Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (Yesterday, 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

[10.09.2008] - Pievienosim nedaudz servera darbības.


  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#21 mczii

mczii

    Player

  • Members
  • 285 posts
  • Gender:Male
  • Location:My location is Britania Teritory.
  • Interests:My interests are artifact`s and Girl`s :)

Posted 14 September 2008 - 00:38

kran tu nesaproti :) to BC tu kluusti bagaats 2x nauda vairaak atnaak :) bet teu nesaprast :DD xDD UO atkariigais 24h stundas seedi lai uzkacaatu savu mmm 6-5 lvl hz kads teu pilniigi pohuj :D tu Rp suuti takaa muljis :D ja gribi speeleet UO pisies uz DRW un netalo teu fuj te BR uzlika pret paraliizi :D muljis esi un paliksi ! DRW es speelejis diezgan ilgi un maaku speeleet atskiriiba no daza laba!
Unique archers 1lvl ( zilais cilvecins) :)))

#22 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 14 September 2008 - 08:26

kran tu nesaproti :) to BC tu kluusti bagaats 2x nauda vairaak atnaak :) bet teu nesaprast :DD xDD UO atkariigais 24h stundas seedi lai uzkacaatu savu mmm 6-5 lvl hz kads teu pilniigi pohuj :D tu Rp suuti takaa muljis :D ja gribi speeleet UO pisies uz DRW un netalo teu fuj te BR uzlika pret paraliizi :D muljis esi un paliksi ! DRW es speelejis diezgan ilgi un maaku speeleet atskiriiba no daza laba!



Saksim jau ar to ka ''BR'' nejau ''BC'' Nauda 2 reizes vairak nak jo tu varkas tik lutat maaki, nosist tu ar br 1x1 neko nevari (tadus pasus lamerus ka tu, tados pasos setos neskaitiisim) Atkarigias? hmm varbut es nemaz vairs nespeleju uo m? 24h? tad kad es pedejo reizi atsaku spelet es speleju ar savu veco ar4eru kuram jau sen sen bija uzlikts 5lvl, ar vinu es dabuju kk, un par tiem kk nopirku vel 2 5lvl warrioruus ar nuby transiem un magu ar nuby mana gredzenu, Warriorus jau pardevu vienu pa 15ls 2. pa 10ls. Ka4aties man i prata nenak, pietam lai uzka4atu 5lvl nav vajadzibas sedet 24h.... Rp sutiju? Pedejo reizi kad es to dariiju, beigas es savu 4aru pardevu pa x3 lielaaku summu , rezultata es jebkura gadijuma biju ieguvejs. Un seit tev nav nekads DRW un iegaume to. Te jau vis iet uz realo levaku. Un ja to BR uzksati par labu armoru, tad tu te nesi nekas, taka ej vien labak atpakal uz savu DRW jo seit ar tadu attieksmi nakotnes nav. Lutatajs biji un lutatajs busi ar savu BR.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#23 mczii

mczii

    Player

  • Members
  • 285 posts
  • Gender:Male
  • Location:My location is Britania Teritory.
  • Interests:My interests are artifact`s and Girl`s :)

Posted 14 September 2008 - 09:14

OMg nevar buut :DD xDD domaa man intresee tava veesture? :D
es BR uzskatu pa labu armoru :) un kas ir ka neesu nekas? man te dariit ja godiigi askot nau ko :D hehz nau un paarejie cuvaki nahuj man tad buut kautkam? :D es atnaaku lai nospraagtu no 10 cilveekiem! 1x1 no problem :)
Unique archers 1lvl ( zilais cilvecins) :)))

#24 mczii

mczii

    Player

  • Members
  • 285 posts
  • Gender:Male
  • Location:My location is Britania Teritory.
  • Interests:My interests are artifact`s and Girl`s :)

Posted 14 September 2008 - 09:15

un besii runaat tabat tu nostaasies bR suuds :D buutu speelejis main teiktu ko citu :) pirktu vinu pa 1.5kk :) (ja aceros)
Unique archers 1lvl ( zilais cilvecins) :)))

#25 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 14 September 2008 - 09:49

un besii runaat tabat tu nostaasies bR suuds :D buutu speelejis main teiktu ko citu :) pirktu vinu pa 1.5kk :) (ja aceros)



Blat ieklausies ko tu runa stulbeni :D :D :D JA SPELETU MAINAA!!! jaa, es speleju maina, ta ir vesture! AIZMIRSTI tada serveri butu max 50 klienti. Maina gruti ka4ajas, tapec ari tas bija kautkas, siet tavs br ir meesls! Saproti to atrak. Tu varkas tik izskiret iesist un skriet arpakal maaki. Pretejaja gadijuma tevi ar4ers ar 2, max 3 bultat apguldiis. + vel citi no malas.Iekal sev to savas mazajas tupajas smadzenites, BR ir Luuteru armors! MIRSTI LUTER! :D

+ Iemacies izmantot pogu EIDIT! Tizlenis!

D.P.D.T.D.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#26 mczii

mczii

    Player

  • Members
  • 285 posts
  • Gender:Male
  • Location:My location is Britania Teritory.
  • Interests:My interests are artifact`s and Girl`s :)

Posted 14 September 2008 - 20:56

vot lohs :D kapec 50 clienti max? :D 300 max :) ja normaals serveris vnk. latviahi TIESI latvieshi neko nesaprot :) luuk :) BR var nest araa normaali playerus tikai jaamaak speeleet :) arcer jaa bet huju tiks klaat :) vieniigais ko BR sit ir CLERIKS VARIKS UN MAGS man no arcera sisanas ne silts ne auksts jo no bow neko nedabuusu!
Unique archers 1lvl ( zilais cilvecins) :)))

#27 mczii

mczii

    Player

  • Members
  • 285 posts
  • Gender:Male
  • Location:My location is Britania Teritory.
  • Interests:My interests are artifact`s and Girl`s :)

Posted 14 September 2008 - 20:59

kad xl nebija bija stabili 200+ :) uz viena nevis 2viem serveriem daudzi no RUS speeleeja un veel zinaaju igauni :) vnk. shahans sapisa visu :) (sorry shahan bet taa ir liec banu vai ko veelies taisniibu pateicu)
Unique archers 1lvl ( zilais cilvecins) :)))

#28 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 14 September 2008 - 21:08

vot lohs :D kapec 50 clienti max? :D 300 max :) ja normaals serveris vnk. latviahi TIESI latvieshi neko nesaprot :) luuk :) BR var nest araa normaali playerus tikai jaamaak speeleet :) arcer jaa bet huju tiks klaat :) vieniigais ko BR sit ir CLERIKS VARIKS UN MAGS man no arcera sisanas ne silts ne auksts jo no bow neko nedabuusu!


300 :D Tada serveri ka maina, NEKAD VIARS NESPELES TIK DAUDZ KLIENTU! To vari aizmirst! Ko tiesi latviesi nesaprot? Kas mainas cilveka vai vins ir Latvietis vai krievs, katrai tautai ir savi stulbeni. (Un tu esi viens no viniem, bet netaisiisim offtopic) Ar BR var nest ara pleyerus? :D Smiekli naak. Ar4ers neka nevar izdariit? zinaji ka ar4eram ir skills fencing, labs ar4ers nositiis tevi ka mazu bernu, proti tads kas mak izmantot gan bowu gan fencingu, nejau tadi kadi skrien tik pakal un meigina ko izdarit ar bowu... Gribi apgast manus vardus? Pasaki savu skype, es atri sagerbsu ar4eru, un aizej pret mani ar savu br 1x1 paskatisimies nositiisu vai nee. Ja velies varu ari sagerbt magu vai waru, nositiisu ar jebkuru rasi, Full BR.


P.S.Reekinies ar to ka es nebuusu kautkaada Br, plazma vai acidaa.. Vismaz oldp, BD vai full arti. Bet Br ta4u labs armors, taka vinam nav skreslu...

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#29 mczii

mczii

    Player

  • Members
  • 285 posts
  • Gender:Male
  • Location:My location is Britania Teritory.
  • Interests:My interests are artifact`s and Girl`s :)

Posted 14 September 2008 - 21:16

es Xl don`t play :DD DRW Speeleeju :) kas tur smiekliigs 300? vnk. sapisies viss !!! BR var no prob nest playerus ja arcers nem fencing PvP zonaa vins 100% liikis!! un nedirs ka ne main bija arcer 4lvl gandriiz 5 lvl un zinu kas ir labi sageerbts arcers :)
Unique archers 1lvl ( zilais cilvecins) :)))

#30 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 14 September 2008 - 21:17

Abiem read only 7 days.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users