Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Ideja


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 hhypocrite

hhypocrite

    Newbie

  • Members
  • 7 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia
  • Interests:Coke, Dope, Crack, Smack.

Posted 04 November 2011 - 03:40

esiet saudzīgi. :D

man ienāca prātā ideja, ka pie duel stone varētu pievienot klāt iespēju cīnīties uz fame.. piemēram- uztaisu dueli tm style uz 100k un papildus vell 10k fame.. būtu ļoti interesanti.. mp atdzīvotos un beidzot arī cilvēkiem kuriem nav resursu iet tm uz naudu varētu to darīt uz fame.. interese pieaugtu :) tāpat arī ar fame tirgošanos, viss būtu vienkāršāk.

protams ja man vienīgajam šī ideja liekas prātīga, tad atvainojiet un neņemiet vērā. :ph34r:

#2 Elvik

Elvik

    Journeyman

  • Members
  • 78 posts

Posted 04 November 2011 - 07:20

esiet saudzīgi. :D

man ienāca prātā ideja, ka pie duel stone varētu pievienot klāt iespēju cīnīties uz fame.. piemēram- uztaisu dueli tm style uz 100k un papildus vell 10k fame.. būtu ļoti interesanti.. mp atdzīvotos un beidzot arī cilvēkiem kuriem nav resursu iet tm uz naudu varētu to darīt uz fame.. interese pieaugtu :) tāpat arī ar fame tirgošanos, viss būtu vienkāršāk.

protams ja man vienīgajam šī ideja liekas prātīga, tad atvainojiet un neņemiet vērā. :ph34r:


++

#3 WhyNot

WhyNot

    Newbie

  • Members
  • 17 posts

Posted 04 November 2011 - 11:06

esiet saudzīgi. :D

man ienāca prātā ideja, ka pie duel stone varētu pievienot klāt iespēju cīnīties uz fame.. piemēram- uztaisu dueli tm style uz 100k un papildus vell 10k fame.. būtu ļoti interesanti.. mp atdzīvotos un beidzot arī cilvēkiem kuriem nav resursu iet tm uz naudu varētu to darīt uz fame.. interese pieaugtu :) tāpat arī ar fame tirgošanos, viss būtu vienkāršāk.

protams ja man vienīgajam šī ideja liekas prātīga, tad atvainojiet un neņemiet vērā. :ph34r:


Nekadu tolku nertedzu :D tm ta pat uz naudu loti maz iet cilveki , kpc tu doma ka uz fame ies :D

#4 T.R.G.

T.R.G.

    Novice

  • Members
  • 41 posts

Posted 04 November 2011 - 15:30

Nekadu tolku nertedzu :D tm ta pat uz naudu loti maz iet cilveki , kpc tu doma ka uz fame ies :D

TAPĒC KA FAME DAUDZ VAIRAK VAJAG NEKĀ TAVU BR
Sniegadels Sniegatevs Sniegapele Sniegamate

#5 WhyNot

WhyNot

    Newbie

  • Members
  • 17 posts

Posted 04 November 2011 - 19:00

TAPĒC KA FAME DAUDZ VAIRAK VAJAG NEKĀ TAVU BR


Uzmineshu tu esi viens no debilajiem zadrotiem :D kads sakars ir Ar BR iemacies lasit Mulki ;) Un tas nenozime ka tu skraidi Sava Teretana ka es skraidu BR Bomzis.

#6 RukisMage

RukisMage

    Novice

  • Members
  • 39 posts
  • Location:Chouse Minoc. Order S*ck My Pe*is

Posted 04 November 2011 - 21:20

būtu intresantāk duel stone pielikt iespēju guild duel. :) tas būtu intresantāk.

#7 WhyNot

WhyNot

    Newbie

  • Members
  • 17 posts

Posted 04 November 2011 - 21:33

būtu intresantāk duel stone pielikt iespēju guild duel. :) tas būtu intresantāk.


Ja 2x2 3x3 4x4 tad Ja , ++

#8 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 05 November 2011 - 11:56

Ideja laba! Pašam arī iepatikās, tikai ir viens BET ! Vai kāds to taisīs...? :D

#9 WhyNot

WhyNot

    Newbie

  • Members
  • 17 posts

Posted 05 November 2011 - 18:02

Ideja laba! Pašam arī iepatikās, tikai ir viens BET ! Vai kāds to taisīs...? :D


Nu ja jau ir tada ideja kpc uzreic nevar uztaisit .checkfame :D

#10 Elvik

Elvik

    Journeyman

  • Members
  • 78 posts

Posted 05 November 2011 - 18:27

Nu ja jau ir tada ideja kpc uzreic nevar uztaisit .checkfame :D

]


++

#11 ExTjUtY

ExTjUtY

    *Riebīgais

  • Members
  • 3928 posts
  • Gender:Male
  • Location:Miami

Posted 06 November 2011 - 00:54

Nu ja godīgi , nekā interesanta neredzu šaja idejā... Ja vēlies vārīt naudu uz fame ej CTF!Tur diezgan labi vārās i fame i TM(tas ir GP) !! :) Ja norm notiek CTFi es pa dienu pat ne visu spēlējot savus 100k varu mierīgi uzsist!+vēl tu iemācies spēlēt TM style(tas ir nedaudz jo tur vairāk bonusu) saņem par to EXP,TM,FAME!(Nu protams ja tur riktīgi tupī tad nežēlīgus uzdirsienus :D
Posted Image
Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного к слабому...
Казалось, что нам пипец. Оказалось, что не казалось.

#12 hhypocrite

hhypocrite

    Newbie

  • Members
  • 7 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia
  • Interests:Coke, Dope, Crack, Smack.

Posted 06 November 2011 - 13:32

Nu ja godīgi , nekā interesanta neredzu šaja idejā... Ja vēlies vārīt naudu uz fame ej CTF!Tur diezgan labi vārās i fame i TM(tas ir GP) !! :) Ja norm notiek CTFi es pa dienu pat ne visu spēlējot savus 100k varu mierīgi uzsist!+vēl tu iemācies spēlēt TM style(tas ir nedaudz jo tur vairāk bonusu) saņem par to EXP,TM,FAME!(Nu protams ja tur riktīgi tupī tad nežēlīgus uzdirsienus :D

ģenerālresurss serverī ir nauda... fame ir visiem.. es atvainojos, pat bomžiem br, acid ir fame iegūtais no battle islanda...
ja šobrīd serverī var ieraudzīt nu nezinu, apmēram 3-4 papazus tad ar šādas iespējas ieviešanu tie pieaugtu līdz stabilam desmitniekam.
un arī .checkfame serverim nodrošinātu trešo valūtu- pieaugtu tirgošanās, kraftošana un viss pārējais līdz ar ko kristos cenas.... tāpat arī br,acidi battle islandā būtu redzami vairs ne tik daudz.. domāju, ka tas nestu tikai labu.
varbūt es kļūdos :D un esmu smagi aizsapņojies, bet nu iesaku administrācijai apdomāt.

#13 T.R.G.

T.R.G.

    Novice

  • Members
  • 41 posts

Posted 07 November 2011 - 13:56

rakstiet šitadus ieteikumus krievu foruma, tur ātrāk viss notiek, jo latvieši ir gansi un izdzinuši visus krievus
Sniegadels Sniegatevs Sniegapele Sniegamate

#14 Chumitis

Chumitis

    Senior Player

  • Members
  • 518 posts

Posted 09 November 2011 - 18:23

rakstiet šitadus ieteikumus krievu foruma, tur ātrāk viss notiek, jo latvieši ir gansi un izdzinuši visus krievus

nepird ja ? neviens neko nav dzinis ... un admini staigā pa russ forumu parsvarā ? nēsi pamanījis ?

Заебись вода!

More players more fun.

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users