Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Kas Tas Par Prikolu!!?!


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 14 January 2008 - 23:09

Prikols tads: Pirmdien es vel speleju vis bija kartiba: Uz vakara puse savu 4aru vienkarsi atstaju stavet MP, pectam vinu izsledzu, bet kad ap plkst: 22:30 iegaju ieksa, 4aram no nika Patriote ir Sandalj, $aru atstaju ar uz nuby transa ar NUby ds un juvilerijas lietam, nu vins stav Full BD un visas tas nuby mantas, terrium shild, un berstreiker, earth pla6iks!!! Itka ar to nepietiktu man ir ari stone. un man ari viens draugs gruzija ka es emsu skraidiijis pa mp un blaustijies ka vins esot lohs, redenders vai kas tam lidziigs... Runaju ar shanu teksts ir saads:
<GrendeL^> shan
<GrendeL^> 6to z alza
<Shanahan> ?
<GrendeL^> nah ja v stone, nik drugoj
<Shanahan> 4e
<GrendeL^> mne bil nik Patriote
<GrendeL^> tolka 6to za 6tol, drugoj armor, nik nefcemu Sandalj
<Shanahan> mozet
<Shanahan> tvoi acc
<Shanahan> prodali? :)
<GrendeL^> neponil!?
<GrendeL^> KAK?
<GrendeL^> nahuj stone?
<GrendeL^> eu nu ne4sna neponil 6to za laza!?
<GrendeL^> Kto Mog prodat moi 4ar!?!?!?
<Shanahan> ja 4to doktor...

Kada veida mans 4ars var tikt pardots?!?!? Pass netika nomainits, visticamakais pie @ maila netika.!
Nonemat man stone
es uzliku IP filtru un nomainiju pasu ali tas netkartojas. janomaina ari @mailam viss... nonemat man ludzu stounu, uz 4ara ari bija 59 rp... =/ gribu redzet kas no ta ir palicis!!!!

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#2 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 14 January 2008 - 23:10

JA afiget pietam vel ir uzlikts 4ara pasword protekts!!! Ka no vina var atbrivoties!?!?!? Kas tas par prikolu!?

Tiko es meiginu ieiet 4ara man prasa parole, tiklidz es vinu ievadu nepareizi, es palieku stounaa!!! Shanahan Pamagi, eta moi 4ar @mail moi, fso moj pasmatri na IP kto sidel v 4are!!!

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#3 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 15 January 2008 - 07:15

Tas tak pilnīgi neiespējami... + Ja tu Shanam gribēji prasīt palīdzību, varēji vismaz kārtīgāk uzrakstīt, lai viņš saprot.

#4 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 15 January 2008 - 07:37

Tas tak pilnīgi neiespējami... + Ja tu Shanam gribēji prasīt palīdzību, varēji vismaz kārtīgāk uzrakstīt, lai viņš saprot.



Kura vieta tev liekas neiespejama!!?!!? agrak nebija ne paroles ne IP filtra!!! Vakar kad es iegaju pekni bija uzlikt 4ara protekts!, Kads uzinajis mana 4ara pasu un vinu uzlika! Kaa vinu var nonemt?! Man ir gan @ mails, 4ara pass, pasmataties uz IP no kadiem ir iets visur bus mans!!!

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#5 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 15 January 2008 - 07:44

Kādā veidā tev varēja uzlikt ip filtu ? Kad ip filtru liek, tad apstiprināt vajag emailā.... Tu saki, ka tev zināja tikai uo paroli... + Slikti sargā savu acc.

#6 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 15 January 2008 - 07:58

Kādā veidā tev varēja uzlikt ip filtu ? Kad ip filtru liek, tad apstiprināt vajag emailā.... Tu saki, ka tev zināja tikai uo paroli... + Slikti sargā savu acc.


IP filtru es pats vakar uzliku!!! es runaju par secruity passu, Vins uzinajis ir manu logina pasu un uzlika totalu drosibu par maniem 50rp!!!, nomainija niku vel!!! Viss @ mails ir pie manis.
Kaa to pasu var nonemt!?

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#7 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 15 January 2008 - 08:01

Kā tad tas cilvēks varēja ieiet tavā acc, ja tu biji uzlicis to ip filtru ? Vispār tu te kaut ko putro reāli.

#8 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 15 January 2008 - 08:05

Ip Filtru un 4aram es no maniiju pasu °PEEC kad vins bija man uzlicis secruity pasu un nomainijis niku!!!

Kapec jus man nevarat vnu nonemt ja man ir @mails, gan IP filtrs atbilst manam ip, un pasu ari es zinu!!! Vnk cilveks uzinaja mana logina pasu (gan man vel nebija secruity pass) UN uzlika man vinu, un tgad es nezinu to pasu!

Tu vispar Cilvecin vari man palidzet, vai man jagreizas pie Shanahana!?

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#9 krisa

krisa

    Novice Player

  • Members
  • 124 posts

Posted 15 January 2008 - 16:44

Cilvecinj seciiba bija tada :D
vinjam nospera acc uzlika total secur
vins la uzlika Ip filtru lai tas --- nevaretu speleet :D
kas tur ko nesaprast =/

#10 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 15 January 2008 - 17:12

Tādā gadījumā var palīdzēt tikai un vienīgi Shanahans... Viņš var noņemt to security...

#11 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 16 January 2008 - 15:49

psc shans ari nevar palidzet! Kapec vinu nevar nonemt ja man vis no 4ara ir!?
Kapec nevar ievest tadu iespeju kaa: Atgriezt secruity pasu uz e-pastu! Vai ko tam lidzigu, gadijumos ja kluba noskatas pasu un uzreiz ieiet un uzliek secruity pasu!

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#12 ^GreeN^

^GreeN^

    Novice

  • Members
  • 34 posts

Posted 16 January 2008 - 16:58

idiotisms kautkads! tulit uz oldp.net paradisies iespeja pa 50rp nonemt security pass! peec taa izskatas! Shanahanam jau pilnigi vienalga laikam!

#13 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 16 January 2008 - 20:18

idiotisms kautkads! tulit uz oldp.net paradisies iespeja pa 50rp nonemt security pass! peec taa izskatas! Shanahanam jau pilnigi vienalga laikam!


Nu i lai paradas! tikai nejau berezkaa, bet caur @mailu! Kas man kautka negribas padrist 4aru ka min 20ls vertiba tas ir uz rokaam! ja to visu nemtu no berezkas, lati 50 sanaak!

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#14 kabans

kabans

    Novice

  • Members
  • 41 posts

Posted 16 January 2008 - 22:57

Nu i lai paradas! tikai nejau berezkaa, bet caur @mailu! Kas man kautka negribas padrist 4aru ka min 20ls vertiba tas ir uz rokaam! ja to visu nemtu no berezkas, lati 50 sanaak!

kraan tiesaam juutu liidz varu saprast kaadas dusmas izraisa tas ka daziem adminiem uz tik vienkaarsaam un parastaam lietaam ir po* dazam labam man saak likties ka svariigaakaa ir nauda

#15 Spaik

Spaik

    Player

  • Members
  • 203 posts
  • Location:LATVIA
  • Interests:netu takih

Posted 17 January 2008 - 02:41

kraan tiesaam juutu liidz varu saprast kaadas dusmas izraisa tas ka daziem adminiem uz tik vienkaarsaam un parastaam lietaam ir po* dazam labam man saak likties ka svariigaakaa ir nauda

tikai tagad to saprati ? :roll:
Jā vai Nē [Lūk tāds ir dzīves jautājums]

#16 Spaik

Spaik

    Player

  • Members
  • 203 posts
  • Location:LATVIA
  • Interests:netu takih

Posted 17 January 2008 - 02:42

kraans katram dzivee pienaak gruuti brizhi ... tev piem nevis dzivee bet spelee :) ar lielu soli tam parkaap un spelee talaak ... vismaz nakamreiz zinasi ka nedrikst dot paroles un jaizmanto Total Security ;)
Jā vai Nē [Lūk tāds ir dzīves jautājums]

#17 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 17 January 2008 - 10:32

krāns pats esi vainīgs 1kārt nekādas programmas neņem pat no saviem draugiem. 2kārt nesaki nevienam savu paswordu un loginu arī draugiem nē... un 3kārt ja tev ir bijis logins patriote un to tu esi noblaustijies forumā tad vienkārši varbūt kāds ir uzminējis tavu paswordu jo tu esi ielicis tik stulbu kā šitais 12345. Vispārīgi jāsaka to ko shanahans saka

sam vinovat!!!

#18 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 17 January 2008 - 16:31

krāns pats esi vainīgs 1kārt nekādas programmas neņem pat no saviem draugiem. 2kārt nesaki nevienam savu paswordu un loginu arī draugiem nē... un 3kārt ja tev ir bijis logins patriote un to tu esi noblaustijies forumā tad vienkārši varbūt kāds ir uzminējis tavu paswordu jo tu esi ielicis tik stulbu kā šitais 12345. Vispārīgi jāsaka to ko shanahans saka

sam vinovat!!!


1. Kaart, nekadas proga ne no viena neneemu!
2. Neviens manu passwordu nezinaja, iznemot banu braali (kurs jau nu to4na ir peejais aizdomu sarakstaa)
3. Parole nebija tik viegli uzminama lai to varetu uzminet 8ciparu kods (nav telefona numurs.)
4. mani draugi nav tadi luni kuriem nevar uzticeet paroli. Ja ari kadam dodu uz kadu laiku esmu parliecinats par visiem 100% ka vins nav zurka!


kraans katram dzivee pienaak gruuti brizhi ... tev piem nevis dzivee bet spelee ar lielu soli tam parkaap un spelee talaak ... vismaz nakamreiz zinasi ka nedrikst dot paroles un jaizmanto Total Security


1. paroli neviens nezinaja!
2. es neizmantoju total secruity, bet man vinu uzlika tas kas nospera pasu.
3. I prata nenak sakt visu no jauna!!! Nav tik viegli atkal krat kk preiks nuby ds, trans 3 juvilerij lietam un 59 rp , 4lvl cleric + Vendors, liela maaja un visa banka. nauda gan tikai kadi 7kk bija...

Nodarbosos ar savu serveri...

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users