Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Vai Esat Ieverojusi


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 unique

unique

    Player

  • Members
  • 295 posts

Posted 27 February 2008 - 14:49

vai jus esat ieverojusi ka Krievu tautibas cilveki ir krisas?
Posted Image
< uzpied :DD

#2 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 27 February 2008 - 15:20

Nevisi, Esmu saticis ari daudz labu Draugu (kreivus), Un ari Latviesu zurku pietiek. Nevajaga spreist pec tautibas. :/

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#3 unique

unique

    Player

  • Members
  • 295 posts

Posted 27 February 2008 - 15:31

es pec tautibas nespriezu ir latvieshi ari kas mani nokrisojusi bet parsvara RUs :P
Posted Image
< uzpied :DD

#4 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 27 February 2008 - 15:38

Latvija Ultima vispar parsvara spele Rus, varbut tapec ari Parsvara Rus ir zurkas ne? :D

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#5 Bresek

Bresek

    Journeyman

  • Members
  • 94 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rigaz

Posted 27 February 2008 - 15:56

Nē krisas ir gandrīz tikai latvieši, paskaidroju, viņi nemāk neko darīt, viņiem viss lēnām dalec, viņi cenšas iegūt mantas jebkādā veidā, jo viņiem viss ir vienalga. Ultimā krievi ir apmēram 80% un no tiem ir apmēram tikpat daudz krisu cik no 20% latviešu. Krievi māk domāt ar galvu normāli, bet latvieši nemāk. (nesaku pa visiem, bet tā nu tas ir).

#6 Supermens

Supermens

    Newbie

  • Members
  • 15 posts

Posted 27 February 2008 - 16:07

ai nevajag te tagad izlikties ka neskiro peec tautiibas ... :( psc takaa visi nezinaatu ka 80 % krievu ir kkaadi gopniki , krisas utt... un latvieshiem uo varbuut tik labi nesokas jo taa speele vnk ir taada ka izdziivot var iistens zurka... pieej uo paprasi kko krievam un to pashu latvietim - latvietis atbild normaali , paliidz ... a krievs vainu pasaka pawol na*** vai izliekas ka paliidzees un nokrisii :P

#7 Fusion

Fusion

    Player

  • Members
  • 214 posts
  • Gender:Male
  • Location:Jelgava

Posted 27 February 2008 - 16:13

Lielaka dalja krievu vienkarshi lien dupsi speletajiem piem ka shakalis tpc kriso

#8 Element

Element

    cream

  • Members
  • 1059 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ливаны

Posted 27 February 2008 - 16:44

Nē krisas ir gandrīz tikai latvieši, paskaidroju, viņi nemāk neko darīt, viņiem viss lēnām dalec, viņi cenšas iegūt mantas jebkādā veidā, jo viņiem viss ir vienalga. Ultimā krievi ir apmēram 80% un no tiem ir apmēram tikpat daudz krisu cik no 20% latviešu. Krievi māk domāt ar galvu normāli, bet latvieši nemāk. (nesaku pa visiem, bet tā nu tas ir).


+1, kaut vai esmu latvietis, tā ir sūrā patiesība...

#9 ...Sermulis...

...Sermulis...

    Master

  • Members
  • 602 posts
  • Gender:Male

Posted 28 February 2008 - 13:43

vai jus esat ieverojusi ka Krievu tautibas cilveki ir krisas?


Define vardu krisa :blink: . Es godigi uzvaru arceru Tm uz 500k, iznak vins ara un saka < Krisa labataja> ...Par ko tas liecina?
Tas liecina par to, ka Uo spele daudz siku, bikses curajoshu individu, kuri tikko iemacijusies vardu <KRISA>. Vinji nemak izdomat to, ka war panjemt roka pickaxe vai hacket, vini vnk. sez ieksa Destarda un kurina fire fieldus !
Par tiem krisam, kas lido un apsit playerus uz makrosiem var teikt, ka tautiba nav svariga, svarigi ir tas, ka reali neko citu darit nau ko, varkas nekadas nav...

#10 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 28 February 2008 - 14:53

Kā kuri...

#11 Guntis

Guntis

    Journeyman

  • Members
  • 94 posts
  • Gender:Female
  • Location:Chuulji

Posted 28 February 2008 - 18:08

Jaaaaa nu protams, visi krievi krisas un visi latvieshi zelta gabalinji..... Ew cilveeki, atveriet acis!!! kaa es necieshu vispaarinaajumus - visi latvieshi bremzes vai arii visi krievi gopniki... Nu nav taa!!! Cilveeki ir dazzaadi!!!

Bresek , latvieshi visi ir stulbi?? ir eksemplaari, bet apskat kaa cilveeki maacaas krievu skolaa un kaa cilveeki maacaas latvieshu skolaas... Nekaada liela atshkjiriiba nav!! Vieniigi krievu skolaas atljaujas vairaak pret skolotaaju nekaa latvieshu skolaas.

nenoliegshu krievi ir tempermentiigaaki nekaa latvieshi - tam ir savi + un savi - .... Krievs - biezzi vien meerktieciigaaks, pashpaarliecinaataaks, lielaaks ego.... Latvieshi lielaakaa dalja - miermiiliigi, negrib striideeties ( injemot siikus idiotus )

#12 PredorX

PredorX

    Journeyman

  • Members
  • 69 posts
  • Gender:Male
  • Location:LATVIJA

Posted 29 February 2008 - 17:23

Ppc juus visi esat stū*** savā ziņā tolks šādas tēmas ko tā mainīs UO dzīvē??? + vētautības sāks nošķirt ! Tā pat visi krisos un Ultimas dzīve ritēs uz priekšu un VISSS !!!! Izbeidziet te vaideet ! Zb ... !

#13 unique

unique

    Player

  • Members
  • 295 posts

Posted 29 February 2008 - 23:35

:DD Krievi ir atapigaki, aceros ka guardiem nebija ARCH Dispel uzlikts ieej moon siena un likis! :( pakasu labas vesas un kautvai knapi tiku ara no sienas sekoja vas flame :D
Posted Image
< uzpied :DD

#14 sliPer^

sliPer^

    Journeyman

  • Members
  • 81 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvija

Posted 01 March 2008 - 22:59

Mani ir nozurkojusiu tiekai krievi un ar to moon ir taa kaa ir es vienreiz skrienu tur man no pakaljas kkaads calis norm mantaas mags es ieskrienu ieksaa a sis aizmuure, es prasu "kaads tolks?" sis atbild "pashol nahuj!" nu luuk bet es zinu arii dazus normaalus krievus un dazus debiilus latvieshus takaa nav teikts ka visi krievi ir lohi vai altvieshu engeliishi vai visi krievi engelji un latvieshi lohi nee ir visaadi indiviidi!!

#15 smerde

smerde

    Novice

  • Members
  • 49 posts

Posted 01 March 2008 - 23:04

DEBILA TĒMA ! :D

#16 Inquisitorr !

Inquisitorr !

    Player

  • Members
  • 221 posts
  • Gender:Male
  • Location:LA
  • Interests:UO. girls !

Posted 02 March 2008 - 13:39

DEBILA TĒMA ! :D

Nu es arii piekriitu ka debiila teema :D
Posted Image

Posted Image

Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users