Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Detected Lags Or Resend


  • This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

#1 funkyman

funkyman

    Journeyman

  • Members
  • 67 posts

Posted 30 January 2011 - 22:11

Kas par GA.VNO vnk upal serpa ka vienmer del servera kludu del , vnk 3 reizes uzmetas detected lags or resend(nejau uzreiz ik pec kadam 10 min) vnk stam 0 un visi nalitajut un stamina pudeles vinprojam cakare mozgas dzeru pudeli un vina ka vienmer izdzeras tikai pec kadam 5 sek . Ceru ka jus sis kludas izlabosiet . :happy: a manam draugam vsp izskrien ara no knoss teritorijas un ari ta pati fignja tikai vins nomira uzreiz ne no kaaaa.

#2 ExTjUtY

ExTjUtY

    *Riebīgais

  • Members
  • 3928 posts
  • Gender:Male
  • Location:Miami

Posted 30 January 2011 - 22:24

Tas serpā bija tapec ka daudz cilvēku tev apkārt un tav kompis nav tik jaudīgs lai to visu paveiktu!Tā ir anti resend drošibas sistēma!Man tas bats bieži gadās,un ja tev 3 reizi 10 min laikā izlec ts uzrakst tu automātiski nomirsti!
Posted Image
Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного к слабому...
Казалось, что нам пипец. Оказалось, что не казалось.

#3 ..Sermulis..

..Sermulis..

    Advanced Player

  • Members
  • 406 posts
  • Gender:Male

Posted 31 January 2011 - 00:04

Kas par GA.VNO vnk upal serpa ka vienmer del servera kludu del , vnk 3 reizes uzmetas detected lags or resend(nejau uzreiz ik pec kadam 10 min) vnk stam 0 un visi nalitajut un stamina pudeles vinprojam cakare mozgas dzeru pudeli un vina ka vienmer izdzeras tikai pec kadam 5 sek . Ceru ka jus sis kludas izlabosiet . :happy: a manam draugam vsp izskrien ara no knoss teritorijas un ari ta pati fignja tikai vins nomira uzreiz ne no kaaaa.


Ja nets sūdīgs, tā var gadīties. Anyway serpā ir daudz cilvēku, daudz krāsu/animāciju/kustību, ko ielādēt un var gadīties arī "resenders or lags" uzrakstu sastapt.

:damaged beyond repair:

 

skype - sermuli

 


#4 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 31 January 2011 - 08:52

Spēlē ar full screen un nebūs tādu problēmu...nu vismaz man nav :happy:

#5 Vizbuliite

Vizbuliite

    Senior Player

  • Members
  • 465 posts

Posted 31 January 2011 - 09:00

Kas par GA.VNO vnk upal serpa ka vienmer del servera kludu del , vnk 3 reizes uzmetas detected lags or resend(nejau uzreiz ik pec kadam 10 min) vnk stam 0 un visi nalitajut un stamina pudeles vinprojam cakare mozgas dzeru pudeli un vina ka vienmer izdzeras tikai pec kadam 5 sek . Ceru ka jus sis kludas izlabosiet . :happy: a manam draugam vsp izskrien ara no knoss teritorijas un ari ta pati fignja tikai vins nomira uzreiz ne no kaaaa.


Serps negaja 30 minutes! Taka nevajag D*** ka tev 3x ik pec 10min bija lags or resend!

PS kads tavs niks, mby biji viens no pirmajiem kas izgulas? un nemaz 10 minutes nebiji serpa!

#6 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 31 January 2011 - 09:02

Serps negaja 30 minutes! Taka nevajag D*** ka tev 3x ik pec 10min bija lags or resend!

PS kads tavs niks, mby biji viens no pirmajiem kas izgulas? un nemaz 10 minutes nebiji serpa!


Haha! :D nu jā, kā sakās "noapaļoja" čalīts :D

#7 CristenSen

CristenSen

    Newbie

  • Members
  • 13 posts

Posted 31 January 2011 - 15:43

Serps negaja 30 minutes! Taka nevajag D*** ka tev 3x ik pec 10min bija lags or resend!

PS kads tavs niks, mby biji viens no pirmajiem kas izgulas? un nemaz 10 minutes nebiji serpa!


Vizba, tu domā esi baigais vecis ne?Paņēmāt serpu ,jo Numb'a gs'i cinijās ar Axela i to Axela nebija visi pilni, a tu kā nūģis siti kristālu.Tapat priecājies nakamajā serpā pakāsīsiet tā vai tā! :)

#8 funkyman

funkyman

    Journeyman

  • Members
  • 67 posts

Posted 31 January 2011 - 16:40

Serps negaja 30 minutes! Taka nevajag D*** ka tev 3x ik pec 10min bija lags or resend!

PS kads tavs niks, mby biji viens no pirmajiem kas izgulas? un nemaz 10 minutes nebiji serpa!


mm mosk ja nedaudz noapaloju mby kadas 20n , bet kada starpiba kautvaj 5 min . <my-lady>

#9 funkyman

funkyman

    Journeyman

  • Members
  • 67 posts

Posted 31 January 2011 - 16:41

Spēlē ar full screen un nebūs tādu problēmu...nu vismaz man nav :happy:


Ka saprotams fuul screnn ??? tip alt+enter ?

#10 Vizbuliite

Vizbuliite

    Senior Player

  • Members
  • 465 posts

Posted 31 January 2011 - 20:28

mm mosk ja nedaudz noapaloju mby kadas 20n , bet kada starpiba kautvaj 5 min . <my-lady>


Tev pasham pa sevi lago kompis vai nets, tevi sakot sist tu vnk nereali lago! Taka piemet kko klat kompim vai netu nomaini!

#11 Vizbuliite

Vizbuliite

    Senior Player

  • Members
  • 465 posts

Posted 31 January 2011 - 20:30

Vizba, tu domā esi baigais vecis ne?Paņēmāt serpu ,jo Numb'a gs'i cinijās ar Axela i to Axela nebija visi pilni, a tu kā nūģis siti kristālu.Tapat priecājies nakamajā serpā pakāsīsiet tā vai tā! :)


Kur es tev kko raksti ka esmu vecis baigais?! Nu un pakasiishu vai nee next serp, savu nedelju esmu dabujis paka4aties i vso!

ps nesi gadijumaa tas semiira draugs kas ar 911 braukaa?
pss es jau tik ljoti nepaardziivoju pa to serp clouk kaa dazhi labi te, vairaak es pardziivoju ka staffs nevar sakartot taadu eventu kaa serps. Lai butu vienaadi sastaavi bez xx vs xx! Reali tolks nemaz nebija aiztikt gs vietas!

#12 funkyman

funkyman

    Journeyman

  • Members
  • 67 posts

Posted 31 January 2011 - 22:04

Tev pasham pa sevi lago kompis vai nets, tevi sakot sist tu vnk nereali lago! Taka piemet kko klat kompim vai netu nomaini!


Godigi teikshu Pc man nav nekads labais :happy: bet itka nekas nelagoja un nebremzeja pats Pc kad kautkur gaju ieksha. Vis itka bij labi.

#13 Opaaa

Opaaa

    Advanced Player

  • Members
  • 421 posts

Posted 31 January 2011 - 23:29

Ne nu es esmu vel noverojis uz sito serveri, kad citreiz uzmetas kautkaads gluks, iz seviski, kad ira atvertas 2 UO, un vnk es ar savu 4aru, nereaali atri skraidu, taka ar kautkaadu speedu:) taka rakete nesas, biezi vien ta ira bijis,(kads nezin, kapec taa? kadam ari ta ira bijis?) un tad uzmetas citreiz tas resend, kad stama 0 nokritas.
Grundik




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users