Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.
@  Artemy Shan : (13 February 2024 - 02:44) Сменился айпи для входа в игру. Теперь заходим через: loginserver=login.oldp.net,2593 или loginserver=91.121.232.151,2593

Photo

Kā Pasargāt Savu Accountu No Nozagšanas.


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 24 September 2008 - 16:31

Es pateikšu, kā es aizsargājos no acc nozagšanas.

1.Nekad, nevienam nedod savu acc loginu vai passwordu.

2.Nekad, nepieņem no neviena (pat sava labākā drauga, nepazīstamus failus), ja tev nav labs antivīruss.

3.Nekad, neej nevienā citā serverī ar oldp paroli un loginu.

4.Katru mēnesi, labākajā gadijumā katras 2 nedēļas maini savam e-pastam un accountam paroli.

5.Uzliec savam acc Ip filtru.

6.Nodrošini banku ar total security.

7.Nespēlē nevienos klubos, pirms neesi pārliecinājies vai uz datora, uz kura spēlē nav Keylogger.

8.Neliec uz neviena datora saviem kontiem pogu remember, jo citi var samainīt tev passwordu vienkārši uzspiežot login, jo Jūsu passwords un logins būs jau uzrakstīts.



Šie punkti man vienmēr ir palīdzējuši tikt vaļā no acc uzlaušanas.

#2 Rehab

Rehab

    Player

  • Members
  • 174 posts

Posted 24 September 2008 - 16:40

Nekad nav ne uzlauzts acc, vai noticis kkads suds ar manu acc, kautgan neesmu ieverojis vismaz 3/4 no tava rakstitaa.. un nenjemt kadu failu no DRAUGA, kur nu vel labakaa drauga, tad vnk ej pakaries :D (besi tadi mizuni). Labakais veids, lai Jums neaploototu Juusu acc, kas vienlidzigs jusu dzives jeegai, vislabak nespelejat ultimu ;( vai ari ieinstalejat ultimu un izdzeshat visu parejo no PC lai jums acc nenolooto!!!!!!!

Edited by see - :) . Piebildu ja tev ir antiviruss protams vari nemt. Bet ja tava drauga skypu uzlauz kāds cits un sūta tev keyloger ko tad?

#3 Signe

Signe

    Novice Player

  • Members
  • 118 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 24 September 2008 - 16:54

Nevajaga jau būt tādam ... ka pat no drauga nenjem failus... bet visi pārējie punkti ir 100% atbilstoši :) lai acc nepazustu :)

#4 AnTioDe

AnTioDe

    Advanced Player

  • Members
  • 328 posts

Posted 24 September 2008 - 19:02

acc sekjuuritii man liekas ir labs veids! jo tur tu spied ar Mause, neko nerasxti!
Posted Image

#5 Rehab

Rehab

    Player

  • Members
  • 174 posts

Posted 25 September 2008 - 15:48

Nu isti nezinu kursh normals cilveks ies lauzt kkadus datus lai atsuutitu man keyloger un dabutu manu uo acc :D manupraat tas ir LJOTI mulkigi :(

#6 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 25 September 2008 - 16:07

Nu isti nezinu kursh normals cilveks ies lauzt kkadus datus lai atsuutitu man keyloger un dabutu manu uo acc :D manupraat tas ir LJOTI mulkigi :(




Keylogger tev neviens nesuutiis. Sutis Citu faili, kuram nu noteikti nebus nosaukums Keylogger vai virus. Parasti faili ko suta ir .exe. Pasam nav bijis saskatsmes bet itkaa Tiesi atteli ir lielakie virusu parnesataji, tapec jauzmanas ir no visa... Jauzmanas no Trojaniem jo tie ir galvenie Spiegosanas virusi... Pasam ir 2 reizes sutiiti .exe faili, abas reizes laikos kad es speleju uo, Vienreiz pat teica itka ka man esot ko prasiijis mans draugs, tapec lai es panemu faili... Tapec esat uzmaniigi...

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#7 Azarel

Azarel

    Journeyman

  • Members
  • 98 posts

Posted 24 January 2009 - 21:25

4.Katru mēnesi, labākajā gadijumā katras 2 nedēļas maini savam e-pastam un accountam paroli.


Pieturoties pie ši punkta ātri vien aizmirsīsi paroles uz abiem.

#8 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 24 January 2009 - 21:53

Nu ja tu domāsi visulaiku jaunas tad jā. Bet pa piemēru ņem 4 paroles un tās uz riņķi maini..


(piemēri)
1.GAJGJGA
2.IAGIAAG
3.ASUAJGA
4.GJAGGAA

Un tā visulaiku maini uz riņķi...

#9 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 24 January 2009 - 23:17

4.Katru mēnesi, labākajā gadijumā katras 2 nedēļas maini savam e-pastam un accountam paroli.


Pieturoties pie ši punkta ātri vien aizmirsīsi paroles uz abiem.



Vairak biezpienu eed. Ja tomer joprojam esi glups, Izmanto iespeju saglabat pass`u.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#10 Dolja

Dolja

    Master

  • Members
  • 700 posts
  • Location:Latvia

Posted 24 January 2009 - 23:29

vai arī vēl labāk , nespēlēt uo visp.

#11 Freelancer

Freelancer

    Novice

  • Members
  • 36 posts

Posted 26 January 2011 - 06:01

Lietoju AVAST antivīrusu!
Tas noskenē katru faili kas tiek iekačāts PC, nekādu problēmu iepriekš nav bijis!

avast! scans at the same time for ALL types of malware: viruses, Trojans, worms, as well as spyware.

Instead of using separate antispyware programs, avast! provides a single solution for protection against password stealers , key loggers and other identity theft threats.


To var bezmaksas nokačāt avast.com mājaslapā

#12 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 26 January 2011 - 07:15

Lietoju AVAST antivīrusu!
Tas noskenē katru faili kas tiek iekačāts PC, nekādu problēmu iepriekš nav bijis!

avast! scans at the same time for ALL types of malware: viruses, Trojans, worms, as well as spyware.

Instead of using separate antispyware programs, avast! provides a single solution for protection against password stealers , key loggers and other identity theft threats.


To var bezmaksas nokačāt avast.com mājaslapā


Lietoju jau vairāk kā 3 gadus :cool2: un problēmu nav bijis.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users