Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  Restless : (14 June 2024 - 17:16) @FroZee ПРойти квесты или на притчале есть NPC, который вернёт тебя с острова
@  FroZee : (05 June 2024 - 19:27) всем привет!) подскажите пару вопросов ?! если ли перенос чаров! и как уйти с ньюби острова))))!
@  fr33 : (05 June 2024 - 16:53) kto mozet vzjat v gildiju?
@  regi : (28 May 2024 - 09:51) вы че все еще играете)))
@  fr33 : (24 May 2024 - 12:37) nada kvest sdelat togda onlajn budget
@  beatiful : (24 May 2024 - 08:42) da poxuj uzhe zabuje dorogu sjuda
@  fr33 : (22 May 2024 - 09:02) gm loh psc
@  MousT : (17 May 2024 - 19:17) SHAN TI BUDESH ZA SERVEROM SMOTRET ILI TOGDA ZAKROJ EGO VOOBSHE. CTF COLOR LOST MUTJAT FAME GP A TEBE POFIG.
@  Senseless : (06 May 2024 - 08:39) opatj dedosi idut :(
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?

Photo

Mage Dmg..


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 funkyman

funkyman

    Journeyman

  • Members
  • 67 posts

Posted 04 February 2011 - 14:10

Kapec mage fuul necro + visi prikidi sit Fs pa 90-130 a arceri taja Gavn* teretana sit pa -160. Nau jau brinums kapwec moon pilns ar Br un terataniem, nau jau vajadzibas nekas vairak ka tie sudu Pff. :E Parskatiet siito :dry:

#2 Mr.Godmanis

Mr.Godmanis

    Novice Player

  • Members
  • 119 posts

Posted 04 February 2011 - 14:41

parādi kurš arčers pa -160 sit terathanā? nah jāraksta tāds mesls, kura nav?

#3 Vizbuliite

Vizbuliite

    Senior Player

  • Members
  • 465 posts

Posted 04 February 2011 - 14:45

Kapec mage fuul necro + visi prikidi sit Fs pa 90-130 a arceri taja Gavn* teretana sit pa -160. Nau jau brinums kapwec moon pilns ar Br un terataniem, nau jau vajadzibas nekas vairak ka tie sudu Pff. :E Parskatiet siito :dry:


Nezinu vai sit pa 160, bet to bomzhu dmg mani nereali tracina.. Full bomzii iekapis un taadi 2/3 uzlec virsu, var mieriigi full kkadu elf`u/necro/barbaru apeest! Nerunaasim nemaz pa air/earth/dm/fire setiem!

#4 funkyman

funkyman

    Journeyman

  • Members
  • 67 posts

Posted 04 February 2011 - 14:55

parādi kurš arčers pa -160 sit terathanā? nah jāraksta tāds mesls, kura nav?


Ko tu tgd vsp kautko raksti ja tu nesuda nezini , Ja pa 160 vakar War Of Point Arcers 10 lvl Plika teretana un bow bez nekadiem prikidiem -160 ne mazak caur maniem 130 armor

#5 pipars-

pipars-

    Newbie

  • Members
  • 19 posts

Posted 05 February 2011 - 00:12

Nezinu vai sit pa 160, bet to bomzhu dmg mani nereali tracina.. Full bomzii iekapis un taadi 2/3 uzlec virsu, var mieriigi full kkadu elf`u/necro/barbaru apeest! Nerunaasim nemaz pa air/earth/dm/fire setiem!

logiski ka ta ir normali tolks kautkadiem nabagiem tureties vienaa setaa menesi0 laik kriit un galu gala tie tak ir 3 purni un ko tu tur vispar vari pļurkstet bezdarbieka kungs tew tak crach - redzetu kaa tu vispar br kautko varetu izdarit nooob

#6 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 05 February 2011 - 13:27

Ko tu tgd vsp kautko raksti ja tu nesuda nezini , Ja pa 160 vakar War Of Point Arcers 10 lvl Plika teretana un bow bez nekadiem prikidiem -160 ne mazak caur maniem 130 armor


Neredzu neko sliktu tajā, ka 10 līmeņa arčers tā šauj...

#7 Ganjakur

Ganjakur

    Guru

  • Members
  • 2552 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pakistan

Posted 05 February 2011 - 16:32

Nu katrā ziņā ar maga dmg, kkas nav riktīgi. Es full dm ar visiem prikoliem BEZ čardžiem metu fs ~80. Taipat laikā, brs man spiež no muguras visu laiku pa pa 100.

#8 funkyman

funkyman

    Journeyman

  • Members
  • 67 posts

Posted 05 February 2011 - 18:25

Neredzu neko sliktu tajā, ka 10 līmeņa arčers tā šauj...


Teretana ??? tu smejies tas tac di.rsa ja ja fuul necro esmu un situ tik mazzz ... A un jautajums a magam no Charmiem ir jega ????

#9 ExTjUtY

ExTjUtY

    *Riebīgais

  • Members
  • 3928 posts
  • Gender:Male
  • Location:Miami

Posted 05 February 2011 - 18:31

Teretana ??? tu smejies tas tac di.rsa ja ja fuul necro esmu un situ tik mazzz ... A un jautajums a magam no Charmiem ir jega ????

Nav nekādas jēgas!Nu i pietam tev laikam 7lvl rēķini tev magery arī ir daudz mazāk nekā viņam archery!
Posted Image
Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного к слабому...
Казалось, что нам пипец. Оказалось, что не казалось.

#10 ankooo

ankooo

    Journeyman

  • Members
  • 91 posts

Posted 05 February 2011 - 22:05

idioti!!!!!!!!!!!!!!!! berni!!!!!!!!!!!!!!! uttt
tatad lai wariors iesistu vinjam sakuma jatiek klat!! ar archeru ir vel trakak !!! logiski ka vinjiem dmg ir lielaks + 10 lvl skils ir liels!!
mags lai iemestu spelu ir mazliet japacenshas pulkas utt!! protams 1 vs 1 vinjam nav problemu iemest to fs bet nu vienalga !!

turklat jus esat kadreiz padomajushi par maga statiem ? cik vinjus ir viegli nosist ? reali ar 2 sitieniem var atstat cleru full necro ja vien kaut ko mak!! ar jebkuru klasi !! :) nefantazejiet beidzot ir kaut cik izveidots balanss :) zemak par 10 lvl turat tak vienreiz savu muti ciet vai ejiet ka4ajiet lielos lvl nishie bomzhi bljad

#11 kacokmen

kacokmen

    Journeyman

  • Members
  • 87 posts

Posted 06 February 2011 - 02:13

idioti!!!!!!!!!!!!!!!! berni!!!!!!!!!!!!!!! uttt
tatad lai wariors iesistu vinjam sakuma jatiek klat!! ar archeru ir vel trakak !!! logiski ka vinjiem dmg ir lielaks + 10 lvl skils ir liels!!
mags lai iemestu spelu ir mazliet japacenshas pulkas utt!! protams 1 vs 1 vinjam nav problemu iemest to fs bet nu vienalga !!

turklat jus esat kadreiz padomajushi par maga statiem ? cik vinjus ir viegli nosist ? reali ar 2 sitieniem var atstat cleru full necro ja vien kaut ko mak!! ar jebkuru klasi !! :) nefantazejiet beidzot ir kaut cik izveidots balanss :) zemak par 10 lvl turat tak vienreiz savu muti ciet vai ejiet ka4ajiet lielos lvl nishie bomzhi bljad

tu esi nishais bomzis bladj!
nosedejies 24/7 un te dirs!

#12 Element

Element

    cream

  • Members
  • 1059 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ливаны

Posted 07 February 2011 - 02:38

idioti!!!!!!!!!!!!!!!! berni!!!!!!!!!!!!!!! uttt
tatad lai wariors iesistu vinjam sakuma jatiek klat!! ar archeru ir vel trakak !!! logiski ka vinjiem dmg ir lielaks + 10 lvl skils ir liels!!
mags lai iemestu spelu ir mazliet japacenshas pulkas utt!! protams 1 vs 1 vinjam nav problemu iemest to fs bet nu vienalga !!

turklat jus esat kadreiz padomajushi par maga statiem ? cik vinjus ir viegli nosist ? reali ar 2 sitieniem var atstat cleru full necro ja vien kaut ko mak!! ar jebkuru klasi !! :) nefantazejiet beidzot ir kaut cik izveidots balanss :) zemak par 10 lvl turat tak vienreiz savu muti ciet vai ejiet ka4ajiet lielos lvl nishie bomzhi bljad

:D ?

ar diviem sitieniem necro, labs prikols! lai nosistu kleru vai magu full necro, kuram ir ap 500hp ir divreiz jāiesit 250, plus, ja klerikam ir daudz poison resist apkakļu, viņš ir nenositams tanks, tas pats ar magu full necro, paskaiti kāds regens(full necro (3*6)+(3*2)+10(hp sash)+15(gods scroll)=49 hp 2 sekundēs, cik hp (ap 500), un cik 100500 reizies viņš bēgot var pareflektoties un painvasmanēties, utt., tagad parādi man kā no diviem sitieniem mags vai it īpaši kleriks var nokrist? +DD

Posted Image

#13 ..Sermulis..

..Sermulis..

    Advanced Player

  • Members
  • 406 posts
  • Gender:Male

Posted 07 February 2011 - 11:46

Kapec mage fuul necro + visi prikidi sit Fs pa 90-130 a arceri taja Gavn* teretana sit pa -160. Nau jau brinums kapwec moon pilns ar Br un terataniem, nau jau vajadzibas nekas vairak ka tie sudu Pff. :E Parskatiet siito :dry:


Atšķirībā no pārējiem , centīsos atbildēt autoram, nevis kādam moralam kroplim. Maga sitiens ir atkarīgs no skila magery un evaluating intelegence. Iespējams, ka otrais tev nav uzkačāts. Pie nekro velc nekro vandu, KURAM IR CHARGES !!! Esmu nekro metis pa 200, esmu ari pa 130, atkarigs no laikapstākļiem :blush: Ja archeri sit pa 160, vajag salabot setu ar kristaliem, kastot armora maģiju, stiprāk par 80 nesitīs.

:damaged beyond repair:

 

skype - sermuli

 


#14 ExTjUtY

ExTjUtY

    *Riebīgais

  • Members
  • 3928 posts
  • Gender:Male
  • Location:Miami

Posted 07 February 2011 - 12:00

Atšķirībā no pārējiem , centīsos atbildēt autoram, nevis kādam moralam kroplim. Maga sitiens ir atkarīgs no skila magery un evaluating intelegence. Iespējams, ka otrais tev nav uzkačāts. Pie nekro velc nekro vandu, KURAM IR CHARGES !!! Esmu nekro metis pa 200, esmu ari pa 130, atkarigs no laikapstākļiem :blush: Ja archeri sit pa 160, vajag salabot setu ar kristaliem, kastot armora maģiju, stiprāk par 80 nesitīs.

+1 pareizi saki!Bet kautkur te labu laiku atpakaļ apspriedām tēmu i Shans pahodu atbildēja ka Evalut.Int neietekmē uz maģijas stiprumu!
Posted Image
Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного к слабому...
Казалось, что нам пипец. Оказалось, что не казалось.

#15 funkyman

funkyman

    Journeyman

  • Members
  • 67 posts

Posted 07 February 2011 - 14:01

kr4 apmeram skaidrs , Jautajums - par cik magiskais sitiens uzlabosies ja 7 lvl vieta butu 8 ??? Un ja man ir charms magijas bus stiprakas :D

#16 ExTjUtY

ExTjUtY

    *Riebīgais

  • Members
  • 3928 posts
  • Gender:Male
  • Location:Miami

Posted 07 February 2011 - 14:12

Nu nekas daudz tev tur dmg nemainisies!Es 9lvl mage full godsa dazreiz pat ar force(3lvl) fs iemetu tikai pa kādi 140!Tur kā kuru reizi cik liels dmg!Nē charms maģijām nedod klāt dmg!
Posted Image
Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного к слабому...
Казалось, что нам пипец. Оказалось, что не казалось.

#17 Chumitis

Chumitis

    Senior Player

  • Members
  • 518 posts

Posted 07 February 2011 - 15:14

+1 pareizi saki!Bet kautkur te labu laiku atpakaļ apspriedām tēmu i Shans pahodu atbildēja ka Evalut.Int neietekmē uz maģijas stiprumu!

ietekme ietekme... ari uz tā sauktajiem buffiem :D ( Uus Sanct , Ex Uus , Uus Mani , Rel Sanct) vismaz ar 8 lvl uzvelkot divas mantas +5 un +8 visas tās magījas nedaudz vairāk deva.

Заебись вода!

More players more fun.

 


#18 Chumitis

Chumitis

    Senior Player

  • Members
  • 518 posts

Posted 07 February 2011 - 15:16

kr4 apmeram skaidrs , Jautajums - par cik magiskais sitiens uzlabosies ja 7 lvl vieta butu 8 ??? Un ja man ir charms magijas bus stiprakas :D

tev vajag pie nekro seta vilkt Necro Wand bet pie citiem kā piemēram gods/cargo vilkt Luxor vāli un viņus papildināt ar Necro rechargeriem , kurus ir iespējams cenās no 150-200k gabalā dabūt iespējams atradīsi kādu labu dvēselīti kurš pārdos lētāk :happy:

Заебись вода!

More players more fun.

 


#19 funkyman

funkyman

    Journeyman

  • Members
  • 67 posts

Posted 07 February 2011 - 21:13

tev vajag pie nekro seta vilkt Necro Wand bet pie citiem kā piemēram gods/cargo vilkt Luxor vāli un viņus papildināt ar Necro rechargeriem , kurus ir iespējams cenās no 150-200k gabalā dabūt iespējams atradīsi kādu labu dvēselīti kurš pārdos lētāk :happy:


tac to apmeram es zinu :happy: visu ka vilkt un ko, nesmu jau tads bots vnk nesen tik saku spelet ar magiem pirms tam nekad nesmu spelejis <my-lady> Un nezinu kadi skili tur isti ir. :happy:

#20 funkyman

funkyman

    Journeyman

  • Members
  • 67 posts

Posted 07 February 2011 - 21:14

ietekme ietekme... ari uz tā sauktajiem buffiem :D ( Uus Sanct , Ex Uus , Uus Mani , Rel Sanct) vismaz ar 8 lvl uzvelkot divas mantas +5 un +8 visas tās magījas nedaudz vairāk deva.


A kas tas par skilu forensic Evalution ???? ko vins dod ?




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users