Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.
@  Artemy Shan : (13 February 2024 - 02:44) Сменился айпи для входа в игру. Теперь заходим через: loginserver=login.oldp.net,2593 или loginserver=91.121.232.151,2593

Photo

Newbie Island Kvesti


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 Sik_Bubble_Gum

Sik_Bubble_Gum

    Newbie

  • Members
  • 10 posts

Posted 16 October 2010 - 14:55

Man ir 185 quest pointi , un it kā palicis viens kvests par to spell booku , es no viņa dabūšu tos 45 quest pointus , vai arī es kādu kvestu esmu palaidis garām ?
Jo tur daži kvesti kaut kā gļukoja , parādās kvests , paņemu , izdaru , kas jādara un tad kvests pazūd , pēc stundām pāris pēkšņi atkal uzrodas un tad nododu tapēc arī prasu.

Par to spell book kvestu....
Man pāris jautājumi , vai ir tādi scrolls , kas krīt arā no konkrētiem monstriem ?
Vai monstra levels ietekmē to cik augsti scrolls var izkrist ?

Tagad par ko citu.
Esmu gatavs uz newbie salas atdot +10 FS charmu 60 charges vai +9 FS charm 59 charges vai Aegis shield , pret augstu MS imbue sākot no +15.
Itemi visi ir neidinificēti. ( sūdīgāku MS imbue došu +9 FS , pa augstu +10 FS charm , aegis shield individuāli ja nu kādam labāk vaig to shieldu nevis charmu )

Skype niks machinerie_perfect

#2 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 16 October 2010 - 18:47

Izpildi spellbook, ja neiznāks nepieciešamie punkti, rakstīsi Dark Stormam sadaļā kļūdas.
Ja nemaldos 7, 8 maģiju apļus var izsist tikai no 5lvl monstriem. Tie tur daudz nav un nosist nav viegli, tāpēc samērā ilgs laiks var paiet, kamēr savāksi visus. Nezinu kā tur ar populāciju , jo neesmu bijis kopš gada sākuma, bet mēs tolaik aktīvi mainījāmies ar skruļļiem. Tev izkrīt divi Earthquake, mēģini vienu pret polymorph iemainīt, kā par piemēru.

Par Tavu maiņas piedāvājumu, nez vai kāds piekritīs. Liels MS ir milzu vērtība uz iesācēju salas. Tirgus sadaļā redzēti lieli naudas piedāvājumi lielajā pasaulē pret labu MS uz salas.
Kā es darītu? Ja monstrus sitot būtu savācis veselu kaudzi ar neidentificētu bižutēriju, izmantotu forumā esošo ID skriptu, lai paceltu itemID līdz 100 vai arī atrastu kādu kurš var Tev identificēt (ceru, ka zini - kuram katram uzticēties OldP pasaulē nevar). Pats izmantotu egis shieldu un charmus, lai ātrāk varētu 5lvl monstrus nosist. Lielu labumu Tev tas nedos, bet nu neticu, ka kāds mainīs pret MS tos itemus. Dod visus 3 ja vari kādam iemainīt pret ms ar +15 vai augstāku ;)

#3 Sik_Bubble_Gum

Sik_Bubble_Gum

    Newbie

  • Members
  • 10 posts

Posted 16 October 2010 - 19:41

Izpildi spellbook, ja neiznāks nepieciešamie punkti, rakstīsi Dark Stormam sadaļā kļūdas.
Ja nemaldos 7, 8 maģiju apļus var izsist tikai no 5lvl monstriem. Tie tur daudz nav un nosist nav viegli, tāpēc samērā ilgs laiks var paiet, kamēr savāksi visus. Nezinu kā tur ar populāciju , jo neesmu bijis kopš gada sākuma, bet mēs tolaik aktīvi mainījāmies ar skruļļiem. Tev izkrīt divi Earthquake, mēģini vienu pret polymorph iemainīt, kā par piemēru.

Par Tavu maiņas piedāvājumu, nez vai kāds piekritīs. Liels MS ir milzu vērtība uz iesācēju salas. Tirgus sadaļā redzēti lieli naudas piedāvājumi lielajā pasaulē pret labu MS uz salas.
Kā es darītu? Ja monstrus sitot būtu savācis veselu kaudzi ar neidentificētu bižutēriju, izmantotu forumā esošo ID skriptu, lai paceltu itemID līdz 100 vai arī atrastu kādu kurš var Tev identificēt (ceru, ka zini - kuram katram uzticēties OldP pasaulē nevar). Pats izmantotu egis shieldu un charmus, lai ātrāk varētu 5lvl monstrus nosist. Lielu labumu Tev tas nedos, bet nu neticu, ka kāds mainīs pret MS tos itemus. Dod visus 3 ja vari kādam iemainīt pret ms ar +15 vai augstāku ;)


Jā es arī aktīvi sāku mainīties ar skruļiem aizgāja sakarīgāk un man beidzot daleca , kur var dabūt tos augstākos skruļļus :) , bet paldies par info jebkurā gadijumā.

Esat atsaucīgi man trūkst 5 scrolls tagad Mind Blast , Mana Vampire , Ressurection , Summon Daemon , Summon Eearth elemental ------------> Man ir ko mainīt pretī.
Skype Nicks topika sākumā redzams.
Tāds mana vampire pastāv vsp ? :D es skatījos netā pēc viena spell boka , bet tur atšķīrās daži nosaukumi ar magu nekad spēlējis nēsmu.

#4 Logitechh

Logitechh

    Journeyman

  • Members
  • 74 posts
  • Gender:Male
  • Location:Jelgava

Posted 17 October 2010 - 11:40

ir gan tāds mānas vampīrs.
Skype - cibkins Xl - summary 8lvl mage




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users