Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.
@  Artemy Shan : (13 February 2024 - 02:44) Сменился айпи для входа в игру. Теперь заходим через: loginserver=login.oldp.net,2593 или loginserver=91.121.232.151,2593

Photo

Klasiskais Skins!


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 Freelancer

Freelancer

    Novice

  • Members
  • 36 posts

Posted 14 September 2010 - 10:22


UO Klasiskais un Old Paradise Skins
(Speciāli modificēts priekš Old Paradise)
(Renaissance un Mondain's Legacy)
----------------------------



Tiko kā sāku spēlēt Old Paradise man uzmanību pievērsa interesantais skins jeb desktops.
Tas bija neredzēts un netradicionāls, bet tomēr es kā jauns spēlētājs, (ne tikai Old Paradise, bet vispār - Ultima Online) gribēju redzēt un spēlēt ar oriģinālo desktopu, jo tas tomēr ir klasisks un oriģināls.
Uztaisīju tēmu tepat forumā, gribēju zināt vai kāds spēlē ar oriģinālo skinu, varbūt ar citu klienta versiju, bet nesaņēmu pilnīgi nevienu atbildi..
Tapēc izdomāju ka pats uztaisīšu , vismaz priekš sevis, klasiskā klienta desktopa/skinu!
Ja pastāvētu tāds piedāvājums kā klasiskā desktopa nomainīšana uz kādu modificēto vai nestandarta desktopu, tas lietotājiem dotu izvēli un jaunākajiem spēlētājiem iespaidu par to kas tā tāda Ultima Online vispār ir!
Nu bet tagat sanāk otrādāk - modificētā desktopa nomaiņa pret klasisko! :)
Es sēdēju trīs naktis kamēr sapratu kas tur darās. Sākumā viss šķita pavisam vienkārši - vajag dabūt verdata.mul no oriģinālā UO Renaissance un apmainīt pret esošo. Sākumā atradu tieši UO Renaissance v2.0.3 torrentu un dabūju tos failus ko man vajag, tad sapratu ka viņi tik vienkārši neies kā tikai pārakstot un viss. Old Paradise verdata.mul fails ir speciāli modificēts, to nevar apmainīt pret kādu citu īpaši to neapstrādājot. Nu tad man nācās sagraizīt līdz mazākajai detaļai verdata.mul no oriģinālā UO Renaissance, dabūt visu ko man vajag lai aizstātu Old Paradise verdata.mul failus. Neko tādu kā apģērbs un itemus es nenomainīju (lai nezaudētu oriģinālo Old Paradise ieceri) , tikai desktopa failus kurus man nācās meklēt ne tikai UO Renaissance verdata.mul failā vien!
Tāpēc es šo skinu nosaucu par 'speciāli modificēto', jo paņemot jebkuru verdata.mul failu klients var arī neiet!

[13-01-2011]
Beidzot izgatavoju arī Oriģinālo skina versiju priekš ML (Mondain's Legacy) ;)
Faili ir atšķirīgi nekā tie bija ar Renaissance. ML nesatur tādu failu kā verdata.mul, tā vietā ir divi citi faili - gumpart.mul un gumpidx.mul
Skina apmaiņa ir tāda pati kā tas notika ar verata.mul, vienkārši pārkopē failus Old Paradise ML folderī, apstiprini failu pārrakstīšanu un tas ir viss!

Tātad šis klasiskais skins ir:

- Atbilst oriģinālajai UO Renaissance un Mondain's Legacy
- Speciāli modificēts priekš Old Paradise
- Nomainīti tikai desktopa/skina faili
- Droša apmaiņa, jebkurā laikā varēsi nomainīt skinu atpakaļ



UO Renaissance
----------------------------
1. Ielādē vēlamo skina arhīvu.
2. Iekopē failu verdata.mul Old Paradise klienta folderī.
3. Apstiprini failu pārrakstīšanu.
4. Palaid spēli un izbaudi jauno skinu!

Classic.zip (20.9 MB) Oriģinālais jeb klasiskais skins
Paradise.zip (20.8 MB) Vecais Old Paradise skins
Screenshots:
Posted Image Posted Image
----------------------------




UO Mondain's Legacy
----------------------------
1. Ielādē vēlamo skina arhīvu.
2. Iekopē failus gumpart.mul un gumpidx.mul Old Paradise ML klienta folderī.
3. Apstiprini failu pārrakstīšanu.
4. Palaid spēli un izbaudi jauno skinu!

ML_CLASSIC.zip (20.92 MB) Oriģinālais jeb klasiskais skins
ML_PARADISE.zip (19.82 MB) Vecais Old Paradise skins
Screenshots:
Posted Image Posted Image
----------------------------



Izmantotās programmas:
Verdata Patcher
GUMPEditor
MulEditor
MulBuilder


Ja kādam ir iemaņas ar PhotoShop vai līdzīgu attēlu redaktoru tad ir iespējams arī pašam izveidot savu skinu! Tas prasa tikai vēlmi un nedaudz pacietības! To spētu izdarīt jebkurš. Galvenā aplikācija kas palīdzēja darbā bija MulEditor. Lai viņa veiksmīgi stradātu ir vajadzīgi 9 dažādi faili no UO instalācijas. Tos failus var atrast jau uzinstalētā UO folderī. Piemēram, ja gribat paņemt failus no oriģinālās Renaissance tad tai ir jābūt uzinstalētai uz jūsu PC! Man visi faili ir saglabājušies, ja gribat pamēģināt tad rakstiet tepat forumā un es ielikšu linkus kur tos ielādēt. Bet man ir tikai četri komplekti: Renaissance (original + old paradise) un Mondain's Legacy (original + old paradise).

Visa darbība notiek apmēram šādi:
Ar MulEditor ielādē old paradise failus un skaties kas tur ir iekšā.
Atver otru MulEditor (iekopētu citā folderī) un ielādē oriģinālos failus.
Tad skaties kurus failus gribi pārmainīt no vienas versijas otrā...
Un ar MulEditor var jebkuru detaļu izvilkt no .mul failā arā kā Bitmap attēlu
Tāpat arī var jebkuras detaļas vietā ievietot pats savu, jau pārveidotu attēlu.

Ja gribēsiet veidot pats savus skinus tad divi MulEditor reizē nebūs jāatver, pietiks tikai ar vienu, ar kuru pārlūkosiet .mul failu un rediģēsiet katru detaļu atsevišķi!
Aplikācija Verdata Patcher noder ja gribat veidot skinus tikai Renaissance spēles versijai, ML tā neder, jo ML nesatur tādu failu kā verdata.mul
GUMPEditor arī vairāk strāda tikai ar verdata.mul
Neatceros kur pielietoju MulBuilder, varbūt vispār viņu neizmantoju, jo man vajadzēja tikai pārvietot jau gatavas detaļas no viena komplekta otrā. Bet iespējams ka aplikācija noderētu daudz smalkakām darbībām!
Neviena no aplikācijām nesatur attēlu redaktoru, tāpēc lai kko izveidotu pašam būs vispirms jāizeksportē detaļa no faila un tad viņa kā Bitmap attēls jāizlaiž caur PhotoShop vai kādu citu attēlu redaktoru.
Te ir adrese ar dažiem jau gataviem skiniem, bet viņi strādās tikai ar Renaissance versiju! uo-desktop.uoo.ru Bet viņi nav pabeigti pilnībā, bet ir iespēja izeksportēt detaļas un ar iepriekš minētajām programmām atkal ieeksportēt .mul failos. Tas dod iespēju skinus papildināt ar savējiem failiem, turpināt skina pilnīgu izveidi, izeksportēt tikai lai modificētu citādāk un pat piemērot ML spēles versijai!
Tajā pašā adresē arī var dabūt vairākumu no aplikācijām ko es izmantoju lai atdzīvinātu oriģinālo skinu. Ja tomēr tur neatrodat tad var pamēģināt uzGooglēt!

Vēlu veiksmi!!



#2 Lauvens

Lauvens

    Novice Player

  • Members
  • 106 posts

Posted 14 September 2010 - 10:38

superīgi... paldies Tev... :blush:

#3 Vizbuliite

Vizbuliite

    Senior Player

  • Members
  • 465 posts

Posted 14 September 2010 - 11:32

eeem, mby ir kaads zinosh cilveeks..
Vai shitaados projektinjos ir iespeejams iebuuveet taadu ekstru kaa keylogers? Taa ka nevar neko pamaniit, tur chuvaks noka4aa sho clasic, uzliek/izbauda.. Peec paaris dienam konstatee ka acc ir iztiriits?!

(tiiri intereses peec, vai ir kkas taads iespeejams?!)

#4 Freelancer

Freelancer

    Novice

  • Members
  • 36 posts

Posted 14 September 2010 - 11:55

eeem, mby ir kaads zinosh cilveeks..
Vai shitaados projektinjos ir iespeejams iebuuveet taadu ekstru kaa keylogers? Taa ka nevar neko pamaniit, tur chuvaks noka4aa sho clasic, uzliek/izbauda.. Peec paaris dienam konstatee ka acc ir iztiriits?!

(tiiri intereses peec, vai ir kkas taads iespeejams?!)


Es varētu pajautāt to pašu.. :)
Nezinu vai tas ir iespejams, bet droši varu pateikt ka šie faili ir TĪRI :cool2:

Vispār, "varbūt" tas būtu iespējams, jo faili satur ne tikai bildītes vien, bet arī kautkādu kodējumu par izvietojumu vai kko tamlīdzīgu..
Bet no otras puses, lietotāja dati saglabājas tikai zem 'Desktop' foldera, tad jādomā kā no verdata.mul - kodētā faila faila iekļūt lietotāja folderā..
Visdrīzākais ka keylogers varētu dabūt daudz citos veidos kuri pat būtu vienkāršāki! :D

#5 ExTjUtY

ExTjUtY

    *Riebīgais

  • Members
  • 3928 posts
  • Gender:Male
  • Location:Miami

Posted 14 September 2010 - 11:59

eeem, mby ir kaads zinosh cilveeks..
Vai shitaados projektinjos ir iespeejams iebuuveet taadu ekstru kaa keylogers? Taa ka nevar neko pamaniit, tur chuvaks noka4aa sho clasic, uzliek/izbauda.. Peec paaris dienam konstatee ka acc ir iztiriits?!

(tiiri intereses peec, vai ir kkas taads iespeejams?!)

Ielikt ta var bet vinam no taa nekaada tolka!jo lai stradatu keyloger,tipa lai vinsh redzetu visus pasus tev ir japienem fails tieshi no vina caur skype,a te tu sho failu pienem no starpniekservera i ja tur butu ari tas keyloger vinsh nekadigi nevaretu neko uzzinat...Tapec jau admini nekad nepienem video,images utt.. pa skype itd i saka lai met kautkada yy.lv vai citur....
Posted Image
Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного к слабому...
Казалось, что нам пипец. Оказалось, что не казалось.

#6 powers

powers

    Advanced Player

  • Members
  • 318 posts

Posted 14 September 2010 - 14:00

Nu vispar nomait shitadas lietas var vienkarshi jo ir speciali exe faili kas to automatiski izdara.. pat var uztaisit pats savu deskop..
bet man personigi labak patik dwarf deskop nevis shis, tipa orginalais.. :)

#7 Freelancer

Freelancer

    Novice

  • Members
  • 36 posts

Posted 14 September 2010 - 14:13

Nu vispar nomait shitadas lietas var vienkarshi jo ir speciali exe faili kas to automatiski izdara.. pat var uztaisit pats savu deskop..
bet man personigi labak patik dwarf deskop nevis shis, tipa orginalais.. :)


Jaa, Tu domā VerdataPatcher.exe?
Ta bija viena no galvenajām progām kas man palīdzēja.. :D
Un Dwarf desktop man arī patīk, vienīgais mīnus ir tas ka viņš nav pilnība pabeigts un ļoti daudzās vietās spiežās laukā iepriekšējais skins!
Kaut arī tagat, ar klasisko skinu, es pamēģināju no-patch-ot ar dwarf skinu - bišķiņ citādāk ir nekā patchojot pa virsu Old Paradise (dragon) skinam, bet tāpat gribētos visu vienlīdzīgu.. ;)
Dwarf desktop ir gaishs un tas ir lielākais pluss!

#8 Necroman

Necroman

    Player

  • Members
  • 194 posts

Posted 14 September 2010 - 21:30

Jaa, Tu domā VerdataPatcher.exe?
Ta bija viena no galvenajām progām kas man palīdzēja.. :D
Un Dwarf desktop man arī patīk, vienīgais mīnus ir tas ka viņš nav pilnība pabeigts un ļoti daudzās vietās spiežās laukā iepriekšējais skins!
Kaut arī tagat, ar klasisko skinu, es pamēģināju no-patch-ot ar dwarf skinu - bišķiņ citādāk ir nekā patchojot pa virsu Old Paradise (dragon) skinam, bet tāpat gribētos visu vienlīdzīgu.. ;)
Dwarf desktop ir gaishs un tas ir lielākais pluss!

Ja kādam nav slinkums,varētu kāds arī kko tādu uztaisīt prieks ML? :D

#9 Freelancer

Freelancer

    Novice

  • Members
  • 36 posts

Posted 15 September 2010 - 06:17

Ja kādam nav slinkums,varētu kāds arī kko tādu uztaisīt prieks ML? :D


Kas ir ML ? :huh:

#10 Logitechh

Logitechh

    Journeyman

  • Members
  • 74 posts
  • Gender:Male
  • Location:Jelgava

Posted 15 September 2010 - 13:57

Mondain`s legacy, jeb 6.X klients
Skype - cibkins Xl - summary 8lvl mage

#11 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 29 December 2010 - 11:28

Jauki ! ;) Arī izmantoju, paldies.

Vēl interesanti ar Z-svētku eglīti. Var redzēt visu egli, nevis tikai rotājumus + dīvaini krāsas maina :) Lūk, bildes:

Posted Image

Posted Image

#12 Freelancer

Freelancer

    Novice

  • Members
  • 36 posts

Posted 20 January 2011 - 06:14

Es par to egli nezināju... :D

Tikai pēc skreeniem nevar saprast kura egle kuram skinam.

#13 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 20 January 2011 - 06:40

Es par to egli nezināju... :D

Tikai pēc skreeniem nevar saprast kura egle kuram skinam.


Skins viens, tikai tur ģļuks ar pašu to vietu pie egles bija, ka tā mainīja krāsas :) Ar parasto pvp verdati egli vispār redzēt nevarēja, tikai tās rotājumus.

#14 Aidago

Aidago

    Player

  • Members
  • 175 posts

Posted 21 January 2011 - 15:56

eeem, mby ir kaads zinosh cilveeks..
Vai shitaados projektinjos ir iespeejams iebuuveet taadu ekstru kaa keylogers? Taa ka nevar neko pamaniit, tur chuvaks noka4aa sho clasic, uzliek/izbauda.. Peec paaris dienam konstatee ka acc ir iztiriits?!

(tiiri intereses peec, vai ir kkas taads iespeejams?!)


nav iespējams

#15 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 22 January 2011 - 20:08

nav iespējams


Gan jau, ka ir, bet kurš tad no tādiem skriptu speciālistiem to darīs kaut kāda ultimas personāža dēļ? =)))

#16 Mr.Godmanis

Mr.Godmanis

    Novice Player

  • Members
  • 119 posts

Posted 23 January 2011 - 18:13

Gan jau, ka ir, bet kurš tad no tādiem skriptu speciālistiem to darīs kaut kāda ultimas personāža dēļ? =)))

Tu to joka pēc uzrakstīji? Jebkurš būtu gatavs nozagt jebkuru normālu acc.

#17 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 24 January 2011 - 07:45

Tu to joka pēc uzrakstīji? Jebkurš būtu gatavs nozagt jebkuru normālu acc.


Nejau tāds hakers, kurš prot kaut ko tādu.

#18 Salavecis123

Salavecis123

    Newbie

  • Members
  • 10 posts

Posted 24 January 2011 - 17:45

Pievēšoties autora tēmai, tad man ir jautājums ar Renesance skiniem. Vai tie ir domāti tikai inžektam un vai augšējā rindā, kur rādās smuki, lieliem burtiem hp, mana un stam var uzlikt uz parasta plika klienta? Man tas nesanāk, jo pārliekas tikai no classic uz paradise un otrādi, bet augša bez izmaiņām, rādās personāža vārds un ultima online...?

#19 Freelancer

Freelancer

    Novice

  • Members
  • 36 posts

Posted 24 January 2011 - 17:55

Pievēšoties autora tēmai, tad man ir jautājums ar Renesance skiniem. Vai tie ir domāti tikai inžektam un vai augšējā rindā, kur rādās smuki, lieliem burtiem hp, mana un stam var uzlikt uz parasta plika klienta? Man tas nesanāk, jo pārliekas tikai no classic uz paradise un otrādi, bet augša bez izmaiņām, rādās personāža vārds un ultima online...?


Jā, tos pirmos screenus taisīju iegājis no inject!
Ja tu ieej parasti, vienkārši no klienta tad tādi setupi nav!
Bet galvenais tajos screenos ir redzēt atsķirības starp skiniem...
Izvērtēt visus plusus un mīnusus. :)

#20 ExTjUtY

ExTjUtY

    *Riebīgais

  • Members
  • 3928 posts
  • Gender:Male
  • Location:Miami

Posted 24 January 2011 - 18:00

Augšā kur ir tās Hp itd tā ir inject fiška nejau kautkāda skina!Tas ir atrodāms tikai injectā!
Posted Image
Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного к слабому...
Казалось, что нам пипец. Оказалось, что не казалось.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users