Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (Yesterday, 09:02) gm loh psc
@  MousT : (17 May 2024 - 19:17) SHAN TI BUDESH ZA SERVEROM SMOTRET ILI TOGDA ZAKROJ EGO VOOBSHE. CTF COLOR LOST MUTJAT FAME GP A TEBE POFIG.
@  Senseless : (06 May 2024 - 08:39) opatj dedosi idut :(
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.

Photo

Kas Pie Mums Notiek Te?


  • This topic is locked This topic is locked
50 replies to this topic

#21 vovann

vovann

    Raysen

  • Members
  • 6142 posts
  • Gender:Male
  • Location:Planet Earth.
  • Interests:Люблю большие сиськи ^_^

Posted 31 May 2011 - 22:05

Prieks 5 cilvekiem, nav jegas taisit questus latviski... :/
Tadat macamies Krievu valodu =] vinja jums deres.
Posted Image

Реферальная ссылка Ultima Online: клац сюда.

#22 bone

bone

    Player

  • Members
  • 174 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 31 May 2011 - 22:48

Prieks 5 cilvekiem, nav jegas taisit questus latviski... :/
Tadat macamies Krievu valodu =] vinja jums deres.

Taa kaa es uz Daugavpili netaisos braukt, man pec krievu valodas nav nekadas vajadzibas, iznemot, spelejot mu.

#23 ciekurs

ciekurs

    Advanced Player

  • Members
  • 312 posts
  • Gender:Male
  • Location:ALa

Posted 01 June 2011 - 22:05

Prieks 5 cilvekiem, nav jegas taisit questus latviski... :/
Tadat macamies Krievu valodu =] vinja jums deres.

tu tur parspile pec manas piredzes te +/- 50% zin Lv valodu tik neizmanto!
Vecīt kur tu liki manu alu?

#24 RUDIS

RUDIS

    Senior Player

  • Members
  • 532 posts
  • Gender:Male
  • Location:London

Posted 02 June 2011 - 22:58

Jaunie cilveki, iedomajaties tas ir tas pats ja jus speletu spaanju serveri un 10 latviesi pieprasa paartulkot latvieshu valodda.
sheit parsvars ir uz rus valodu, tiek izmantota valoda kuru zin vairakums cilveku, tatad saprotat pashi,
ar stulbiem jautajumiem un piezimem jus tikai pazemojat pashi sevi.

Closed!

#25 vovann

vovann

    Raysen

  • Members
  • 6142 posts
  • Gender:Male
  • Location:Planet Earth.
  • Interests:Люблю большие сиськи ^_^

Posted 05 June 2011 - 16:13

Opened.

Vot taisniba ir rudisam +1.

vajadzes vienu dienu uztaisit latviesu valoda quest`us :-D paskatimies, kas tur bus :D
99% nekas labi to4no nebus :D
Posted Image

Реферальная ссылка Ultima Online: клац сюда.

#26 roks

roks

    Novice Player

  • Members
  • 121 posts

Posted 05 June 2011 - 17:07

Opened.

Vot taisniba ir rudisam +1.

vajadzes vienu dienu uztaisit latviesu valoda quest`us :-D paskatimies, kas tur bus :D
99% nekas labi to4no nebus :D


nu ja nav,tad kāpēc taisīt vispār latv.val kaut ko, veriet ciet LV forumu un RUDI pensijā...
Posted Image

#27 ciekurs

ciekurs

    Advanced Player

  • Members
  • 312 posts
  • Gender:Male
  • Location:ALa

Posted 05 June 2011 - 17:52

Jaunie cilveki, iedomajaties tas ir tas pats ja jus speletu spaanju serveri un 10 latviesi pieprasa paartulkot latvieshu valodda.
sheit parsvars ir uz rus valodu, tiek izmantota valoda kuru zin vairakums cilveku, tatad saprotat pashi,
ar stulbiem jautajumiem un piezimem jus tikai pazemojat pashi sevi.

Closed!

Bet sitajs nav spanju serveris te gala ir .lv znacit latvija atrodas serveri un ir latviesi ari pietiekama skaita!
Vecīt kur tu liki manu alu?

#28 RUDIS

RUDIS

    Senior Player

  • Members
  • 532 posts
  • Gender:Male
  • Location:London

Posted 05 June 2011 - 21:19

Parlasi kartigi forumu, serveris atrodas latvija bet parsvars ir uz RU !!!
nesaprotu cik taisnam jabut lai beidzot saprastu, Rigai pat meers ir krievs :D

#29 loliksss3

loliksss3

    Player

  • Members
  • 288 posts

Posted 05 June 2011 - 22:57

Nesaprotu ko jus te vel kko apspriezat ja ADMINI saka ka nebus qvest vai kkas cits lv valoda ta ar nebus, nesapnojat par lietam kas nekad nau bijis un nebus, un paar to LV valodu runajot ja jau te vis iet pa run tad veriet nolapits sito suda LV forumu ciet um miers tad ari nebus stulbu jautajumu no mums un stulbas atbildes no LV moderatora.
PC Man sitas topiks kretinize :D
Posted Image

#30 RUDIS

RUDIS

    Senior Player

  • Members
  • 532 posts
  • Gender:Male
  • Location:London

Posted 06 June 2011 - 22:18

Saucat draugus spelejat citigi, un izdzeniet krievus no shejienes,jo vairak busiet jo pashiem labak !
Es pats labrat te speletu, bet vienu reizi biju un nekas cits ka suka tvaju mat iet vien pa Post, veemiens nak :D

#31 bone

bone

    Player

  • Members
  • 174 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 06 June 2011 - 22:34

Saucat draugus spelejat citigi, un izdzeniet krievus no shejienes,jo vairak busiet jo pashiem labak !
Es pats labrat te speletu, bet vienu reizi biju un nekas cits ka suka tvaju mat iet vien pa Post, veemiens nak :D

Kad tu atdosi bonus, kurus man nozagi, lai varu atdot tev tavas šmot atpakaļ? Un iepriekšējos postus par šo tēmu tu esi izdzēsis, piedod, bet tev kauna nav? Un nesāc te atkal likt mistiskus warn, lai nav man atkal jātraucē vovanu.

#32 RUDIS

RUDIS

    Senior Player

  • Members
  • 532 posts
  • Gender:Male
  • Location:London

Posted 08 June 2011 - 20:03

kas tew vainas par ko tu tur runa :D:D
man bonusi pietiek. paldies nevaig :D

#33 bone

bone

    Player

  • Members
  • 174 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 08 June 2011 - 20:18

kas tew vainas par ko tu tur runa :D:D
man bonusi pietiek. paldies nevaig :D

Tēlo, ka nemāki lasīt, ja? Tfu, zaglis.

#34 RUDIS

RUDIS

    Senior Player

  • Members
  • 532 posts
  • Gender:Male
  • Location:London

Posted 08 June 2011 - 20:44

es nesaprotu ko tu raudi es loti labi lasit maku . kad tas bija pagasgad ? :D

#35 loliksss3

loliksss3

    Player

  • Members
  • 288 posts

Posted 08 June 2011 - 20:45

es nesaprotu ko tu raudi es loti labi lasit maku . kad tas bija pagasgad ? :D

pagauso gad vai sogad bet darit ta nau smuki
Posted Image

#36 bone

bone

    Player

  • Members
  • 174 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 08 June 2011 - 20:46

es nesaprotu ko tu raudi es loti labi lasit maku . kad tas bija pagasgad ? :D

Kad tas bija - tad arī tas bija. Vnk tad tu mani ignorēji skype un arī te. Riebjas zagļi.

#37 Marchello

Marchello

    Novice Player

  • Members
  • 101 posts

Posted 08 June 2011 - 20:54

Saucat draugus spelejat citigi, un izdzeniet krievus no shejienes,jo vairak busiet jo pashiem labak !
Es pats labrat te speletu, bet vienu reizi biju un nekas cits ka suka tvaju mat iet vien pa Post, veemiens nak :D

Mīļais cilvēk, lūdzu izstāsti kā to izdarīt?:D Krievus no šejienes izdīt nav iespējams, tu padomā pat, ja visa administrācija ir krievu tautības, tad padomā kā no šejienes izdzīt krievu....Es uzskatu, ka vajag jaunu mu support, latvieti, kurš spēs pildīt savus pienākumus un pacels latviešu stāvokli augstākā stadijā.Rudi, piedod, man liekas ,ka tu neko nedari...C'mon latvieši apvienojamies, saejam vienā guildā, taisam alliances ar citiem latviešu guildiem un sitam ārā tos krievus.Runājam tikai latviešu valodā pietiks mums pāriet no latviešu uz krievu valodas, lai viņi paši pāriet no krievu uz latviešu, pietiks dzīvot zem tupeles.Zinu gan jau kādam ir stiprs guilds, kuru pamest negribās, bet ar laiku mēs būsim tie stiprie guildi, kuri krievus ēdīs bez sāls, palīdzēsim viens otram, kačāsim viens otru un būsim stipri.Lai tie krivi mums iepūš.

P.s Un egames administrācija es saku, ka vajag jaunu, normālu latviešu mu supportu!Varat jau sākt meklēt un es domāju uztaisīt sadaļu kur var rakstīt pieteikumus, un tad paņemt kādu kautvai uz test laiku, jo tiešām latviešiem vairs nav gandrīz vairs nekāda atbalstā, tāpēc viss ir pilns ar krieviem.Ja dabūsim latviešus serverī, tad online cilvēki pacelsies par 2 līdz 3 reizēm.Jā, un par to jauno mu supportu, esmu gatavs pieteikties, un censties padarīt šo spēli priekš latviešiem labāku, tieši tas mums arī pietrūkst spēcīgs mu supports, kurš nebaidās uzņemties atbildību, tāpēc ļaujiet mums rīkoties egames administrācija, cerēsim, ka mūs sadzirdēs un veiksmi!
Server- Main Class- BM Guild- VioleNce Nick- Ampa Status in guild- Bm(Battle Master)

#38 BroO

BroO

    Newbie

  • Members
  • 5 posts

Posted 08 June 2011 - 21:19

egames....slid un slid dzilaka bedreee.nepaies ilgs laiks,kad te vis sabruks.
PS... MU sucks :D

#39 bone

bone

    Player

  • Members
  • 174 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 08 June 2011 - 22:29

Piekrītu Marchello. Mums ir nepieciešams jauns latviesu mu supports, kā arī mums ir jāpadzen Rūdis! Nepietiek ar to, ka viņš te jau sen neko nedara, bet arī tas, ka viņš ir melīgs zaglis.

Dym, tu teici, ka 2 nedēļu laikā izveidosi topiku, kur varēs pieteikties jaunais latviešu mu supports, taču nekas nav noticis.

Ceru, ka izdosies atrast kādu sakarīgu čali. ;)

P.S.

Marchello, nav te tik daudz latviešu, lai taisītu guildu, aliansi u.t.t. Pat ja ir, tad skraidā bomžīgos setos, ar kuriem tos ''krievus'' nevares paklapēt. ;) (Nav attiecināts uz visiem). Visslabāk ir izveidot 1 latviešu guildu, un paņemt aliansē arī kādu krievu guildu, jo tā ir tikai spēle, un ja tik ļoti nicini krievus, tad lūdz vari to darīt ārpus mu.egames.lv robežām.

P.S.S.

Ceru, ka mums beidzot izdosies iegūt Dym uzmanību!

#40 Marchello

Marchello

    Novice Player

  • Members
  • 101 posts

Posted 08 June 2011 - 23:04

Piekrītu Marchello. Mums ir nepieciešams jauns latviesu mu supports, kā arī mums ir jāpadzen Rūdis! Nepietiek ar to, ka viņš te jau sen neko nedara, bet arī tas, ka viņš ir melīgs zaglis.

Dym, tu teici, ka 2 nedēļu laikā izveidosi topiku, kur varēs pieteikties jaunais latviešu mu supports, taču nekas nav noticis.

Ceru, ka izdosies atrast kādu sakarīgu čali. ;)

P.S.

Marchello, nav te tik daudz latviešu, lai taisītu guildu, aliansi u.t.t. Pat ja ir, tad skraidā bomžīgos setos, ar kuriem tos ''krievus'' nevares paklapēt. ;) (Nav attiecināts uz visiem). Visslabāk ir izveidot 1 latviešu guildu, un paņemt aliansē arī kādu krievu guildu, jo tā ir tikai spēle, un ja tik ļoti nicini krievus, tad lūdz vari to darīt ārpus mu.egames.lv robežām.

P.S.S.

Ceru, ka mums beidzot izdosies iegūt Dym uzmanību!

Es nesaku, ka to latviešu ir daudz, taču es zinu vismaz 3 ar max resiem kuri man sekos, ja notiks šāda revolūcija un es nenicinu krievus, ja tu domā tā, man vienkārši ir apnicis, ka tu nevari normāli saprast, ko no tevis prasa un tu tikai atbildi jēli da vai net un viss.Tāpēc es gribu, lai mēs mēģinam cīnīties pret to, un tik maz jau to latviešu arī nav, vienkārši, visi runā krievu valodā.

P.s Dym, mēs ceram uz tevi, ka tu mums spēsi palīdzēt!
Server- Main Class- BM Guild- VioleNce Nick- Ampa Status in guild- Bm(Battle Master)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users