gaaja skaidroties.

esiet objektiivi un izveerteejiet visus iemeslus un probleema aug no saknes. siikais pats ir vainiigs un 60 ls nav nekaada lielaa summa , es pat teiktu TFU-TFU-TFU , gan vienam gan otram maaciiba buus uz dziivi.

manupraat dukuu kraapshanu zinjaa vispaar ir mazs un peleeks , ja skataas uz kopeejaa fona cik dazhi labi uz servera ir sasuutiijushi.

kaa redzams esam skaarushi ilgi samilzushu probleemu , kas tagad ir kaa liela pumpa paarpliisusi. relax. 60ls ir relatiiva summa. tas ir tikai papiirs , tikai nauda.


Relatīvi maza summa kā kuram. Es piemēram pa 60ls varu 2 nedēļas paēst...
I look like a Polak
And sound like a Russian
But i am a proud
LATVIAN

#114 axel

axel

    Player

  • Members
  • 185 posts
  • Gender:Male
  • Location:Tukums

Posted 23 April 2009 - 17:53

es pa 60ls izdzivoju divas nedeljas :)

#115 firefox-lv

firefox-lv

    Player

  • Members
  • 235 posts
  • Gender:Male

Posted 23 April 2009 - 18:16

nosita nosita bet pilnigi piedrazt man uz to gods man naudas pietiek 4 dienu laika varu savaktu naudu jaunam goodsam taka es pvp izeju reti man uz to dzilji piadrazt ! vnk dukuu ir jaarstejas un tev izskatas ari driz buus nenormala atkariba !


es uo ienaku 1-5 reiz diena maximums kad nav ko darit eju kachaties, un par to atkaribu izskatas ka tev ir lielaka ja tev ta nebutu tad tu nedirstu kaukadam te dukuu virsu bet butu gajis dzert vai jebkocitu ... (ka nekaa katrs spriezh pec sevis)

#116 firefox-lv

firefox-lv

    Player

  • Members
  • 235 posts
  • Gender:Male

Posted 23 April 2009 - 18:22

nosita nosita bet pilnigi piedrazt man uz to gods man naudas pietiek 4 dienu laika varu savaktu naudu jaunam goodsam taka es pvp izeju reti man uz to dzilji piadrazt ! vnk dukuu ir jaarstejas un tev izskatas ari driz buus nenormala atkariba !


es uo ienaku 1-5 reiz diena maximums kad nav ko darit eju kachaties, un par to atkaribu izskatas ka tev ir lielaka ja tev ta nebutu tad tu nedirstu kaukadam te dukuu virsu bet butu gajis dzert vai jebkocitu ... (ka nekaa katrs spriezh pec sevis). Un pa taam pilsetam vispar galigs murgs Kada ir atskiriba starp tukumu un livaniem? Aizieshu dzivot livanos bushu krutaks?

#117 Monachos

Monachos

    Newbie

  • Members
  • 24 posts

Posted 23 April 2009 - 18:25

man poh pacik kadrs dzivo ja bet, ja vienam jacies tad visiem dukuu savu muzu nav bijis crash ka vins mani ir kill man nevienu reizi nav uzmeties tape nedirsat...ja duku bus bans tad parejiem ari bus bans jo tas nav godigi es nevienu neizstabu bet reali ja vienam jacies tad visiem.....




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users