Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Jail


  • This topic is locked This topic is locked
25 replies to this topic

#1 artis125

artis125

    Journeyman

  • Members
  • 57 posts
  • Gender:Male

Posted 04 August 2008 - 18:46

lamajas :excl: :excl: :excl: ctf shmeks rakstija ``Es esmu lohs``-``Es esmu lohs smirdigs`` ira screens bet newaru iemest :blush:

#2 beLLick

beLLick

    Senior Player

  • Members
  • 479 posts
  • Gender:Male
  • Location:v

Posted 04 August 2008 - 18:50

nu jā šitādu idiotu paliek aizvien vairāk...

#3 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 04 August 2008 - 18:51

nu jā šitādu idiotu paliek aizvien vairāk...



puis vnk nemak uploudot fotku.. :) Gan izlabos.

Ja nemaki uploudot ar forumu, izmanto imageshack.us

Un ja godiigi, manuprat par tadiem tekstiem nevajadzetu mest jaila, jo ja ta aktiivi 5h pasedetu mp, un paklausiitos Valodu, ausis novistu, un pus serveris sedetu jaila... :) Kautgan profilaksej nebuutu slikti...

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#4 beLLick

beLLick

    Senior Player

  • Members
  • 479 posts
  • Gender:Male
  • Location:v

Posted 04 August 2008 - 18:53

puis vnk nemak uploudot fotku.. :) Gan izlabos.

Ja nemaki uploudot ar forumu, izmanto imageshack.us


es postu uzliku tad kad viņš bija uzrakstijis vienu vārdu - lamājās

lamajas :excl: :excl: :excl: ctf shmeks rakstija ``Es esmu lohs``-``Es esmu lohs smirdigs`` ira screens bet newaru iemest :blush:


tev nav vienalga ka kāds sevi nolamā?

#5 Inquis

Inquis

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts

Posted 04 August 2008 - 18:54

lamajas :excl: :excl: :excl: ctf shmeks rakstija ``Es esmu lohs``-``Es esmu lohs smirdigs`` ira screens bet newaru iemest :blush:

vinjs uz sevi taa teica vai uz tevi vai uz kada cita, pac saprati ko uzrakstiji?
+1, pirmajam komentaram :-D :D
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Posted Image

Vendor-Oldp 2, Nick Inquis(Full Inferno platemail)

Nav naudas? Spied sheit ! << ! LOL

#6 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 04 August 2008 - 18:59

es postu uzliku tad kad viņš bija uzrakstijis vienu vārdu - lamājās


Ari es to postu uzrakstiju kaad vel bija tikai ''Lamajas!!!'' Bet jau sakuma var saprast, ka cilveks 1. reizi uploudo foto.

tev nav vienalga ka kāds sevi nolamā?



Nu vispar jau, jebkura gadijuma ta ir lamasanas, neatkariigi ko vins apdirs, un ja vajaga likt jaila par cita nolamasanu, vajaga ari par savu nodirsanu. Un tiesam domajat ka vins sevi apdirsa? Tas 4ars visdrizak tika nozagts, vai istais saimnieks atradas tolete/virtuve :)

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#7 beLLick

beLLick

    Senior Player

  • Members
  • 479 posts
  • Gender:Male
  • Location:v

Posted 04 August 2008 - 19:01

Ari es to postu uzrakstiju kaad vel bija tikai ''Lamajas!!!'' Bet jau sakuma var saprast, ka cilveks 1. reizi uploudo foto.
Nu vispar jau, jebkura gadijuma ta ir lamasanas, neatkariigi ko vins apdirs, un ja vajaga likt jaila par cita nolamasanu, vajaga ari par savu nodirsanu. Un tiesam domajat ka vins sevi apdirsa? Tas 4ars visdrizak tika nozagts, vai istais saimnieks atradas tolete/virtuve :)


parasti kad es eju pad***t man brālis arī saraksta ja lo* ja lo* vai uztaisi I am stuck mp :) :P
nu bet drīz tik un tā visi uz ielām lamāsies mūsdienu jaunatne izdarīs tā ka ja redzēsi cilvēkus pārojoties uz ielas arī tas būs pavisam normāli... takā tā sevis lamāšana nav nekas =] pilns forums ar šitiem lamāsanas topic

#8 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 04 August 2008 - 19:11

parasti kad es eju pad***t man brālis arī saraksta ja lo* ja lo* vai uztaisi I am stuck mp :) :P
nu bet drīz tik un tā visi uz ielām lamāsies mūsdienu jaunatne izdarīs tā ka ja redzēsi cilvēkus pārojoties uz ielas arī tas būs pavisam normāli... takā tā sevis lamāšana nav nekas =] pilns forums ar šitiem lamāsanas topic



Mhm es reizi gaju garam vienam rajonam, kur bija tads nedzils gravits kur micijas 2 sikie (vel skola manuprat neiet) Itka vini tur kavas itka ne, neparak neidigi kr4, bet pectam atskreja 3. un prasija ''6to vi tam dzelajce?'' Un vins no viniem atbildeeja ''on menja hacel trahnut'' Man mute paveras... :D Es domaju ka es biju sabojats tada vecumaa, bet nu tadi sikie, un sita runa... Nu tas nav normaali.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#9 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 04 August 2008 - 23:00

tak lai staffs vienu dienu pavero mp i pec tam visus jail pamazam taa lai nedaudz pievalditos :)
Warior Tribiani

#10 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 04 August 2008 - 23:16

tak lai staffs vienu dienu pavero mp i pec tam visus jail pamazam taa lai nedaudz pievalditos :)



Nepalidzes. Jaunatne Lamajas, un Lamasies! Pec noteikumiem jails ir tikai uz 10h, 10h cietuma neitekmes runasanas stilu, bet ja liks uz vairak h, zaudes klientus. Ar ti ir janodarbojas realaja - vecakiem, skolotajiem, cilvekiem no malas, nejau kautkada speelee.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#11 beLLick

beLLick

    Senior Player

  • Members
  • 479 posts
  • Gender:Male
  • Location:v

Posted 05 August 2008 - 09:17

Mhm es reizi gaju garam vienam rajonam, kur bija tads nedzils gravits kur micijas 2 sikie (vel skola manuprat neiet) Itka vini tur kavas itka ne, neparak neidigi kr4, bet pectam atskreja 3. un prasija ''6to vi tam dzelajce?'' Un vins no viniem atbildeeja ''on menja hacel trahnut'' Man mute paveras... :D Es domaju ka es biju sabojats tada vecumaa, bet nu tadi sikie, un sita runa... Nu tas nav normaali.


pa šito var pārrēkties :D
es atceros ka starpbīžos gājām skolas parkā kko padarīt a tur čist sīkais ne vairāk kā 6 gadi cinjīī smēķi un ar savu mazo urljiku bandu visi tādi 5 štukas skrien viņam pakaļ atstafj atstafj...

#12 Inquis

Inquis

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts

Posted 05 August 2008 - 21:52

pilns forums ar šitiem lamāsanas topic


Chevo B**AD?
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Posted Image

Vendor-Oldp 2, Nick Inquis(Full Inferno platemail)

Nav naudas? Spied sheit ! << ! LOL

#13 unique

unique

    Player

  • Members
  • 295 posts

Posted 05 August 2008 - 22:26

iela maina cilveeku xDD es sodien atdziisos ctf biju ar ar4eru es vienu nodirsu :D vins pats bija vainiigs ja godiigi sakot ja ir stulbs tad arii stulbs paliks!!!!
Posted Image
< uzpied :DD

#14 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 06 August 2008 - 06:16

Iemet screen yy.lv un viss būs kārtībā.

#15 beLLick

beLLick

    Senior Player

  • Members
  • 479 posts
  • Gender:Male
  • Location:v

Posted 06 August 2008 - 09:34

Es atceros ka es iekš ctf ļoti sen tā lamājos ka mūsu flag aizensa :D psihoju bļāvu visus tā nodirsu :D nja tā sakot ''vecie labie laiki''

#16 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 06 August 2008 - 09:56

Pateicoties ctf daudzi sapišas, tai skaitā es :D. Mūsu Confesors jau no ctf pilnīgi sapisies. Katrā raundā dzirdu "Gan*o*" un citus rupjus vārdus :)! Pārsvarā šo "Gan*o*", bet tā viss ok. Es parasti apdiršu citus, kad mani nosit, pateicoties tam, kad nevar palīdzēt, vai arī kā vienu reizi bija, sitam flagu noņemam staminu pieskrien mags iedod pretiniekam staminas pudeles, tas mierīgi izdzer :D un skrien tālāk, mags man laiž an ex por un sev un beigu rezultāts

Red team: 2
Mūsu labais mags: Kill 0/Death 44



Blue Team: 3

#17 Inquis

Inquis

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts

Posted 06 August 2008 - 10:24

Pateicoties ctf daudzi sapišas, tai skaitā es :D. Mūsu Confesors jau no ctf pilnīgi sapisies. Katrā raundā dzirdu "Gan*o*" un citus rupjus vārdus :)! Pārsvarā šo "Gan*o*", bet tā viss ok. Es parasti apdiršu citus, kad mani nosit, pateicoties tam, kad nevar palīdzēt, vai arī kā vienu reizi bija, sitam flagu noņemam staminu pieskrien mags iedod pretiniekam staminas pudeles, tas mierīgi izdzer :D un skrien tālāk, mags man laiž an ex por un sev un beigu rezultāts

Red team: 2
Mūsu labais mags: Kill 0/Death 44

Blue Team: 3


a man pasham besii, kad kkadi boti ienaak manaa team, ne***a nemak speleet, kko skraida vaac potionus pa visu karti bez apstajas, tad kad man uzbruuk, vinjs ir blakaam, staav skataas(noteikti klikshkjina ar peli) LOL
Tados gadijumos es vnk #(%@*&%&*#&#^$@(%#%^#@( :D :D
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Posted Image

Vendor-Oldp 2, Nick Inquis(Full Inferno platemail)

Nav naudas? Spied sheit ! << ! LOL

#18 Element

Element

    cream

  • Members
  • 1059 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ливаны

Posted 06 August 2008 - 12:16

jūs esat jocīgi, lohs priekš jums ir lamuvārds? to pat televīzijā necenzē un turklāt viņš apdirš pats sevi

#19 Defez

Defez

    Newbie

  • Members
  • 13 posts

Posted 06 August 2008 - 12:23

aizejiet vel mammai pasudzaties ka jus apsauka... nirga nak pa daziem labiem :D

#20 Element

Element

    cream

  • Members
  • 1059 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ливаны

Posted 06 August 2008 - 12:31

aizejiet vel mammai pasudzaties ka jus apsauka... nirga nak pa daziem labiem :D


+1 :D




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users