Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Jauns Pasakums!


  • This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

#1 skeres

skeres

    Journeyman

  • Members
  • 68 posts
  • Gender:Male

Posted 08 April 2009 - 21:37

Piedodiet ieprieksh par drukas kludam kura man teksta trapisies biezhi :(
Jus jau acereties vienreiz bij ka uz 2h stundam vareja pa 2000rp sapirkties ko vien velajas nu ta varetu but shita reiz menesi vai cik reti to ta nezinu bet piemeram 1 reizi menesi Mp atveras ports tur varetu iet ieksha sakot no 2lvl un jamaksa 200k un 100exp iejiet porta noklust biena baze piemeram sarkano komandu un zila komanda saperkas ko vien spej pa 2000rp vis ko un tur butu stone kur var noprikt pudelites un parejos tad katra konda iet uz pretinieku pusi un cinas kursh viss vairak killus dabun tas dabutu balvu piemeram 1000 fames,naudu vai ko citu laiks ar varetu but 2h vai 1h varetu sakties ap 20:00 nu man tada doma ieshavas prata ka beidzas pasakums vinji tiek atnjemti kas par rp isak sakot pasakuma bij pirkushi.
Velvienu reizi piedodiet par drukas klludam :( Lat.val nekada liela adziime man tur nau :D
Posted Image
Posted Image

#2 Underworld

Underworld

    Journeyman

  • Members
  • 57 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pie bankomata

Posted 08 April 2009 - 22:32

tā, ideja ir garām :) Ja katru mēnesi būtu, tad tas diezgan ātri apniktu, bet ja iesāku par šo runāt ,tad varētu par godu svētkiem kādu dienu uzmest atkal tos 2k rp, bet nu tas tā ;) Par to ka katru mēnesi, ja nemaldos tas jau 1 reiz tika apspriests un tālāk par apspriešanu tas netika.
Tātad katru mēnesi big No
Ik pa laikam gan Yes
Posted Image
Posted Image

#3 RiCh

RiCh

    Journeyman

  • Members
  • 68 posts

Posted 08 April 2009 - 22:51

Piedodiet ieprieksh par drukas kludam kura man teksta trapisies biezhi :(
Jus jau acereties vienreiz bij ka uz 2h stundam vareja pa 2000rp sapirkties ko vien velajas nu ta varetu but shita reiz menesi vai cik reti to ta nezinu bet piemeram 1 reizi menesi Mp atveras ports tur varetu iet ieksha sakot no 2lvl un jamaksa 200k un 100exp iejiet porta noklust biena baze piemeram sarkano komandu un zila komanda saperkas ko vien spej pa 2000rp vis ko un tur butu stone kur var noprikt pudelites un parejos tad katra konda iet uz pretinieku pusi un cinas kursh viss vairak killus dabun tas dabutu balvu piemeram 1000 fames,naudu vai ko citu laiks ar varetu but 2h vai 1h varetu sakties ap 20:00 nu man tada doma ieshavas prata ka beidzas pasakums vinji tiek atnjemti kas par rp isak sakot pasakuma bij pirkushi.
Velvienu reizi piedodiet par drukas klludam :( Lat.val nekada liela adziime man tur nau :D

butu intresanti redzet ka visi spele ar pro mantam un ta ari varetu strideties kas pro ar labam mantam un kas tm

#4 Logitech

Logitech

    Senior Player

  • Members
  • 561 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia, Jelgava
  • Interests:MC

Posted 09 April 2009 - 07:43

tā, ideja ir garām :) Ja katru mēnesi būtu, tad tas diezgan ātri apniktu, bet ja iesāku par šo runāt ,tad varētu par godu svētkiem kādu dienu uzmest atkal tos 2k rp, bet nu tas tā ;) Par to ka katru mēnesi, ja nemaldos tas jau 1 reiz tika apspriests un tālāk par apspriešanu tas netika.
Tātad katru mēnesi big No
Ik pa laikam gan Yes


uz svētkiem.. +1, drīz ziemassvētki, un tad varēs :D
Bet, vienmēr ir Bet! protams, var jau kautko ļevu vnk. uzcept.. admins pats uzliek portus utt :D bet Skripti! tāds events diezgan ilgi jātaisa ;)

butu intresanti redzet ka visi spele ar pro mantam un ta ari varetu strideties kas pro ar labam mantam un kas tm

jā, gribētos izbaudīt gods :)
Posted Image
Posted Image


Ieej te lūdzu http://bux.to/?r=gazelle2

#5 skeres

skeres

    Journeyman

  • Members
  • 68 posts
  • Gender:Male

Posted 09 April 2009 - 11:07

es es jau teicu piemeram uz 1 reizi menesi es jau neseaku ka tieshi katru menesi vajg vis tur ta piemeram ir .
Posted Image
Posted Image

#6 Grudge

Grudge

    Journeyman

  • Members
  • 56 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 10 April 2009 - 07:23

Piedodiet ieprieksh par drukas kludam kura man teksta trapisies biezhi :(
Jus jau acereties vienreiz bij ka uz 2h stundam vareja pa 2000rp sapirkties ko vien velajas nu ta varetu but shita reiz menesi vai cik reti to ta nezinu bet piemeram 1 reizi menesi Mp atveras ports tur varetu iet ieksha sakot no 2lvl un jamaksa 200k un 100exp iejiet porta noklust biena baze piemeram sarkano komandu un zila komanda saperkas ko vien spej pa 2000rp vis ko un tur butu stone kur var noprikt pudelites un parejos tad katra konda iet uz pretinieku pusi un cinas kursh viss vairak killus dabun tas dabutu balvu piemeram 1000 fames,naudu vai ko citu laiks ar varetu but 2h vai 1h varetu sakties ap 20:00 nu man tada doma ieshavas prata ka beidzas pasakums vinji tiek atnjemti kas par rp isak sakot pasakuma bij pirkushi.
Velvienu reizi piedodiet par drukas klludam :( Lat.val nekada liela adziime man tur nau :D

ideja interesanta bet toch vajadzetu uz svetikiem.. =]
Bet nu kuram tas interesee... :(

#7 Ak shausmas!!!

Ak shausmas!!!

    Novice Player

  • Members
  • 113 posts
  • Gender:Male
  • Location:Home Sweet Home! :)

Posted 10 April 2009 - 08:51

Tagad lieldienas ir klāt! Derētu atkārtot to kas toreiz bija ar tiem 2k RP.

#8 skeres

skeres

    Journeyman

  • Members
  • 68 posts
  • Gender:Male

Posted 10 April 2009 - 09:32

man jau ari patik tas 2k deretu uz lieldienam :)
Posted Image
Posted Image

#9 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 10 April 2009 - 10:12

Cik jums vel vajaga sitos ''Tuksos'' PVP questus? Pietam vel tik garlaiciga veida kaa ar rp?! :D katru dienu jus varat iet uz pvp, cinaties cik gribat, kapec so iespeju servera speletaji neizmanto tik aktiivi? Uz tadu questu aizejot jau ar 1. reizi apniktu tur kauties, kur nu veel atkartoti? Tas manas acis nekam neder. Izdomatu vismaz kko aizraujosu, kada aizraujosa veida meiginot dabuut stipraku armoru, irocus, imbues u.c. Izdomajat kkautko aizraujosaku kur ari ir kautkas japadoma, japamekle, questus kur ari kautkas ir jazin, nejau ka darzenis ej un sit visus... To jus varat darit ikdiena.


P.S. Xl`am trukst 2 butisku lietu - 1. Unikali questi. Kuri ir interesanti, un tiek rikoti tikai vienu reizi. Vini varetu notikt kautvai reizi 3 menesos, bet speletajiem ari tas patiktu. Zinu zinu Shans jau to solija, bet ja nemaldos tas bija pirms 2 gadiem...

Un otra lieta ir taada, ka jabeidz taisit tos tizlos UUber armorus. Kam tas ir vajadzigs? Paskataties kas notiek serveri. Speletajiem ir bail iziet arpus gz ar labu armoru, jo reikinas ka nosist vinus var 5 sekundes. kad armori bus vienlidzigaaki, tad ari speletajiem nebus bail zaudet tos, un tieksies pec kkaa labaaka.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#10 firefox-lv

firefox-lv

    Player

  • Members
  • 235 posts
  • Gender:Male

Posted 10 April 2009 - 11:57

Šaubos vai k-ko taisīs, jo nav realizēti iepriekš solītie questi un paies ilgs laiks kamer taisis sho questu. Un par tiem 2k rp ari neka laba nav 1h dauzities godos nebutu nemaz tik interesanti, jo to godu nejau tu pats saraki jeb nolootoji bet tev iedeva admins uz laiku, ja macētu uzsvērtu ''laiku''. :0

#11 axel

axel

    Player

  • Members
  • 185 posts
  • Gender:Male
  • Location:Tukums

Posted 11 April 2009 - 20:26

pvp katru dienu, colora turnaments reizi nedelja! maz? man jau nu neskjiet

#12 Kas-notiek-uo?

Kas-notiek-uo?

    Player

  • Members
  • 221 posts

Posted 11 April 2009 - 23:25

Priekškam tādi quest, ja katru dienu var iet varkās ? :blink:
Varkas uz Xl ir vispār pamirušas, nav kā kādreiz 50orderi 50 chaus un tik Aidā Močijās ...
Piekrītu kranam par tiem unikālajiem questiem kas pietrūkst. :ph34r:




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users