Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.
@  Artemy Shan : (13 February 2024 - 02:44) Сменился айпи для входа в игру. Теперь заходим через: loginserver=login.oldp.net,2593 или loginserver=91.121.232.151,2593

Photo

[4.06.2008] - Bs ieroči un mājas.


  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#1 OLDP.NET

OLDP.NET

    News Bot

  • Members
  • 3264 posts

Posted --

1. Visi blacksmithy ieroči tagad pieprasa 50 ingus.

2. Visi vienāda metāla vienroku un divroku ieroči tagad ir ar vienādu spēku.

3. Divroku ierocim vienāda metāla, spēks ir divreiz spēcīgāks nekā vienroku ierocim.

4. Kopējā skatījumā lielam ieroču daudzumam spēks ir kļuvis daudz labāks. Tā kā mēs izmantojām spēka parametrus longsword priekš vienroku ieročiem.

4. Sataisīts, lai iesācējiem būtu mazāk problēmu ar ieroču izvēlēšanos. Un arī tāpēc, lai mazāk laika būtu jāizvēlas ierocis warrioriem un archeriem.

5. Izmaiņas nemainija ingotu pieprasījumu un spēku nažiem un āmuriem.

6. Tagad mājas neizdzēšas automātiski (kad beidzas mājas termiņš). Tabuliņa nokrāsojas sarkanā krāsā un jums ir 2 nedēļa laika, lai to māju salabot.

7. Salabojot māju ar sarkanu tabulu, tā nonāk atpakaļ standarta režīmā.

8. Salabojot māju ar sarkano tabulu dienas tai nepiepildās.

9. Geitos ar runebook tagad var ieiet tikai ar pilnu enerģiju.

#2 Jogijs

Jogijs

    Player

  • Members
  • 228 posts
  • Gender:Male

Posted 04 June 2008 - 13:50

njaa forsi tagad wariem atakl ir daudz spēcigāki ko tagad atkal archeri var izdarīt??

#3 Topic-reader

Topic-reader

    Journeyman

  • Members
  • 58 posts

Posted 04 June 2008 - 16:35

Labojumi par maaju pazushanu - forshi, par ierochiem - tizli ....

#4 powers

powers

    Advanced Player

  • Members
  • 318 posts

Posted 04 June 2008 - 16:42

9. Geitos ar runebook tagad var ieiet tikai ar pilnu enerģiju.

Shitais ir labs :) tgt bus mazaka iespeja caur gate aizbegt
Par ierociem stulbi un wariorus atkal stiprakus uztaisija

Bet par majam +1 :)

#5 tones01

tones01

    Newbie

  • Members
  • 13 posts

Posted 04 June 2008 - 16:45

pizgets 50 ingi puwkai pps !!!!!!!!!

#6 Juriic

Juriic

    Novice

  • Members
  • 37 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga

Posted 04 June 2008 - 17:10

1. Visi blacksmithy ieroči tagad pieprasa 50 ingus.


Jābaro vinji nav ? :blink: :huh:

#7 ceeEr

ceeEr

    Player

  • Members
  • 256 posts
  • Gender:Male
  • Location:Aagenskalna Priedes

Posted 04 June 2008 - 17:26

2. Visiem vienroku un divroku ieročiem ir nolīdzināts spēks.

Ko nozime nolidzinaats ?
Just because you have more posts than me doesn't make you better..

#8 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 04 June 2008 - 18:01

Ko nozime nolidzinaats ?


Pārtulkoju. Vai tagad ir saprotams?

#9 ceeEr

ceeEr

    Player

  • Members
  • 256 posts
  • Gender:Male
  • Location:Aagenskalna Priedes

Posted 04 June 2008 - 18:09

Pārtulkoju. Vai tagad ir saprotams?

ne, nafig otrajaa punktaa rakstiits ar vienaadu speku, bet treshajaa 2 reizes specigaks ?
Just because you have more posts than me doesn't make you better..

#10 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 04 June 2008 - 18:10

ne, nafig otrajaa punktaa rakstiits ar vienaadu speku, bet treshajaa 2 reizes specigaks ?


2. Все одноручное и двуручное оружие одного металла теперь имеет одинаковый урон.
3. У двуручного оружия одинакового металла, урон на два больше, чем у одноручного.

Es tikai tulkoju.

#11 EnFlame

EnFlame

    Thief of Horses

  • Members
  • 2041 posts
  • Gender:Male
  • Location:Беломорканал
  • Interests:A bit of this & a bit of that.

Posted 04 June 2008 - 18:17

ceeEr, cik es sapratu, piem, krysam, longsvordam, war axam visiem ir vienaads dmg , piem., 50, bet taa pasha metaala battle axe, short spear u.c. divroku ierocim arii ir vienaads dmg tikai 2x lielaaks, piem., 100

#12 Inquisitorr !

Inquisitorr !

    Player

  • Members
  • 221 posts
  • Gender:Male
  • Location:LA
  • Interests:UO. girls !

Posted 04 June 2008 - 18:24

ceeEr, cik es sapratu, piem, krysam, longsvordam, war axam visiem ir vienaads dmg , piem., 50, bet taa pasha metaala battle axe, short spear u.c. divroku ierocim arii ir vienaads dmg tikai 2x lielaaks, piem., 100


SHito es nekadigi nerubiju.. varbut esmu stulbs??

2 Punktaa rakstiits, kad Vienaada metaala, VIenroku un divroku ierochiem tagad ir vienads sitiena speks...

3 punktaa rakstiits, kad atkal Vienada metaala, Divroku ierocim ir divas reizes palielinats speeks..

Cilvecinj , tu esi izcils tulks... tulko bez sapraata xDDDDDDDDDDDDDDDD

EPIC FAIL :D
Posted Image

Posted Image

Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#13 EnFlame

EnFlame

    Thief of Horses

  • Members
  • 2041 posts
  • Gender:Male
  • Location:Беломорканал
  • Interests:A bit of this & a bit of that.

Posted 04 June 2008 - 18:36

SHito es nekadigi nerubiju.. varbut esmu stulbs??
2 Punktaa rakstiits, kad Vienaada metaala, VIenroku un divroku ierochiem tagad ir vienads sitiena speks...
3 punktaa rakstiits, kad atkal Vienada metaala, Divroku ierocim ir divas reizes palielinats speeks..
Cilvecinj , tu esi izcils tulks... tulko bez sapraata xDDDDDDDDDDDDDDDD
EPIC FAIL :D

a kam tev jaasaprot, ka tu te nespeelee? :sleep:
nu tad taa, tiem, kas veel nevar iebraukt --->
agraak katram ierocim bija noteikts skaits vajadziigu ingu, piem., longsvord 40ingi, war axe 32, tagad vinjiem abiem ir vajadzzigi 50ingi, bet agraak dmg bija arii savaadaaks, piem., longsvord 60, war axe 45, bet tagad abiem ir vienaads dmg , piem 60.
Iespeejams 2. punktaa vajadzeeja veel pierasktiit, ka vienaads speeks savaa starpaa, t.i. visiem vienrokas ierochiem savaa starpaair vienaads, bet visiem divrokas ierochiem arii savaa starpaa ir vienaads speeks, bet 2x lielaaks nekaa vienrokas ierochiem

#14 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 04 June 2008 - 19:55

Cilvecinj , tu esi izcils tulks... tulko bez sapraata xDDDDDDDDDDDDDDDD

EPIC FAIL :D


Iztulko labāk "smadzene" !

#15 wap

wap

    Guru

  • Members
  • 2609 posts
  • Gender:Male
  • Location:Необитаемый остров

Posted 04 June 2008 - 20:13

2. Все одноручное и двуручное оружие одного металла теперь имеет одинаковый урон.
3. У двуручного оружия одинакового металла, урон на два больше, чем у одноручного.

Es tikai tulkoju.

На 2 больше будет uz diviem lielaks, но никак не divreiz specigaks...
For flood and honour. Хорошо флудить - это тоже искусство. Forum - moderator. Ultima online - seer. UO XL server - player. WapVendor - в центральном здании рынка британии на сервере XL.

#16 ceeEr

ceeEr

    Player

  • Members
  • 256 posts
  • Gender:Male
  • Location:Aagenskalna Priedes

Posted 04 June 2008 - 20:22

На 2 больше будет uz diviem lielaks, но никак не divreiz specigaks...

dmg pa 2 vairak ? Piemeram ja vienroku ierocis sit pa 50, divroku pa 52 ?
Just because you have more posts than me doesn't make you better..

#17 wap

wap

    Guru

  • Members
  • 2609 posts
  • Gender:Male
  • Location:Необитаемый остров

Posted 04 June 2008 - 20:25

dmg pa 2 vairak ? Piemeram ja vienroku ierocis sit pa 50, divroku pa 52 ?

Ne sit... Runa ir par dmg, kas ir raksits uz wepona. Piemeram svord bus 37-41, tad spear bus 39-43, ta es sapratu... Bet sisanas dmg ir atkarigs no daudziem faktoriem...
For flood and honour. Хорошо флудить - это тоже искусство. Forum - moderator. Ultima online - seer. UO XL server - player. WapVendor - в центральном здании рынка британии на сервере XL.

#18 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 04 June 2008 - 20:30

На 2 больше будет uz diviem lielaks, но никак не divreiz specigaks...



Vis ir iztulkots pareizi, tikai mazliet divdomiigi skan. Tas nav domats ka ir vienadi speki vienroku un divroku iro4iem, bet gan Visiem Vienroku iero4iem ir vienads speks, un visiem divroku iero4iem ir vienads speks.

Un wap, tu kludies, tas ir pareizi divreiz specigaks, tev ka Kreivam to ir grutak saprast. Vienkarsi nevajaga burtiski tulkot. Pats esmu piefiksejis ka daudziem krievu tautibas cilvekiem tipiska kluda ir teikt vardu ''uz'' nevietas. Piemeram ''Sakraju naudu uz jaunu masinu.'' Pareizi ir ''Sakraju naudu jaunai masinai.'' Bet kas attiecas pa temai, es drizak tulkotu ar saviem vardiem, ta lai neskan divdomiigi. ''2.Visiem vienrokas, viena metālam, ieročiem tagad ir vienāds spēks, tāpat kā arī divroku ieročiem ir vienāds spēks''
Vai ari pat logiski domajot tur 2 punktus nevajaga, var apvienot vienaa. ''2.Visiem vienrokas, viena metāla, ieročiem tagad ir vienāds spēks, tāpat kā arī divroku ieročiem ir vienāds spēks, bet divreiz lielāks par vienrokas ieročiem'' Iespejams ir stila kļūda bet vismaz nevar parprast...

SHito es nekadigi nerubiju.. varbut esmu stulbs??

2 Punktaa rakstiits, kad Vienaada metaala, VIenroku un divroku ierochiem tagad ir vienads sitiena speks...

3 punktaa rakstiits, kad atkal Vienada metaala, Divroku ierocim ir divas reizes palielinats speeks..

Cilvecinj , tu esi izcils tulks... tulko bez sapraata xDDDDDDDDDDDDDDDD

EPIC FAIL biggrin.gif


Laikam tomer esi stulbs :D EnFlame jaunu patiesam iztulkoja ''dla asobana tupih'' Ja tu pat tur nesaproti, nu tad piedot, atvaino :D :D :D Par cilvecina tulkosanu, vienkarsi vairak vajaga piedomat, lai nesanak divdomiigi. Gadities jau var visaadi.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#19 wap

wap

    Guru

  • Members
  • 2609 posts
  • Gender:Male
  • Location:Необитаемый остров

Posted 04 June 2008 - 20:35

Vis ir iztulkots pareizi, tikai mazliet divdomiigi skan. Tas nav domats ka ir vienadi speki vienroku un divroku iro4iem, bet gan Visiem Vienroku iero4iem ir vienads speks, un visiem divroku iero4iem ir vienads speks.

Un wap, tu kludies, tas ir pareizi divreiz specigaks, tev ka Kreivam to ir grutak saprast. Vienkarsi nevajaga burtiski tulkot. Pats esmu piefiksejis ka daudziem krievu tautibas cilvekiem tipiska kluda ir teikt vardu ''uz'' nevietas. Piemeram ''Sakraju naudu uz jaunu masinu.'' Pareizi ir ''Sakraju naudu jaunai masinai.'' Bet kas attiecas pa temai, es drizak tulkotu ar saviem vardiem, ta lai neskan divdomiigi. ''2.Visiem vienrokas, viena metālam, ieročiem tagad ir vienāds spēks, tāpat kā arī divroku ieročiem ir vienāds spēks''
Vai ari pat logiski domajot tur 2 punktus nevajaga, var apvienot vienaa. ''2.Visiem vienrokas, viena metāla, ieročiem tagad ir vienāds spēks, tāpat kā arī divroku ieročiem ir vienāds spēks, bet divreiz lielāks par vienrokas ieročiem'' Iespejams ir stila kļūda bet vismaz nevar parprast...

Nezinu drosi, vai ir pareizi "uz diviem lielaks", mes tomer ne latviesu valodas stunda... Bet varianta "divreiz specigaks" vispar jega ir cita - tas nozime "v 2 raza sil'nee" bet wepons ir ne "v 2 raza sil'nee", bet wepona dmg ir lielaks par diviem vienibam...
For flood and honour. Хорошо флудить - это тоже искусство. Forum - moderator. Ultima online - seer. UO XL server - player. WapVendor - в центральном здании рынка британии на сервере XL.

#20 powers

powers

    Advanced Player

  • Members
  • 318 posts

Posted 04 June 2008 - 20:52

Kada starpiba ka tur uzraksta :) galvenais lai var saprast .. un sakuma gan vareja likties ka uz 2x lielaks dmg neka vienroku bet tgt vis norm un var saprast :)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users