Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.
@  Artemy Shan : (13 February 2024 - 02:44) Сменился айпи для входа в игру. Теперь заходим через: loginserver=login.oldp.net,2593 или loginserver=91.121.232.151,2593

Photo

Particle


  • This topic is locked This topic is locked
20 replies to this topic

#1 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 01 January 2009 - 18:43

Nu tas ir normalai, kad pie devil my cry vai kaa taa 0 gilde saucas, jau kadu 5 reizi vienkaarshi particle nenostradaa???? :/

#2 AnTioDe

AnTioDe

    Advanced Player

  • Members
  • 328 posts

Posted 01 January 2009 - 19:23

hmm, prikols taads ka man arii ir taads joks bijis. vnk dzeru partikal, bet nonostrada(itka nostrada kad nomiris vel esmu beigas iesit tas FS un zibens kad iziet no partikal) domaju ka kkads lags taa jau ir bijis kkads 3x! :(
Posted Image

#3 aviator

aviator

    Journeyman

  • Members
  • 58 posts

Posted 02 January 2009 - 03:30

tad jums ir bijusi taada pati probleema ka man :D :D :D
es arii staveju 1x1 ar Kurdiku un saku skriet projam bija MAx hp un nevareju particle iestaaties

#4 beLLick

beLLick

    Senior Player

  • Members
  • 479 posts
  • Gender:Male
  • Location:v

Posted 02 January 2009 - 10:32

droši vien saspaidat pa daudz pogu piem bandage flood un tad kad pienāk particle jau par vēlu

#5 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 02 January 2009 - 13:19

droši vien saspaidat pa daudz pogu piem bandage flood un tad kad pienāk particle jau par vēlu


Uz autoheal? :)

#6 beLLick

beLLick

    Senior Player

  • Members
  • 479 posts
  • Gender:Male
  • Location:v

Posted 02 January 2009 - 13:23

nē kaut vai ja tu stresā to pogu nospied x100

#7 AnTioDe

AnTioDe

    Advanced Player

  • Members
  • 328 posts

Posted 02 January 2009 - 13:49

nu bet kaa izskaidrosi to, kad nomirstu man iesit zibens un fs?
Posted Image

#8 ...Sermulis...

...Sermulis...

    Master

  • Members
  • 602 posts
  • Gender:Male

Posted 02 January 2009 - 14:02

Vinjem viss ir sadalits : Ir chalji kas taisa dmg, ir savi kadri, kas metaa crash un taisa hujnjas pa defu !

#9 Amazing

Amazing

    Journeyman

  • Members
  • 68 posts

Posted 02 January 2009 - 14:11

kuri tad tie ir? ja tu nezini , nerunaa , sermuli, tu pats esi naglijs zhurkuleens un ne grama labaaks , takshto paturi mutiiti ciet. taada crasha nav , ja ir nu tad davai , izliec vinju te , vai arii atnaac mp un nokresho mani plz. kursh vainiigs , ka tavi rokaspuishi ir botiki un tikai baraa kaadu speej nomesiit , bet kad tev atnaak pretii tieshi taads pats skaits juus kriitat un uzreiz di**hat , ka tipa resends,crash...

VNK ZABEJ. Vinji agraak pat ar frapu filmeeja vidjikus kaa speelee , jo oldp saakumos shans vnk pozhizni meta cietumaa un teica , ka tipa chiito. Izgaaja tam visam cauri , jau sen neko nedirsh...

#10 Hercog

Hercog

    Journeyman

  • Members
  • 91 posts
  • Gender:Male
  • Location:Tukums

Posted 02 January 2009 - 18:52

kuri tad tie ir? ja tu nezini , nerunaa , sermuli, tu pats esi naglijs zhurkuleens un ne grama labaaks , takshto paturi mutiiti ciet. taada crasha nav , ja ir nu tad davai , izliec vinju te , vai arii atnaac mp un nokresho mani plz. kursh vainiigs , ka tavi rokaspuishi ir botiki un tikai baraa kaadu speej nomesiit , bet kad tev atnaak pretii tieshi taads pats skaits juus kriitat un uzreiz di**hat , ka tipa resends,crash...

VNK ZABEJ. Vinji agraak pat ar frapu filmeeja vidjikus kaa speelee , jo oldp saakumos shans vnk pozhizni meta cietumaa un teica , ka tipa chiito. Izgaaja tam visam cauri , jau sen neko nedirsh...


Ar particle ir 100% kaut kāds gļuks !!! Pašam arī ir bijusi tāda problēma ! A tev nešķiet, ja jau zinātu šitos visus netīros gājienus, tad labāk mestu pretī viņiem, nevis te nāktu forumā lūgtos, lai iemet jailā, kas nenotiktu, ja kautvai būtu dzelžaini pierādījumi ??? Reāli šitos prikoliņus pagaidām zin ierobežots skaits cilvēku, tapēc grūti ar to cīnīties, bet laiks visu saliks pa plauktiņiem !!!!

Ar cieņu,
Hercog


Darbs dara darītāju !

#11 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 02 January 2009 - 18:54

droši vien saspaidat pa daudz pogu piem bandage flood un tad kad pienāk particle jau par vēlu


+1

#12 Amazing

Amazing

    Journeyman

  • Members
  • 68 posts

Posted 02 January 2009 - 19:15

nevajag uz skrola spiest , bindo pogu .scrollparticle un es domaaju gan , ka straadaas jums viss.

#13 Hercog

Hercog

    Journeyman

  • Members
  • 91 posts
  • Gender:Male
  • Location:Tukums

Posted 02 January 2009 - 19:28

nevajag uz skrola spiest , bindo pogu .scrollparticle un es domaaju gan , ka straadaas jums viss.


Labs, tu laikam esi atklājis jaunu Ameriku, tā tik turpini !!! Jautājums rodas, kāpēc tikai ap Kurdiku skraidošiem personāžiem ir šāda īpašība ? Kāpēc no citiem nav tāds gļuks ?? Kārtējo reizi, tas mums visiem, liek saprast, ka dzīvē nav taisnības !!!!

Ar cieņu,
Hercog


Darbs dara darītāju !

#14 Amazing

Amazing

    Journeyman

  • Members
  • 68 posts

Posted 02 January 2009 - 19:47

visiem ir taads gljuks , arii skraidot ar kurdiku vai bez vinja mees cilveekus sitam nost , nav viss uz vinju jaanovelj , kaa man juus visi zb. es agraak arii domaaju , ka vinji ir bageri visi , allowers/kickmans/kurdiks , nav viss. tas , ka chalis speej apgeerbties un maak speeleet , nenoziimee , ka uzreiz IR BAGS. viss , kas notiek , viss ir BAGS. nu bljaaviens , vinji jau pashi arii kriit , healojas ar taadiem pashiem bintiem un dzer taas pashas pudeles. maacaties speeleet un neskraidat pa vienam.

#15 AnTioDe

AnTioDe

    Advanced Player

  • Members
  • 328 posts

Posted 02 January 2009 - 19:55

es nesaku ka neizdzeru, bet gan izdzeru un pakriitu neparadas ka esi partical bet dead, a pec mirklja zibens ar fs iesit!

EDIT: Tas nav bugs, bet servera kkada maza kljuuda!
Posted Image

#16 Hercog

Hercog

    Journeyman

  • Members
  • 91 posts
  • Gender:Male
  • Location:Tukums

Posted 02 January 2009 - 19:57

visiem ir taads gljuks , arii skraidot ar kurdiku vai bez vinja mees cilveekus sitam nost , nav viss uz vinju jaanovelj , kaa man juus visi zb. es agraak arii domaaju , ka vinji ir bageri visi , allowers/kickmans/kurdiks , nav viss. tas , ka chalis speej apgeerbties un maak speeleet , nenoziimee , ka uzreiz IR BAGS. viss , kas notiek , viss ir BAGS. nu bljaaviens , vinji jau pashi arii kriit , healojas ar taadiem pashiem bintiem un dzer taas pashas pudeles. maacaties speeleet un neskraidat pa vienam.



Neiet runa te par spēlēšanas skilu, vai kuram lielāks metamais, bet gan par to, ka nevar ieiet particle ! Te jau pāris cilvēki to ir teikuši ! Nav tā, ka ap visiem ir tāds gļuks, domāju, ka lielāka daļa man piekritīs, ka šeit runa iet par Kurdika blici !!

Ar cieņu,
Hercog


Darbs dara darītāju !

#17 AnTioDe

AnTioDe

    Advanced Player

  • Members
  • 328 posts

Posted 02 January 2009 - 20:16

a man vienalga kas mani sit/sita, bet 3x ir bijis taa ka neiiet partical! neko nesaku pa kurdik bandu, bet pa to ka partical lago!
Posted Image

#18 Amazing

Amazing

    Journeyman

  • Members
  • 68 posts

Posted 02 January 2009 - 20:20

nav vienkaarshi neviena speejiiga speeleetaaju grupinja palikusi , lai vareetu ciiniities pret vinjiem , kaa tas bija agraak , gan shakaalis gan orgazmiks bija konkurenti. tagad , tagad nav nekaa.

#19 barbar-slayer

barbar-slayer

    Novice Player

  • Members
  • 108 posts

Posted 02 January 2009 - 21:44

visiem ir taads gljuks , arii skraidot ar kurdiku vai bez vinja mees cilveekus sitam nost , nav viss uz vinju jaanovelj , kaa man juus visi zb. es agraak arii domaaju , ka vinji ir bageri visi , allowers/kickmans/kurdiks , nav viss. tas , ka chalis speej apgeerbties un maak speeleet , nenoziimee , ka uzreiz IR BAGS. viss , kas notiek , viss ir BAGS. nu bljaaviens , vinji jau pashi arii kriit , healojas ar taadiem pashiem bintiem un dzer taas pashas pudeles. maacaties speeleet un neskraidat pa vienam.

4abraks ar smadzeneem :cool2:

#20 barbar-slayer

barbar-slayer

    Novice Player

  • Members
  • 108 posts

Posted 02 January 2009 - 21:48

nav vienkaarshi neviena speejiiga speeleetaaju grupinja palikusi , lai vareetu ciiniities pret vinjiem , kaa tas bija agraak , gan shakaalis gan orgazmiks bija konkurenti. tagad , tagad nav nekaa.

da palubomu ir kaadi kas loti labi speelee bet viniem naw seti ar kuriem var kapaat




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users