Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Monstru Sišana Līdz Pus Dzīvībam


  • This topic is locked This topic is locked
15 replies to this topic

#1 Hercog

Hercog

    Journeyman

  • Members
  • 91 posts
  • Gender:Male
  • Location:Tukums

Posted 09 December 2008 - 15:27

Sveiki,


Iesaku pamainīt spēles noteikumus, jo uzskata, ka tas nav nopietni, ja spēlētajs skraida un atsit tikai pusi no monstra dzīvībām. Kā piemēram 1lvl var uzkačāt ekspu OLDP dungeonā, ja skraida viens 5lvl, kurš visiem monstriem atsit tikai pusi no dzīvībām !!?? Uzskatu, ka katram iesāktais monstrs ir jānosit, jo tā ātrāk viņi respawnojas un visi ir tikai ieguvēji !!

Ar cieņu,
Hercog


Darbs dara darītāju !

#2 Logitech

Logitech

    Senior Player

  • Members
  • 561 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia, Jelgava
  • Interests:MC

Posted 09 December 2008 - 15:33

tu domā - es sēžu destard, viens čalīts nosit 5500 hp no 6k hp pūķim, un es to čalīti novācu, nositu pūķa 500hp un dabonu exp? :D
Posted Image
Posted Image


Ieej te lūdzu http://bux.to/?r=gazelle2

#3 Hercog

Hercog

    Journeyman

  • Members
  • 91 posts
  • Gender:Male
  • Location:Tukums

Posted 09 December 2008 - 15:37

tu domā - es sēžu destard, viens čalīts nosit 5500 hp no 6k hp pūķim, un es to čalīti novācu, nositu pūķa 500hp un dabonu exp? :D



Tu vispār māki lāsīt, vai tev problēmas ar lasāmās vielas uztveršanu. Es saku, ka jāmaina noteikumi un jāliek jailā tie, kas skraida un visiem monstriem atsit tikai pusi no dzīvībām, tādejādi traucējot citiem spēlētājiem kačāties !! Uzskatu, ka šāda monstru sišana nodara lielāku ļaunumu jaunajiem spēlētājiem, nekā, ja kāds uz skriptu sit monstrus, jo skriptā viņš vismaz nosit to monstru un viņi respawnojas, a šinī gadījumā nē. Ja jau par monstru sišanu ar skripta palīdzību ir jails, tad uzskatu, ka par šo arī vajag jailu !!!

Ar cieņu,
Hercog


Darbs dara darītāju !

#4 Logitech

Logitech

    Senior Player

  • Members
  • 561 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia, Jelgava
  • Interests:MC

Posted 09 December 2008 - 16:42

Tu vispār māki lāsīt, vai tev problēmas ar lasāmās vielas uztveršanu. Es saku, ka jāmaina noteikumi un jāliek jailā tie, kas skraida un visiem monstriem atsit tikai pusi no dzīvībām, tādejādi traucējot citiem spēlētājiem kačāties !! Uzskatu, ka šāda monstru sišana nodara lielāku ļaunumu jaunajiem spēlētājiem, nekā, ja kāds uz skriptu sit monstrus, jo skriptā viņš vismaz nosit to monstru un viņi respawnojas, a šinī gadījumā nē. Ja jau par monstru sišanu ar skripta palīdzību ir jails, tad uzskatu, ka par šo arī vajag jailu !!!

ej kāst, čali.. ideja totāli stulba!!
ja nepatīk, sit pats nost un gaidi respawn!
un tavu nesakarīgo tekstu nevarēju saprast. PIEDOD
Posted Image
Posted Image


Ieej te lūdzu http://bux.to/?r=gazelle2

#5 beLLick

beLLick

    Senior Player

  • Members
  • 479 posts
  • Gender:Male
  • Location:v

Posted 09 December 2008 - 16:45

kas tev liek kačāties tieši oldp dung?

#6 Hercog

Hercog

    Journeyman

  • Members
  • 91 posts
  • Gender:Male
  • Location:Tukums

Posted 09 December 2008 - 17:13

ej kāst, čali.. ideja totāli stulba!!
ja nepatīk, sit pats nost un gaidi respawn!
un tavu nesakarīgo tekstu nevarēju saprast. PIEDOD



Kas tur tik stulbs, nafig jāsit visiem pa pus dzīvībām, ja var līdz galam sist un pēc tam iet pie nākamā monstra. Kā 1lvl var kaut ko uzkačāt, ja 5lvl vienmēr sitīs stiprāk un ātrāk.



P.S

Ieboldo manā tekstā vietu, kura ir nesakarīga ! Sēdi un attīsties pelēci !!!!

Ar cieņu,
Hercog


Darbs dara darītāju !

#7 Hercog

Hercog

    Journeyman

  • Members
  • 91 posts
  • Gender:Male
  • Location:Tukums

Posted 09 December 2008 - 17:14

kas tev liek kačāties tieši oldp dung?


Jūs abi laikam mācījāties kopā, jo vienlīdz vāji mākat lasīt, neredzi, ka tur rakstīts PIEMĒRAM ???? Līdz ar to
tas nav domāts tikai par Oldp dungeonu, reāli jaaizliedz sist tikai pus dzīvību monstriem vispār, kas tev liedz nosist viņu līdz galam un tad tikai ķerties pie nākamā ???

Ar cieņu,
Hercog


Darbs dara darītāju !

#8 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 09 December 2008 - 17:25

Ej uz destard, fire dungeon un tur sities, vai arī dari tāpat. Nedomāju, ka kko mainīs.

PS. Ja tev ir pirmais level tad ej uz newbie dungeon nevis skraidi pa oldp dungeon.

#9 Hercog

Hercog

    Journeyman

  • Members
  • 91 posts
  • Gender:Male
  • Location:Tukums

Posted 09 December 2008 - 17:30

Ej uz destard, fire dungeon un tur sities, vai arī dari tāpat. Nedomāju, ka kko mainīs.

PS. Ja tev ir pirmais level tad ej uz newbie dungeon nevis skraidi pa oldp dungeon.


Var iet uz visādām vietām kačāties protams, bet ja tur arī sēž kāds un ceļ tev nost monstrus, sitot viņiem tikai līdz pus dzīvībām ?? Par to 1lvl, tas bija tikai piemērs, laikam Jūs visi te forumā, nevis koncentrējaties uz domu kopumā bet pisat prātu tikai !! Es diemžēl ar 3 lvl nevaru vairāk sēdēt Newbie dungeonā un ja es esmu paņēmis par RP profu, kāpēc man ir jācieš no tā ka kāds 5lvl cels man nost monstrus ??? Reāli Tu domāt vari ko gribi, bet tas ir pārkāpums pret spēlētaju un vajag aizliegt ar likumu sist pa pus dzīvībai monstriem, to nav nemaz tik grūti izdarīt !!!!

Ar cieņu,
Hercog


Darbs dara darītāju !

#10 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 09 December 2008 - 17:32

Skaidrs pa tiem leveliem.

+ man jau arī nekas nebūtu pretīm, ja aizliegtu to darīt, jo dažreiz tas tracina.

Jāgaida atbilde no administrācijas.

#11 Guntis

Guntis

    Journeyman

  • Members
  • 94 posts
  • Gender:Female
  • Location:Chuulji

Posted 09 December 2008 - 18:03

Nu jā, nedaudz negodīgi tas ir, nebūtu nekas pretī ja to aizliegtu, bet ja neaizliegs gar zemi jau nekritīšu. Kautkā vienmēr man sanāk izvairīties no šī problēmas...

#12 PerPeskY

PerPeskY

    Novice Player

  • Members
  • 132 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 09 December 2008 - 18:09

Psc, kas par čīkstuļiem. Ja nevar pat spēlē izvilkt bez čikstēsanas, tad kas notiek ja tev mamma nav bikses laikus izmazgājusi. Tā ir spēle, ja viņi nosit lidz pusei, tad tu nosit otru pusi un dabuu loot, nevis terē savu laiku čikstot forumā. Un kā jūs reāli varat pierādit ka kāds tā ir darijis, kā to jailošanu kontorlēt, es piem Ice situ pūķi, līdz pusei nositu, atskrien krimi, man viņš būtu tālāk jāsit? Tač domājat ar galvu!
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#13 Hercog

Hercog

    Journeyman

  • Members
  • 91 posts
  • Gender:Male
  • Location:Tukums

Posted 09 December 2008 - 18:15

Psc, kas par čīkstuļiem. Ja nevar pat spēlē izvilkt bez čikstēsanas, tad kas notiek ja tev mamma nav bikses laikus izmazgājusi. Tā ir spēle, ja viņi nosit lidz pusei, tad tu nosit otru pusi un dabuu loot, nevis terē savu laiku čikstot forumā. Un kā jūs reāli varat pierādit ka kāds tā ir darijis, kā to jailošanu kontorlēt, es piem Ice situ pūķi, līdz pusei nositu, atskrien krimi, man viņš būtu tālāk jāsit? Tač domājat ar galvu!


Nav te nekāda sakara ar čīsktēšanu ! Tā ir spēle, bet es šeit gribu panākt, lai uzlabo spēles noteikumus, jo tas nāks visiem par labu ! Jā protams, ja tu sit monstrus loota pēc, tad tev ir vienalga, tu nosit to otru pusi un sāvāc lootu, bet ja cilvēks kačā expu ? Izkontrolēt varēs mierīgi postos forumā, vai sūtis PageGM ziņu un tad, lai administrācija invisā pavēro to spēlētāju !! Neiet runa, ka tu vienreiz vai divreiz nosit pus dzīvības monstram un izdomā aizlidot uz MP, bet gan par to, ja speciāli tiek traucēts šādā veidā kāds cits spēlētājs !!!

Ar cieņu,
Hercog


Darbs dara darītāju !

#14 aviator

aviator

    Journeyman

  • Members
  • 58 posts

Posted 09 December 2008 - 18:19

es piekriitu sai domai jo tagad visi cilveki izlasis sito topic un buss auzas visi saks speciali sist moskus un atstas maz dziivibas lai vinji dabuut exp un neteretu durb sitot vislaik es esu par so noteikumu tikai ir jaizdoma kaa lai kontrole so noteikumu pareizi !

#15 Hercog

Hercog

    Journeyman

  • Members
  • 91 posts
  • Gender:Male
  • Location:Tukums

Posted 09 December 2008 - 18:26

es piekriitu sai domai jo tagad visi cilveki izlasis sito topic un buss auzas visi saks speciali sist moskus un atstas maz dziivibas lai vinji dabuut exp un neteretu durb sitot vislaik es esu par so noteikumu tikai ir jaizdoma kaa lai kontrole so noteikumu pareizi !



Kontrolēt var elementāri, jāziņo administrācijai un tad, lai viņi pavēro to spēlētāju, par kuru ir sūdzības ! Ja šis spēlētājs sitīs monstrus līdz pus dzīvībai un tuvūmā kačāsies kāds cits spēlētajs, kuram tas traucē, viss automātiski jails !!!

Ar cieņu,
Hercog


Darbs dara darītāju !

#16 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 09 December 2008 - 19:35

Sveiki,


Iesaku pamainīt spēles noteikumus, jo uzskata, ka tas nav nopietni, ja spēlētajs skraida un atsit tikai pusi no monstra dzīvībām. Kā piemēram 1lvl var uzkačāt ekspu OLDP dungeonā, ja skraida viens 5lvl, kurš visiem monstriem atsit tikai pusi no dzīvībām !!?? Uzskatu, ka katram iesāktais monstrs ir jānosit, jo tā ātrāk viņi respawnojas un visi ir tikai ieguvēji !!



Kā viens spēlētājs skaisti pateica - Welcome to Old Paradise :D


P.S. lieto search. Tāda veida tēmas jau bija vairākkārt pārspriestas. Nekas netika mainīts.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users