Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.
@  Artemy Shan : (13 February 2024 - 02:44) Сменился айпи для входа в игру. Теперь заходим через: loginserver=login.oldp.net,2593 или loginserver=91.121.232.151,2593

Photo

Crash Proga


  • This topic is locked This topic is locked
35 replies to this topic

#1 Jogijs

Jogijs

    Player

  • Members
  • 228 posts
  • Gender:Male

Posted 20 April 2008 - 23:47

Sakiet ko admini gribat bet ir crash proga, jo tas nav normaali cik biezi uzkaraas 1 vs 1 20x biezak 1 vs 1 uzkaraas nekaa lielos barooss ir dazi cuvaki vārdi kam ir crash to es esmu parbaudījis kā uzrodas tie cuvaki tā 80% uzkarās to saka vairāki cilvēki. VNK ja labāks arms , jo biezāk uzkarās un tas nav normali :(.
ES pat domāju ka to programu varētu atrast google tikai nedēla japameklē.

#2 Kaff

Kaff

    Player

  • Members
  • 246 posts
  • Gender:Male
  • Location:Riga

Posted 21 April 2008 - 15:14

Ja ta tiesam ir taisniba ir ta bijis un peitam atnak tas civleks un peksni don't send un ir vel tada lieta nez kas tas ir nu ebt es ar draugu begu no 1 cilveka tad peksni man ielago (tas kas skreja pakal bija aiz manis kadus 7 solus ) es ar draugu pa skype tad peksni man ielago un draugam kad beidz lagot es nomiru un draugam jau sak sist! un ari ir ta ka piem. izmanto resends ka tevi nokert vairs nevar un tev labas mantas peksni viens cilveks visulaiku noker tiesi tas 1 un visi labi zinam tas kas beg vinam vieglak atrauties bet ir tadi gadijumi ka tev pat prieksa peksni paradas !!!
Posted Image
Posted Image

#3 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 21 April 2008 - 16:24

ir tādi bugi piemēram kā man šodien eju cove kā krims skatos vo - 2 wairori un mags mags kkur atpaliek un sak skriet wariori pakaļ, es saprotu nav tolka un uz scp taisu kal ort por tie redz un srazu vso vairs nevaru norm paskriet, lago nenormali nu nenormali tu varbut 1 soli var paiet un visulaiku lago lec atpakaļ un viņiem nekas. parādos mp un srazu viss ok!

#4 powers

powers

    Advanced Player

  • Members
  • 318 posts

Posted 21 April 2008 - 16:36

Programa ir bet kamer neviens to neatradis Shanahans ari neko nevares darit pieradit jau ari nemaz ta nevar :)
ja es dabutu es ari nemaz neteiktu ka man ir :D

#5 Jogijs

Jogijs

    Player

  • Members
  • 228 posts
  • Gender:Male

Posted 21 April 2008 - 16:40

logiski kāda tolka teikt ja atalgojums nebūs un tapat ar to progu var vairāk rp dabbūt nekaa no adminiem. VNK adminiem vaidzētu pastīties uz HITMANU LOGISTICU tie ir lielāgie bugeristi jo no tiem nav iespējam atrauties vins skiren blakus tev un visu laiku sit itkā mēs abi stāvētu. Kad es ar waru skrienu pilnīgi blakus tad rezi 10 sec varbūt iesitīs. KAS TĀS IR PA PROGRAMMĀM KURAS ATRĀK SIT.???????

#6 EnFlame

EnFlame

    Thief of Horses

  • Members
  • 2041 posts
  • Gender:Male
  • Location:Беломорканал
  • Interests:A bit of this & a bit of that.

Posted 21 April 2008 - 16:42

KAS TĀS IR PA PROGRAMMĀM KURAS ATRĀK SIT.???????

varbūt Speed Hack? :)

#7 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 21 April 2008 - 18:00

Rēals murgs. Atrāk sist nevar ar Speed Hack palīdzību. Vispār, aizmirstiet par crash client.

#8 Kaff

Kaff

    Player

  • Members
  • 246 posts
  • Gender:Male
  • Location:Riga

Posted 21 April 2008 - 18:19

Bet nu ka nu kko jau lieto nu ta nevar but ka citreiz sitadi prikoli notiek nu es nesaku pa crash client nu mowk ir kkds prikols kas rada baigu lielu slodzi un tad vnk vina kompis spej izturet to bet piem. citam playeram ne un lidz ar to metas tas dont sends!
Posted Image
Posted Image

#9 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 21 April 2008 - 18:23

Lasām ziņas 3 punktu.

Да. Эти рисунки главные виновники крешей :)



#10 Kaff

Kaff

    Player

  • Members
  • 246 posts
  • Gender:Male
  • Location:Riga

Posted 21 April 2008 - 18:42

And so? Ko tu gribi ar to teikt>?
Posted Image
Posted Image

#11 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 21 April 2008 - 18:45

And so? Ko tu gribi ar to teikt>?


To, ka tagad būtu jābūt mazāk crash clientu.

#12 pecha

pecha

    Newbie

  • Members
  • 21 posts

Posted 21 April 2008 - 19:30

Ja piekritu, ka varbut tada programma ka client crash neeksiste, bet to ka kadam var izsaukt nezeligakos lagus tam es ticu. Piemers--vakar vakara moona 1x1 visu laiku cinijos ar 5lvl warrioru Logistika-sakuma ta tiri neko mochiju vinu bet tiklidz vinsh saprata ka mani nevar nosist ta uzreiz 1x1 taadi lagi ne nokurienes itka butu zemestrice es kanpi kustos a vinsh man ekrana skrien tik atri un mani kill---un ta 2 reizes un tikai nesakiet ka man nets gluko--man nets ir loti pat loti atrs nekad nesmu sudzejies un kapec tas notiek tieshi ar kadu tetuklu??? es pats esmu 5lvl archers bet tadas lietas pirmo reizi redzu--- P.S un ja man nets lagotu tad vinsh man logistika ekrana ari lenam skrietu un raustitos nevis norm kapatu... taka ludzu iesaku paverot shadus cilvekus....vnk jau pretigi paliek spelet....


Ar cienu, Peteris

#13 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 21 April 2008 - 19:34

Nezinu vai patiesam ir tada proga, bet domaju tas ari varetu but servera kluudu del, jo paskataties uz serveri. Te ta4u ir tik daudz visadu jaunu fii4u. Taisot tik sarezgitus scp Var loti vienkarsi kautkur nokludities, es nesaku ka tas ir nosodami, tas ir pavisam cilveciigi. Tas pats gluks ar teleportiem, ejot ieksa loti biezi ar client.exe ir cc. Vecaja 13th, kur bezmazvaj visi scp bija loti elementari, man personigi, nekad nebija cc vai cl, Vienigais kad bukseju kadas majas zona. I to tas bija vienu bridi, pectam to izlaboja... Nesmu Nekads pro scp`ers, bet tadu domu pielauju... :unsure:

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#14 ChesterField

ChesterField

    Advanced Player

  • Members
  • 360 posts
  • Gender:Male
  • Location:Zabej Na Zhizn Igraj UO

Posted 21 April 2008 - 19:37

CRASHOT NEVAR EEZELJI! JA VAREETU CRASHOT TAD JUUS TE CHIKSTETU 300X BIEZHAK! UN ATKARTOTOS VIENS UN TAS PATS PLAYERS,MAZAK IZMANTOJIET INJECTION UN ASSIST!!! vnk uz oldparadise servera ir kljuudas kuras nejeedz izlabot,lidzarto notiek client crashi..




+10% & read only 7 days. Bandic
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#15 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 21 April 2008 - 19:38

Nezinu vai patiesam ir tada proga, bet domaju tas ari varetu but servera kluudu del, jo paskataties uz serveri. Te ta4u ir tik daudz visadu jaunu fii4u. Taisot tik sarezgitus scp Var loti vienkarsi kautkur nokludities, es nesaku ka tas ir nosodami, tas ir pavisam cilveciigi. Tas pats gluks ar teleportiem, ejot ieksa loti biezi ar client.exe ir cc. Vecaja 13th, kur bezmazvaj visi scp bija loti elementari, man personigi, nekad nebija cc vai cl, Vienigais kad bukseju kadas majas zona. I to tas bija vienu bridi, pectam to izlaboja... Nesmu Nekads pro scp`ers, bet tadu domu pielauju... :unsure:


+1, te tiešām tev ir taisnība.

#16 pecha

pecha

    Newbie

  • Members
  • 21 posts

Posted 21 April 2008 - 19:41

"Ezeli" es nerunaju par cl, bet par drausmigiem lagiem no "zila gaisa"! lamaties vari iet uz savu bernudarzu. Un speleju es uz jusu parasta clienta bes injecta un assista... es neko sliktu nesaku vnk agrak ta nebija..

#17 ChesterField

ChesterField

    Advanced Player

  • Members
  • 360 posts
  • Gender:Male
  • Location:Zabej Na Zhizn Igraj UO

Posted 21 April 2008 - 19:56

"Ezeli" es nerunaju par cl, bet par drausmigiem lagiem no "zila gaisa"! lamaties vari iet uz savu bernudarzu. Un speleju es uz jusu parasta clienta bes injecta un assista... es neko sliktu nesaku vnk agrak ta nebija..

zna4it tev kompis smird jeb arii internets! drausmiigie lagi uz oldp veel iisti nav sakushies,var speelet! smirdi talak donky!
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#18 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 21 April 2008 - 20:08

CRASHOT NEVAR EEZELJI! JA VAREETU CRASHOT TAD JUUS TE CHIKSTETU 300X BIEZHAK! UN ATKARTOTOS VIENS UN TAS PATS PLAYERS,MAZAK IZMANTOJIET INJECTION UN ASSIST!!! vnk uz oldparadise servera ir kljuudas kuras nejeedz izlabot,lidzarto notiek client crashi..


R0FL

1. Par sitadu tekstu (zinot Cilvecina karstasenibu, un kari pec citu sodisanas...) deretu ari taka +10% Proti, par to ka aizskar citu foruma lietotajus ''EEZELJI''
2.Nesaku Ka tada proga ir, bet ja tev tadas nav. Nenozime ka vinas nav.
3.Pec citu rakstita, patiesam atkartojas viens un tas pats niks.
4.''MAZAK IZMANTOJIET INJECTION UN ASSIST'' !?!? Sitais patiesam labs :D Pateiksu prieksa. Ar tiesi tam progam tiesi mazak ir cc. Ar pareizi uzstaditu Inject`u cc praktiski vispar itka nesot... Pienemuka tu vispar nesi nekad vinu izmantojis, vai speljis ar nepareizi uzstadiitu.

Vienigais kur piekriitu ir ''vnk uz oldparadise servera ir kljuudas kuras nejeedz izlabot,lidzarto notiek client crashi..'' Tas patiesam ta varetu but, vienigais varu piebilst ka nav tik viegli tas problemas atrast taaada serveri... :sleep:

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#19 Artemy Shan

Artemy Shan

    Founder

  • Administrators
  • 21257 posts
  • Gender:Male

Posted 21 April 2008 - 20:11

plachu 100ls tomu kto menja specialno crashnet. pishite pm.
Наш канал в discord

In God We Trust!

#20 ChesterField

ChesterField

    Advanced Player

  • Members
  • 360 posts
  • Gender:Male
  • Location:Zabej Na Zhizn Igraj UO

Posted 21 April 2008 - 20:13

krans esi un kraans paliec!
es shanam iedoshu vel 20 ls ja kaads uztaisis to crushu AR MEGA PROGRAMM!!!
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users