Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

[4.06.2008] - Bs ieroči un mājas.


  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#21 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 04 June 2008 - 20:56

Nezinu drosi, vai ir pareizi "uz diviem lielaks", mes tomer ne latviesu valodas stunda... Bet varianta "divreiz specigaks" vispar jega ir cita - tas nozime "v 2 raza sil'nee" bet wepons ir ne "v 2 raza sil'nee", bet wepona dmg ir lielaks par diviem vienibam...


Nu sava taisniba ir ari tava teiktajaa. :blush:
Nu cik es sapratu x2 palielinats ir dmg, kas rakstits uz iero4a ne? Un tulkojot vardu damage, gruti iedomaties citu tulkojumu... =/


Kada starpiba ka tur uzraksta smile.gif galvenais lai var saprast .. un sakuma gan vareja likties ka uz 2x lielaks dmg neka vienroku bet tgt vis norm un var saprast smile.gif


a vaitad ta nav? :D Tad jav nereali stipri sanak tie 2roku iero4i... =/

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#22 wap

wap

    Guru

  • Members
  • 2609 posts
  • Gender:Male
  • Location:Необитаемый остров

Posted 04 June 2008 - 20:57

Blin, damage divroku weponiem ir ne 2x, bet x+2 salidzinot ar vienroku weponiem...
For flood and honour. Хорошо флудить - это тоже искусство. Forum - moderator. Ultima online - seer. UO XL server - player. WapVendor - в центральном здании рынка британии на сервере XL.

#23 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 04 June 2008 - 21:01

Blin, damage divroku weponiem ir ne 2x, bet x+2 salidzinot ar vienroku weponiem...


Piemeram ja Swordam ir 50, tad bardicham bus 52? :D tas tak ir smiekliigi maz =/

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#24 wap

wap

    Guru

  • Members
  • 2609 posts
  • Gender:Male
  • Location:Необитаемый остров

Posted 04 June 2008 - 21:03

Piemeram ja Swordam ir 50, tad bardicham bus 52?

Ja.
For flood and honour. Хорошо флудить - это тоже искусство. Forum - moderator. Ultima online - seer. UO XL server - player. WapVendor - в центральном здании рынка британии на сервере XL.

#25 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 04 June 2008 - 21:08

Ja.



A atrumi ir tadi pasi ka agrak? Battleaxe ir ta4u atraks par bardiche, bet resursi un dmg ir vienads? Tas tacu ir galiigi aplam... =/

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#26 EnFlame

EnFlame

    Thief of Horses

  • Members
  • 2041 posts
  • Gender:Male
  • Location:Беломорканал
  • Interests:A bit of this & a bit of that.

Posted 04 June 2008 - 21:11

ups es arii sajaucu :blush:
bet ja logiski padomaa 2x dmg jau buutu overpower, bet +2 it kaa norm (labaak +5 vai +10), jo arii ir paryy..

#27 Jogijs

Jogijs

    Player

  • Members
  • 228 posts
  • Gender:Male

Posted 04 June 2008 - 21:40

da juuus loli vai kaa??? Padom;ajie logiski kā div roku ierocis var būt 2x spēcīgāks tad visi tašīs tikai divroku ierocis vien roku ierocus uz servera vnk nepastevētu. visiem sistu bez imbues un skiliem pa 100 coooll.

Moska vispār ir domāt ka pa 50% striprāks divrocis nekaa vienrocis??

#28 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 04 June 2008 - 21:57

da juuus loli vai kaa??? Padom;ajie logiski kā div roku ierocis var būt 2x spēcīgāks tad visi tašīs tikai divroku ierocis vien roku ierocus uz servera vnk nepastevētu. visiem sistu bez imbues un skiliem pa 100 coooll.

Moska vispār ir domāt ka pa 50% striprāks divrocis nekaa vienrocis??



Tavi teicieni vnk gaz no kajam :D :D :D Tu maz saisinajuma ''LOL'' noziimi zini? :D
Bet ja pa temai, 2roku ierocis ir uz 2 rokam, tas nozime ka shildu tu vilkt nevari. Lidz ar to tevi viarak parsit, un manuprat tas nav to verts nesat 2 roku ieroci, nemot vera ka vina dmg ir tikai par 2 lielaks, tas praktiski neko nemaina, beztam vins sit daudz lenak neka vienrokas ierocis. labak uzlikt lai 2roku iero4i sit par 50% stiprak. Un uzlikt ja pleyers nesa shildu, lai biezak nostrada parrings (nezinu vai vispar tads oldp pastaav) Ta vismaz bus verts padomat, kuru ieroci labak vilkt, x+2 dmg ir galiigi garaam...

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#29 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 05 June 2008 - 06:45

На 2 больше будет uz diviem lielaks, но никак не divreiz specigaks...


Ja tur nebūtu vārda урон, tad tev būtu taisnība.

A atrumi ir tadi pasi ka agrak? Battleaxe ir ta4u atraks par bardiche, bet resursi un dmg ir vienads? Tas tacu ir galiigi aplam... =/


Ātrumus neviens neaiztika :)

Jā, ar tiem damage tagad tik lauz galvu... :happy:

#30 Jogijs

Jogijs

    Player

  • Members
  • 228 posts
  • Gender:Male

Posted 05 June 2008 - 11:19

Da man vienu lietu nesaprasts. Realajā dzīvē btu pavisam otrādi ja ir shields tad butu parry, jo vins ar vairogu atsit sitienu.Bet ar divroku kā vispār ir iespējams atvairīt sitienu??? Vajadzēja tā uztaisīit ja ir vienroka ierocis tad sita piem 30 - 50 un shields + parry, bet ja divroku ierocis sit 60- 100,bet nav parry

#31 Irnieks

Irnieks

    Newbie

  • Members
  • 6 posts

Posted 05 June 2008 - 14:34

Piekriitu Jogijam ;)

#32 tones01

tones01

    Newbie

  • Members
  • 13 posts

Posted 05 June 2008 - 14:38

palubomu japiekrit jogijam

#33 Ptolmay

Ptolmay

    Journeyman

  • Members
  • 65 posts
  • Gender:Male
  • Location:Livani

Posted 05 June 2008 - 15:49

Piekriitu Jogijam ;)


palubomu japiekrit jogijam


nepiekriitu jogijam... parry ir tad, ja ar ieroci atvaira sitienu- kaa filmaas... ja atsit ar shield ir block(UO taada nav).

Posted Image
Esmu atpakaļ.. vismaz uz kādu laiku :)


#34 Dolja

Dolja

    Master

  • Members
  • 700 posts
  • Location:Latvia

Posted 05 June 2008 - 15:52

nepiekriitu jogijam... parry ir tad, ja ar ieroci atvaira sitienu- kaa filmaas... ja atsit ar shield ir block(UO taada nav).


+1

P.S Vot šitādu ziņu dēļ , jau sen te nespēlēju.

#35 Ptolmay

Ptolmay

    Journeyman

  • Members
  • 65 posts
  • Gender:Male
  • Location:Livani

Posted 05 June 2008 - 15:54

P.S Vot šitādu ziņu dēļ , jau sen te nespēlēju.


vispaar arii tavs post taads divdomiigs.. kaadu postu deel??? mana? :@ :D

Posted Image
Esmu atpakaļ.. vismaz uz kādu laiku :)


#36 Jogijs

Jogijs

    Player

  • Members
  • 228 posts
  • Gender:Male

Posted 05 June 2008 - 15:57

kuraa filmaa tu esi redzēejis kautvienu divroku???tad jau vispār drīzāk vienroka ierocis bez shielda tikai var taisīt parry

#37 Ptolmay

Ptolmay

    Journeyman

  • Members
  • 65 posts
  • Gender:Male
  • Location:Livani

Posted 05 June 2008 - 16:00

kuraa filmaa tu esi redzēejis kautvienu divroku???tad jau vispār drīzāk vienroka ierocis bez shielda tikai var taisīt parry


Jogij vairaak filmas skaties... un vispaar ar mani labaak nestriidies...

Vienroka ierocis... :D
Parry nenoziimee kaa tu to izdari un kas tev uzvilkts.. tas noziimee Ar ieroci atvairiits sitiens

Posted Image
Esmu atpakaļ.. vismaz uz kādu laiku :)


#38 Dolja

Dolja

    Master

  • Members
  • 700 posts
  • Location:Latvia

Posted 05 June 2008 - 16:09

A parry is a fencing bladework manoeuvre intended to deflect or block an incoming attack.
The main criterion for a parry is that in order to execute a parry, one should try to engage the foible of the opponent's blade in the forte of one's own - this means that if one engages foible-to-foible, the referee could call the action as a beat attack by the opponent, which is undesirable. Approximations of the precise parries are made often during bouts, but are usually accurate enough to be classed as parries.

#39 unique

unique

    Player

  • Members
  • 295 posts

Posted 05 June 2008 - 16:11

lol :) warikam wajadzeeja AR lielaaku uzpist ieroci wareeja palikt :) jo kamer arceram piekriesi *death* :) es kautwai nespeeleju bet saprotu :D
Posted Image
< uzpied :DD

#40 Ptolmay

Ptolmay

    Journeyman

  • Members
  • 65 posts
  • Gender:Male
  • Location:Livani

Posted 05 June 2008 - 16:11

A parry is a fencing bladework manoeuvre intended to deflect or block an incoming attack.
The main criterion for a parry is that in order to execute a parry, one should try to engage the foible of the opponent's blade in the forte of one's own - this means that if one engages foible-to-foible, the referee could call the action as a beat attack by the opponent, which is undesirable. Approximations of the precise parries are made often during bouts, but are usually accurate enough to be classed as parries.


:) wikipedia FTW

4. Sataisīts, lai iesācējiem būtu mazāk problēmu ar ieroču izvēlēšanos. Un arī tāpēc, lai mazāk laika būtu jāizvēlas ierocis warrioriem un archeriem.


Saprotu ka shans domaaja kaa labaak... bet ar sito vnk izvaroja visu serveri...
Sobriid sanaaks taa... veteraani deel sitaadiem suudiem ies prom, bet iesaaceeji naks klaat... peec paaris menesiem buss warkas apm taadas... visa sfeera skries pa MP un blaustiisies "pliz dengi dlja trans"

Posted Image
Esmu atpakaļ.. vismaz uz kādu laiku :)





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users