Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

[17.03.2009] - Ziņas.


  • This topic is locked This topic is locked
48 replies to this topic

#21 Logitech

Logitech

    Senior Player

  • Members
  • 561 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia, Jelgava
  • Interests:MC

Posted 17 March 2009 - 19:54

Visas izmaiņas ir tikai spēlētāju labā. Čīkstējāt par to, ka ir par daudz Order, lūk, tagad redziet kā visiem domas mainās.

tikai spēlētāju(šans ir spēlētājs?) labā.
ūū, spēlētājiem patīk šanam maksāt (pēc vecajiem rp ienākumiem) 4ls lai pārietu frakciju? nu, šans un ='Bandic' date laiž ^^ par stormu nezinu.
Posted Image
Posted Image


Ieej te lūdzu http://bux.to/?r=gazelle2

#22 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 17 March 2009 - 20:03

tikai spēlētāju(šans ir spēlētājs?) labā.
ūū, spēlētājiem patīk šanam maksāt (pēc vecajiem rp ienākumiem) 4ls lai pārietu frakciju? nu, šans un ='Bandic' date laiž ^^ par stormu nezinu.

Krievu foruma shans jau rakstija kuram kkas vel nepatiks shajos jaunumos tiks blokets spele !
varat chikstet bet varat dabut bananu par to ! nu nekas izmainits netiks ! vienigi ja izmainjas nedos rezultatu tad iespejams kkas mainisies a tagad njaudet ir bezjedzigi !

P.S. labak gaidam jauno pilsetinju :) es juutu vinja tuvojas jo storms ta retak ir foruma (gan jau ieslicis darbos)
Warior Tribiani

#23 Logitech

Logitech

    Senior Player

  • Members
  • 561 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia, Jelgava
  • Interests:MC

Posted 17 March 2009 - 20:13

Krievu foruma shans jau rakstija kuram kkas vel nepatiks shajos jaunumos tiks blokets spele !
varat chikstet bet varat dabut bananu par to ! nu nekas izmainits netiks ! vienigi ja izmainjas nedos rezultatu tad iespejams kkas mainisies a tagad njaudet ir bezjedzigi !

P.S. labak gaidam jauno pilsetinju :) es juutu vinja tuvojas jo storms ta retak ir foruma (gan jau ieslicis darbos)

viņš tāpat nezin manus acc! tie ir izplatīti pa visu serveri :D

P.S. būtu labāk uztaisījuši to pilsētu nevis frakciju stonam pierakstījuši vairāk nosaukumus :DD
Posted Image
Posted Image


Ieej te lūdzu http://bux.to/?r=gazelle2

#24 Signe

Signe

    Novice Player

  • Members
  • 118 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 17 March 2009 - 20:36

Mani pilnība apmierina coves pilsēta :D
logitech pastāv ip.....

#25 skeres

skeres

    Journeyman

  • Members
  • 68 posts
  • Gender:Male

Posted 17 March 2009 - 20:40

viņš tāpat nezin manus acc! tie ir izplatīti pa visu serveri :D

P.S. būtu labāk uztaisījuši to pilsētu nevis frakciju stonam pierakstījuši vairāk nosaukumus :DD

Ko tu var te niidet gandriz vienigais kas te visu laiku niid izdar ka labak ir mums tev atkal kaukas nepatiik ja nepatiik nespele man liekas ka shans ir pareizi uzlicis ka jamaksa rp lai parietu.Izvelies vienu frakciju kursh tev labak patik un taja paliec neviens tev nedzen uz otru frakciju.
Posted Image
Posted Image

#26 Logitech

Logitech

    Senior Player

  • Members
  • 561 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia, Jelgava
  • Interests:MC

Posted 17 March 2009 - 22:03

Mani pilnība apmierina coves pilsēta :D
logitech pastāv ip.....


man viņš mainās, un es pats viņu mainu. reizi 3 sekundēs, ja vaig varu nomainīt :D

Ko tu var te niidet gandriz vienigais kas te visu laiku niid izdar ka labak ir mums tev atkal kaukas nepatiik ja nepatiik nespele man liekas ka shans ir pareizi uzlicis ka jamaksa rp lai parietu.Izvelies vienu frakciju kursh tev labak patik un taja paliec neviens tev nedzen uz otru frakciju.

labāk nopirkt +10 nuby itemu nevis divreiz pāriet frakciju ;)
Posted Image
Posted Image


Ieej te lūdzu http://bux.to/?r=gazelle2

#27 Ingars

Ingars

    Master

  • Members
  • 829 posts
  • Location:Jelgava
  • Interests:Kriogeenika

Posted 17 March 2009 - 22:15

pilnīgi pareizi. bieži bija novērojama situācija, ka kāds izejot pvp saprot, ka viņa frakcija tobrīd vnk sūkā un pāriet uz stiprāko, vājāko padarot vēl vājāku, bet stipro vēl stiprāku.
если вам ненравитса мои ошибки в тексте, to mogu pisatj i tak.
ну мне почему то кажетса што первий вариант лутше

#28 firefox-lv

firefox-lv

    Player

  • Members
  • 235 posts
  • Gender:Male

Posted 17 March 2009 - 22:44

Ko tu var te niidet gandriz vienigais kas te visu laiku niid izdar ka labak ir mums tev atkal kaukas nepatiik ja nepatiik nespele man liekas ka shans ir pareizi uzlicis ka jamaksa rp lai parietu.Izvelies vienu frakciju kursh tev labak patik un taja paliec neviens tev nedzen uz otru frakciju.


Pedeja teikumaa tu kjudijies jo speletajus ta prosta parmet uz chaos un order ta nav sava pasha izvele.

Gribeju visiem pateikt to ka pikstet varat cik te gribat kad es taisiju shito rp topicu visi bija pret tapec tagad priecajieties 4ls par virtualo realitati jeb nematerialam lietam kuru patiesa vertiba 0 :sleep:

#29 Krustevs

Krustevs

    Newbie

  • Members
  • 10 posts

Posted 17 March 2009 - 23:09

Visas izmaiņas ir tikai spēlētāju labā. Čīkstējāt par to, ka ir par daudz Order, lūk, tagad redziet kā visiem domas mainās.

man jau vienalga... es vairs nespelej, beet nu vecais tomer ja visi prasa izmainjas frakcijaas , vareetu tomer taakaa bez naudas iesaistiishanas .... tomer taa ir tikai frakcija :D vieglaak vienkarhsi random samest order un chaos, lai ir 50% tur un 50% tur... un nevajadzes nekadus Ls tur, bet nu otras puses - shanam arii tomer vajg kautkaa piepelniities. Vienkarshi mazliet smiekligi izskataas :D -

#30 Guitierrez^

Guitierrez^

    Player

  • Members
  • 157 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ebanji UO !

Posted 17 March 2009 - 23:24

meginaju nomainit frakciju,jau prasa 20 rp laigan nav pagajushas 48 stundas :|
ChesterField^

#31 Krustevs

Krustevs

    Newbie

  • Members
  • 10 posts

Posted 17 March 2009 - 23:32

meginaju nomainit frakciju,jau prasa 20 rp laigan nav pagajushas 48 stundas :|

Laiks ir nauda!

#32 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 17 March 2009 - 23:33

pilnīgi pareizi. bieži bija novērojama situācija, ka kāds izejot pvp saprot, ka viņa frakcija tobrīd vnk sūkā un pāriet uz stiprāko, vājāko padarot vēl vājāku, bet stipro vēl stiprāku.


Labākus vārdus par šiem pateikt nevar šajā situācijā.


meginaju nomainit frakciju,jau prasa 20 rp laigan nav pagajushas 48 stundas :|


Kā tika uzlikta šī sistēma uzreiz vairākums sāka iet pie Chaos, tāpēc tas tika uzlikts jau tūlīt.

#33 Guitierrez^

Guitierrez^

    Player

  • Members
  • 157 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ebanji UO !

Posted 18 March 2009 - 14:53

Tapat situacija izskatas Order > Chaos,un kka negribas visu muzhu palikt pie orderiem,ja pateikts 48h laika var nomainit pa briivo tad ta ari tam ir jabut !
ChesterField^

#34 BlackMooN

BlackMooN

    Advanced Player

  • Members
  • 304 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 18 March 2009 - 15:02

Tapat situacija izskatas Order > Chaos,un kka negribas visu muzhu palikt pie orderiem,ja pateikts 48h laika var nomainit pa briivo tad ta ari tam ir jabut !


+1! tagad varkās tik slikti... :(

#35 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 18 March 2009 - 15:05

+1! tagad varkās tik slikti... :(

pirms shim izmainjam bija a...ena labi ?
mlje order tikai order bija bija tikai guild wars !
es domaju ka pagaidam ir parjadaks kads loti gribes samaksas tos 20rp lai tiktu pie draugiem !
kur problema tagad pie tam ir akcija lidz menesha beigam ar rp !
es domaju aizsutit vienu sms pa 3ls nebus nekas traks prieksh speles kuras delj tu gusti prieku :)
Warior Tribiani

#36 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 19 March 2009 - 11:10

Pēc jaunajiem noteikumiem iznāk tā, ka pa 5rp aizeju pie criminal un pēc tam uz jebkuru no frakcijām bez maksas?

#37 Guitierrez^

Guitierrez^

    Player

  • Members
  • 157 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ebanji UO !

Posted 19 March 2009 - 11:59

Domaju tads prieks maksa 25 rp :) 5 rp par ieieshanu kriminalos un 20 rp lai ieietu atpakalj frakcija :)
ChesterField^

#38 Kidlings

Kidlings

    Player

  • Members
  • 167 posts

Posted 19 March 2009 - 12:53

njaaa manupraat shitais tieshaam bija liex (
liidz shim iipasi nebija nekaadu pretenziju pret neko bet ja man jaw jaamaina frakcija par 2ls kriizes laikaa tas ir par traku :D

#39 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 19 March 2009 - 13:28

njaaa manupraat shitais tieshaam bija liex (
liidz shim iipasi nebija nekaadu pretenziju pret neko bet ja man jaw jaamaina frakcija par 2ls kriizes laikaa tas ir par traku :D

Gaidi kad beigsies krize un nomaini frakcija tad :D
Warior Tribiani

#40 pipars

pipars

    Novice Player

  • Members
  • 140 posts
  • Gender:Male
  • Location:iecava,bauskas rajons

Posted 20 March 2009 - 23:22

tas nav norm 20rp ir pa daudz , 1.75ls tikai pa frekcijas maninu , nu tas jau ir par traku vareja but kadi 2-3 rp un tad ari daudz biezak mainitu frakcijas un tad ari shanam konta vairak nauda ienaktu, es domaju ka sitas punkts driz bus dzēsts.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users