Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.
@  Artemy Shan : (13 February 2024 - 02:44) Сменился айпи для входа в игру. Теперь заходим через: loginserver=login.oldp.net,2593 или loginserver=91.121.232.151,2593

Photo

[23.04.2010] - Vecais XL


  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#1 OLDP.NET

OLDP.NET

    News Bot

  • Members
  • 3264 posts

Posted --

Testa versijā ieviesti haļavas uzstādījumi no vecā XL. Ja tuvāko 2 nedēļu laikā tas nepalielinās spēlētāju skaitu un PvP uz servera, mēs visu atstāsim kā bija pirms tam.

1. 2 reizes samazināts nepieciešamais zelts līmeņa pacelšanai (līdz 8. līmenim ieskaitot). Atgriezt 6 līmeņu sistēmu ir pārāk sarežģīti, tapēc būs tieši tā kā tagad.
2. 2 reizes palielināta iespēja atrast artefaktus no barbariem, elfiem un nekromanceriem. Tagad iespēja ir tieši tāda pati kā uz vecā XL.
3. 2 reizes palielināta iespēja izzvejot vērtīgos kaulus fishing laikā. Tagad iespēja ir tieši tāda pati kā uz vecā XL.
4. Iespēja atrast kargo un depth resursus, tikai 2 reizes mazāka, nekā iespēja atrast Old Paradise rūdu.
5. Bērziņā 2 reizes samazinātas cenas uz visiem armoriem un visiem ieročiem. Izņemot newbie.
6. Resursu akmenī 2 reizes palielināts resursu skaits, cena paliek nemainīga.
7. Tagad bērziņā pārdodas: Repair Crystal +5, Elfian Queen Elexir +10 un Lost Points.
8. Color Tournament un 2x2 turnīros, ieroči warrioriem tagad ir nedaudz vājāki.

#2 Kas-notiek-uo?

Kas-notiek-uo?

    Player

  • Members
  • 221 posts

Posted 23 April 2010 - 15:56

Nu redz ! Beigās viss atgreizīsies pie vecā XL :)
Tapēc pirms taisija šito serveri vaidzēja izdomāt visu līdz galam!

Manuprāt, cilvēki šo serveri pamet tapēc kad parāk bieži kaut kas mainās, nav vairāk tāds stabils serveris kā bija.
Tad 6 lvl tad 12 tad 8 tad 10 utt!
Tad iedod pvp uz 30 dienam pēc nedēļas pasaka kad 10 atņems...
Un vel daudz piemēru kur var redzēt kad visu dara uz ātru roku.

Ja viss būtu pardomāts tad retāk kaut ko vaidzētu mainīt, un tā arī paturētu speletāju, jo viņi zinātu ko gaidīt!
A tagad es pieceļos no rīt un jau ar smaidu gaidu nākmos jaunumus un apgriešanas.

#3 kacokmen

kacokmen

    Journeyman

  • Members
  • 87 posts

Posted 23 April 2010 - 16:21

Da te reāli jāpagaida kāds pus gads lai serveris nostabilizējas un viss. Pēc tam varēs darit visu ko grib. vismaz es plānoju tajā laikā rp sapirkt un būs viss kā vecajos labajos laikos :)

#4 gard

gard

    Newbie

  • Members
  • 24 posts

Posted 23 April 2010 - 18:11

8. punkts noteikti palīdzēs :D:D:D:D

#5 Vizbuliite

Vizbuliite

    Senior Player

  • Members
  • 465 posts

Posted 23 April 2010 - 18:55

njaa, tagad seta vertiiba ir nulle! Puss servers skraidiis Apronos! parastiem speletajiem kuri nesuuta rp atkal tiek uzgriesta mugura! kads man tolks nocelt full air/dm/fire/earth/dragon ja es vinju nevaru pardot nromali!? un arii nosist vairs nebuus tik viegli, rekjinot to ka apronos skraidiis! zabej, labi ka neka4aaju 9lvl ! full oldp plate 10rp :D tolks no 9lvl mining ja nedelju roc un pectam pardod setu pa 500k :D
Un pvp nemaz nuzlabosies liidz kamer varees skraidiit br un visados shitaados shitos! 20 orderi pret 5 chaosiem, 85% no orderiem ir bomzhi kuri prosta trauce izbaudiit pvp, pacelt adranaliinu..
Vajadzeja saakt ar tadu br/acid apgriezshanu lai neskraida no 20 cilvekiem 19br plate! nosist vinjus nevar jo ir resist! a tev bez 200++ armora sit pa 100++ ! un tas pats ir ar magiem, kkadi bomzhi aciida skrien un meta visaadus shitus, vinjam nav taads sets lai sistu pa 100++! ja vien butu iespeja izkartot taa, ka ja ir br sets max dmg 40, un acid`am same! Gribi sist vairaak velc kko labaaku! daudzi cilveki neiet uz pvp jo tur tolka liela nav, iet riskeet deelj br/acid?!

#6 BackOnTrack

BackOnTrack

    Advanced Player

  • Members
  • 448 posts

Posted 23 April 2010 - 19:12

Nu redz ! Beigās viss atgreizīsies pie vecā XL :)
Tapēc pirms taisija šito serveri vaidzēja izdomāt visu līdz galam!

Manuprāt, cilvēki šo serveri pamet tapēc kad parāk bieži kaut kas mainās, nav vairāk tāds stabils serveris kā bija.
Tad 6 lvl tad 12 tad 8 tad 10 utt!
Tad iedod pvp uz 30 dienam pēc nedēļas pasaka kad 10 atņems...
Un vel daudz piemēru kur var redzēt kad visu dara uz ātru roku.

Ja viss būtu pardomāts tad retāk kaut ko vaidzētu mainīt, un tā arī paturētu speletāju, jo viņi zinātu ko gaidīt!
A tagad es pieceļos no rīt un jau ar smaidu gaidu nākmos jaunumus un apgriešanas.


Piekrītu Matīsam
eNKURs

#7 fuck-the-pipars

fuck-the-pipars

    Player

  • Members
  • 154 posts

Posted 23 April 2010 - 19:18

Da te reāli jāpagaida kāds pus gads lai serveris nostabilizējas un viss. Pēc tam varēs darit visu ko grib. vismaz es plānoju tajā laikā rp sapirkt un būs viss kā vecajos labajos laikos :)


piekrītu, jo vairak buus 8lv jo vairak cilveku ariii sitiisies.

#8 fuck-the-pipars

fuck-the-pipars

    Player

  • Members
  • 154 posts

Posted 23 April 2010 - 20:22

njaa, tagad seta vertiiba ir nulle! Puss servers skraidiis Apronos! parastiem speletajiem kuri nesuuta rp atkal tiek uzgriesta mugura! kads man tolks nocelt full air/dm/fire/earth/dragon ja es vinju nevaru pardot nromali!? un arii nosist vairs nebuus tik viegli, rekjinot to ka apronos skraidiis! zabej, labi ka neka4aaju 9lvl ! full oldp plate 10rp :D tolks no 9lvl mining ja nedelju roc un pectam pardod setu pa 500k :D
Un pvp nemaz nuzlabosies liidz kamer varees skraidiit br un visados shitaados shitos! 20 orderi pret 5 chaosiem, 85% no orderiem ir bomzhi kuri prosta trauce izbaudiit pvp, pacelt adranaliinu..
Vajadzeja saakt ar tadu br/acid apgriezshanu lai neskraida no 20 cilvekiem 19br plate! nosist vinjus nevar jo ir resist! a tev bez 200++ armora sit pa 100++ ! un tas pats ir ar magiem, kkadi bomzhi aciida skrien un meta visaadus shitus, vinjam nav taads sets lai sistu pa 100++! ja vien butu iespeja izkartot taa, ka ja ir br sets max dmg 40, un acid`am same! Gribi sist vairaak velc kko labaaku! daudzi cilveki neiet uz pvp jo tur tolka liela nav, iet riskeet deelj br/acid?!


Tu esi no to cilvēku grupas kas pvp saskata tikai lootu, to kaa tu kadu iznes ar diviem sitieniem u.t.t.

Es piemeram neredzu tolku slanities artu setā, izkriesu bisku tālāk no moona, tat tu kautkadi citi nabagi man vnk paralizes uzmetis tu vell pa 150 iecirtiisi, no zirga vell nokritiisu , vell iecirtis ar fs un kads vell iesitiis un man psc. tu tue vari nepuksteet pa speles skili lai gan man vins ir krietni papleeneejis,

pats labi zini ka viens pats prektiski dm vari iznest.
Nesaprotu kāpēc visiem vienmer vajag skraidiiit labakajos setos, panme vnk acidu un br un aizej pasities.
izmegini kadreiz- tew daudz gp. uzvelc br plate, legings of bone, heros blade ar fs un paslanies, izjuuti to sajuutu kad ar br iznes kadu citu purnu labakaaa setaa, izjuuti savu pvp skilu kas parktiski atkariigs tikai no tewis nevis no 25% iespejamibas ka tew netrapis sitiens paringa deeļ, un t.t. pardi tiem bomziem ka esi labs speletajs bez sava 200 armora un 450 str.

karoca visam tavam prblemam ir vienas zaales- tew vnk vajag nokrist

#9 Kas-notiek-uo?

Kas-notiek-uo?

    Player

  • Members
  • 221 posts

Posted 23 April 2010 - 20:54

Tu esi no to cilvēku grupas kas pvp saskata tikai lootu, to kaa tu kadu iznes ar diviem sitieniem u.t.t.

Es piemeram neredzu tolku slanities artu setā, izkriesu bisku tālāk no moona, tat tu kautkadi citi nabagi man vnk paralizes uzmetis tu vell pa 150 iecirtiisi, no zirga vell nokritiisu , vell iecirtis ar fs un kads vell iesitiis un man psc. tu tue vari nepuksteet pa speles skili lai gan man vins ir krietni papleeneejis,

pats labi zini ka viens pats prektiski dm vari iznest.
Nesaprotu kāpēc visiem vienmer vajag skraidiiit labakajos setos, panme vnk acidu un br un aizej pasities.
izmegini kadreiz- tew daudz gp. uzvelc br plate, legings of bone, heros blade ar fs un paslanies, izjuuti to sajuutu kad ar br iznes kadu citu purnu labakaaa setaa, izjuuti savu pvp skilu kas parktiski atkariigs tikai no tewis nevis no 25% iespejamibas ka tew netrapis sitiens paringa deeļ, un t.t. pardi tiem bomziem ka esi labs speletajs bez sava 200 armora un 450 str.

karoca visam tavam prblemam ir vienas zaales- tew vnk vajag nokrist


Pipar nopērc smadzenes!

#10 fuck-the-pipars

fuck-the-pipars

    Player

  • Members
  • 154 posts

Posted 23 April 2010 - 21:29

laikam kad tewi tava mate dzmdeja , dakteris tewi panma rokaas un tu izkriti vinam no rokam, un tu ar galvu pa prieksu atsities pregt fliizeem. nu es vismasz to domaaju

karocA paskaties uz to visu filozofiski

Edited by Bandic, 24 April 2010 - 10:02.
abuse. +10% warn & read only 7days. Kādas tev vispār ir tiesības runāt par viņu un viņa māti?


#11 lauvins

lauvins

    Journeyman

  • Members
  • 54 posts

Posted 23 April 2010 - 22:05

jaa man ar stromna no tiem br sit stiprak ka es full artos, ta ja pat laika air full ar heros blade sit man tikpat un es vinjam, jo nav shielda;
berzinja cenas vnk nosit servera armora vertibu, varbut tas palidzes izsist no pvp br/acid/terathen, bet saubos, tas vnk ir stiligi iet "pvp" un lootot;
cerams vismaz cargo/depht nebus berzinja pa 50rp :D a to absurds galigs bus...

#12 gluhy

gluhy

    Novice Player

  • Members
  • 128 posts
  • Gender:Male

Posted 23 April 2010 - 23:32

njaa, tagad seta vertiiba ir nulle! Puss servers skraidiis Apronos! parastiem speletajiem kuri nesuuta rp atkal tiek uzgriesta mugura! kads man tolks nocelt full air/dm/fire/earth/dragon ja es vinju nevaru pardot nromali!? un arii nosist vairs nebuus tik viegli, rekjinot to ka apronos skraidiis! zabej, labi ka neka4aaju 9lvl ! full oldp plate 10rp :D tolks no 9lvl mining ja nedelju roc un pectam pardod setu pa 500k :D
Un pvp nemaz nuzlabosies liidz kamer varees skraidiit br un visados shitaados shitos! 20 orderi pret 5 chaosiem, 85% no orderiem ir bomzhi kuri prosta trauce izbaudiit pvp, pacelt adranaliinu..
Vajadzeja saakt ar tadu br/acid apgriezshanu lai neskraida no 20 cilvekiem 19br plate! nosist vinjus nevar jo ir resist! a tev bez 200++ armora sit pa 100++ ! un tas pats ir ar magiem, kkadi bomzhi aciida skrien un meta visaadus shitus, vinjam nav taads sets lai sistu pa 100++! ja vien butu iespeja izkartot taa, ka ja ir br sets max dmg 40, un acid`am same! Gribi sist vairaak velc kko labaaku! daudzi cilveki neiet uz pvp jo tur tolka liela nav, iet riskeet deelj br/acid?!


pilniba piekritu ar tiem br un acidiem viens tracis vien ira :( nav tolka br maksa 100k a 2 vai 3 br var nosit full erth kas maksa pie 3-4kk kada tur logika :(

#13 Giton

Giton

    Journeyman

  • Members
  • 75 posts
  • Gender:Male
  • Location:Kazantip

Posted 24 April 2010 - 08:02

Da te reāli jāpagaida kāds pus gads lai serveris nostabilizējas un viss. Pēc tam varēs darit visu ko grib. vismaz es plānoju tajā laikā rp sapirkt un būs viss kā vecajos labajos laikos :)


Aizmirsti ,tas nekad nenotiks - vienmēr būs kkadas izmaiņas :sleep: gan uz labo ,gan uz slikto pusi.
Mage- Giton (CTF,PVP) Warrior- Twister (PVP,CTF) Clerik- Civic (CTF) Archer- Sifon (CTF)

#14 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 24 April 2010 - 10:00

Ir okey, bet žēl, ka tās tika ievestas 30 minūtes pēc tā, kā es pacēlu lvl..

#15 Misteryy

Misteryy

    Journeyman

  • Members
  • 57 posts

Posted 24 April 2010 - 10:37

Ir okey, bet žēl, ka tās tika ievestas 30 minūtes pēc tā, kā es pacēlu lvl..

SALATS :roll:
Čau, kā iet ?

#16 Necroman

Necroman

    Player

  • Members
  • 194 posts

Posted 24 April 2010 - 19:40

SALATS :roll:

Mainat,ko gribat, bet tāpat nekas labāks nebūs..
Iemesli ļoti vienkārši..
1.Ja es gribētu varkot, līdz ar to man vajag vešas un diezgan normālu LVL..(tātad veidojot kautkādas lietas, šo vajadzētu atvieglot)
2.Ejot kačāties atnāk "senču naudas zagļi" ar savām berezkas mantām un nosit cilvēkus pat sūda silveros un lūto. Tātad jūsu ieteikums ir, ņemt profu,vai PVP disabledu, bet ir tā,ka ja es eju vnk kačāties es mazliet pakačājos un tad eju varkot, bet ja man ir profs vai disableds es viņu arī visu nosēdēšu un līdz ar to atkal zūd PVP spēlētāji :P

#17 office-girl

office-girl

    Novice Player

  • Members
  • 145 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia,Riga
  • Interests:Just having fun and do what stifler does best, be retarded.

Posted 25 April 2010 - 11:10

Mainat,ko gribat, bet tāpat nekas labāks nebūs..
Iemesli ļoti vienkārši..
1.Ja es gribētu varkot, līdz ar to man vajag vešas un diezgan normālu LVL..(tātad veidojot kautkādas lietas, šo vajadzētu atvieglot)
2.Ejot kačāties atnāk "senču naudas zagļi" ar savām berezkas mantām un nosit cilvēkus pat sūda silveros un lūto. Tātad jūsu ieteikums ir, ņemt profu,vai PVP disabledu, bet ir tā,ka ja es eju vnk kačāties es mazliet pakačājos un tad eju varkot, bet ja man ir profs vai disableds es viņu arī visu nosēdēšu un līdz ar to atkal zūd PVP spēlētāji :P


PVP disable ja noņemtu būtu galīgs sviets, atceros uz paša pirmā OLDP Kad spēlēju, bija jānopērk tikai PVP DISABLE UN BIJA VISAS EKSTRAS, tagad te 10 pieslēgumi jāpērk, bezmazvai 100ls jāizmet, jo spēlē tev jāsēž vismaz 10/7 lai tu savāktu kK un nopirktu RP - respektīvi visus sieslēgumus kurus gribi un atkal beigu-bigās ja nesēdi 10/7 tu ar savu pirkumu neuzvarko neko... (secinājums no tā ka es paņēmu iztērēju visus kk un rezulāt no tā nekād, pēctam tev spēlē vnk apnīk).

#18 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 25 April 2010 - 11:23

PVP disable ja noņemtu būtu galīgs sviets, atceros uz paša pirmā OLDP Kad spēlēju, bija jānopērk tikai PVP DISABLE UN BIJA VISAS EKSTRAS, tagad te 10 pieslēgumi jāpērk, bezmazvai 100ls jāizmet, jo spēlē tev jāsēž vismaz 10/7 lai tu savāktu kK un nopirktu RP - respektīvi visus sieslēgumus kurus gribi un atkal beigu-bigās ja nesēdi 10/7 tu ar savu pirkumu neuzvarko neko... (secinājums no tā ka es paņēmu iztērēju visus kk un rezulāt no tā nekād, pēctam tev spēlē vnk apnīk).

vecajā Xl uz PvP disa varēja normāli uzvārīties....

#19 office-girl

office-girl

    Novice Player

  • Members
  • 145 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia,Riga
  • Interests:Just having fun and do what stifler does best, be retarded.

Posted 25 April 2010 - 11:41

vecajā Xl uz PvP disa varēja normāli uzvārīties....



Varko ne varko, jaizdomā kaut kas , jo tagad tipa kad spēlē var pirkt tos rp pa kk, vispār balanca nekāda un tas ka agrāk setus visi ņēma no berezkas kaudzēm taisnība, jo visiem uz to brīdi nauda bira pa kabatām ārā... + tagad kad viss maksā kapeikas un drop reiti jau sataisīti psc.... cilvēki tak sāka spēlēt te jo bija apsolīts XL ar mazu drop reitu un apgrūtinātu resursu ieguvi, savādāk es neredzu jēgu no tiem prof acc un utt + ja gribi vispār jebkāda veida kraftu tev ir 120 rp jāiztērē jau vien uz skill items, tas ir vnk marazms.... tāpēc jau visi sūdzās ka neko nevar dabūt un tikai visu taisa haļavnāku.

#20 Barada

Barada

    Journeyman

  • Members
  • 68 posts
  • Gender:Male
  • Interests:baran

Posted 25 April 2010 - 21:50

laikam kad tewi tava mate dzmdeja , dakteris tewi panma rokaas un tu izkriti vinam no rokam, un tu ar galvu pa prieksu atsities pregt fliizeem. nu es vismasz to domaaju

karocA paskaties uz to visu filozofiski

duraks :D
Baran




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users