Jump to content

Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  GA GA GA : (Today, 15:36) Tak na loste nichego ne pomenjalos,tak uzhe 100 let,krome DMG u maga...
@  Gogogo : (Today, 15:19) snemu video kaknitj posmotrish shan kak lexko magam na loste
@  Gogogo : (Today, 15:18) pizdabolam izvanajusja za virazhenija
@  Gogogo : (Today, 15:17) nada zapretitj igratj na oldparadisexl
@  fr33 : (Today, 14:16) надо запретить магам кастовать магию, а то они афигели совсем, бегают кидаются огнем и молнией
@  GA GA GA : (Today, 13:42) Ne nado nichego na loste ubirat,vam i tak dmg povisili,flam kal desi po 80-90 kogda po tebe bjut po 20-30
@  Gogogo : (Today, 13:31) igratj protiv clerav i magav eta psc tebe cleri kalima kidajut magik arow a magi galima bezproblem bombjat tebja cor porami !
@  Gogogo : (Today, 13:30) cleri smogut sbevatj magiju des mani kogda u nih eta ne vsegda budet poluchaca !a ne begatj vesj wop magik arow
@  Gogogo : (Today, 13:28) cleram ubratj strelki,na loste ubratj knigi ,ili ostavitj knigi s protektami str i blesadom !
@  Gogogo : (Today, 13:27) da ne eta bred
@  GA GA GA : (Today, 13:12) mOzgov pishetsa,hotja tebe otkuda znat u tebja ih nikogda nebylo
@  Buldozer : (Today, 12:56) Мазгов много,ето-точна) И нил у нас ешё в суппорте на форуме бред)
@  GA GA GA : (Today, 11:57) Tuborgu 4erez 3 minuty WOPa pridetsa knopku perebindivat :D
@  GA GA GA : (Today, 11:56) @Nil,horoshaja ideja!!! 50 strelok bez profa/75 s profom ... kak s polimorfom!!!
@  NIL : (Today, 11:13) Да надо просто ограничение поставить на In por ylem в сутки, к примеру - 50 стрелок в сутки ;)
@  beatiful : (Today, 09:32) buy 50 rp
@  Gogogo : (Today, 01:51) Shan uberi kniki s losta uzhe nervi neviderzhivajut kogda tebe wari po 20 hp an mani kidaju magik arow po 5 hp ,ili zdelaj tam knigi toka s protektami i s kastami na str !
@  GA GA GA : (17 October 2018 - 23:24) ish ty,sravnil tozhe :D
@  Riality : (17 October 2018 - 22:27) Глухо как-то... Тихо... Не то что в 2000ных... ��
@  Riality : (17 October 2018 - 22:17) Ну чё... ;)

Photo

Balsošana

Ārčers

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Apatia

Apatia

Novice

• Members
  • 43 posts

Posted 13 November 2015 - 18:37

Piedāvāju nobalsot par šāvienu pie kājām, sejā(pretīm) labošanu-noņemšanu.

Mēs visi zinam, ka Ārčeru uz šī servera ir vairākums.

Ārčeri ir kļuvuši vēl jo stiprāki, ātrāki praktiski ne uzvarami ar ieviesto kaulu bruņu palīdzību.

Domāju ja nobloķēt Ārčeram šāvienu sejā, tad varētu adgūt spēles balancu.

Visiem liels paldies!

Kurš par?

Kurš pret?

#2 Hipster

Hipster

Novice

• Members
  • 36 posts

Posted 21 November 2015 - 13:52

adgūt?

#3 OldpForum

OldpForum

Player

• Members
  • 247 posts

Posted 21 November 2015 - 19:47

ja dmg būtu normāls, tāds kādam ir jābūt viss būtu bumbās. Ar normālu dmg, es airā ar heroes liku mermaidu ar cargonu. Tagad es gods studdedā ar cargo club nevaru īsti nostāvēt :D 
Katrs sitiens no arčera -200 -240 , pēdējais dex up .. :D nu lol kamoon tas tiešām nav normāli. 

Veteran on Old Paradise.

#4 Pako

Pako

Journeyman

• Members
  • 78 posts

Posted 03 January 2016 - 03:39

ja dmg būtu normāls, tāds kādam ir jābūt viss būtu bumbās. Ar normālu dmg, es airā ar heroes liku mermaidu ar cargonu. Tagad es gods studdedā ar cargo club nevaru īsti nostāvēt :D 
Katrs sitiens no arčera -200 -240 , pēdējais dex up .. :D nu lol kamoon tas tiešām nav normāli. 

Siti nost tu visādus noobus drošvien agrāk.

Tagad spēlētāji vairāk vai mazāk ir palikuši tādi, kuri spēlē ilgi un ir labi spēlētāji.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users