Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.
@  Artemy Shan : (13 February 2024 - 02:44) Сменился айпи для входа в игру. Теперь заходим через: loginserver=login.oldp.net,2593 или loginserver=91.121.232.151,2593

Photo

Iesakiet Kā Labāk Spēlēt Ctfā Ar Magu.


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 Huliganka

Huliganka

    Journeyman

  • Members
  • 52 posts
  • Gender:Male

Posted 16 March 2010 - 21:28

Šodien iegāju CTFā ar magu, secināju ka baigais bots vēl esmu un neko nevaru izdarīt. :D Arceri viens un divi nosit.
Tpc magi, pastāstiet kāda ir jūsu taktika, kādas maģijas metat, ko un kā visu darat, smuki pa solīšiem, tas man arī noderēs priekš "varkām"! ;)

P.S (esmu vēl iesācējs ar magu. 5 lvl :/ :-D )

#2 Necroman

Necroman

    Player

  • Members
  • 194 posts

Posted 16 March 2010 - 22:14

Šodien iegāju CTFā ar magu, secināju ka baigais bots vēl esmu un neko nevaru izdarīt. :D Arceri viens un divi nosit.
Tpc magi, pastāstiet kāda ir jūsu taktika, kādas maģijas metat, ko un kā visu darat, smuki pa solīšiem, tas man arī noderēs priekš "varkām"! ;)

P.S (esmu vēl iesācējs ar magu. 5 lvl :/ :-D )

Es piemēram,kad agāk ar magu gāju CTF,skrēju kur kājas ness un bļavu,lai neviens mani nesit..Tā paris flagus aiznest izdevās

#3 ms14

ms14

    Player

  • Members
  • 211 posts

Posted 16 March 2010 - 23:05

Es piemēram,kad agāk ar magu gāju CTF,skrēju kur kājas ness un bļavu,lai neviens mani nesit..Tā paris flagus aiznest izdevās

Nu tev gan ir taktika :D:D:D

#4 Chumitis

Chumitis

    Senior Player

  • Members
  • 518 posts

Posted 17 March 2010 - 00:15

Šodien iegāju CTFā ar magu, secināju ka baigais bots vēl esmu un neko nevaru izdarīt. :D Arceri viens un divi nosit.
Tpc magi, pastāstiet kāda ir jūsu taktika, kādas maģijas metat, ko un kā visu darat, smuki pa solīšiem, tas man arī noderēs priekš "varkām"! ;)

P.S (esmu vēl iesācējs ar magu. 5 lvl :/ :-D )

nu nezinu ar magu kaa pats speleju ar kleru ... biezhi njemu no warioriem krisu +-dmg lielaaks nekaa dageram un sit paralize ... pret arceriem pavisam vnk kad skrien piemeram no kada paliela ataluma un redzi ka archers prieksha rel por klaat un momentaa skrien uz priekshu biezhi vien gadaas ta ka chalis apjuuk un tik 1x ieshauj... bet pa to lai nesit ari palidz :D

Заебись вода!

More players more fun.

 


#5 ExTjUtY

ExTjUtY

    *Riebīgais

  • Members
  • 3928 posts
  • Gender:Male
  • Location:Miami

Posted 17 March 2010 - 04:38

Speleju gan ar magu.cleru,archeru ctfa!magam uzmet uus sanct uus mani un ja tev vell ir dmg roba archeru var upora nosit ja uz campa stavi ar dageru.
Posted Image
Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного к слабому...
Казалось, что нам пипец. Оказалось, что не казалось.

#6 fuck-the-pipars

fuck-the-pipars

    Player

  • Members
  • 154 posts

Posted 17 March 2010 - 16:49

reali to nevar pastastiit jo iemaciities ar magu labi spelet gan pvp gan ctf ir vajadzigs vismaz 1 menesis, tu varesi iemaciities sekundes 100daļās parslegt nakoso magiju bet savu taktiku varesi iemaciities tikai pats.

man ir viens baigais panemiens -kaa esmu uzcelis normalus armorus-pat dept chaitmailu kad biju aciidaa ar evil lord gramatu.-karoca kad iepis vienu fs sitienu(protams jaskatas pēc noapstakļiem)uzreiz skrien atpakaļ itkaa bēgtu un uzpied nakoso fs kad jau esi "'ārpus vina ekrana"(vins vnk domas ka tu esi aizbedzi un arii neredzes ka tu jau met nakoso fs)un tad kad tuvojas laiks kad magija iecirtiis skrien pie vina un vins buus parsteigts. kad nokritiis.
shitas panemiens der tad kad tu pretinieku vnk nevari nosist ja vins dzer gh un kur nu vell inviis un reflect


-vell viena lieta(prieks pvp nu kipa pie bd mona knos un taa talaak) liec uz pogas ar kuru parasti dabun targetu des mani- un arii des mani uz tas pogas ar kuru parsit pretinieka magiju, man piemeram ir pa prieksu des mani un parsisanai magic arow, tas ir nepareizi jo kad tu uzmet to des mani tad vnk vinam pazuud tikai in jux sanct bet uzburtais hp paliek, bet ja tew uz parsisanas magijas ir des mani tad karoca viegli var nonemt uzburto un vell samazinat hp(man taa nav tapec ka ja man ir des mani tad es nesaprotu vai es vinam esmu vai nnesu nonemis hp)

-uztaisi warioru un paspēlē ctf- tew jasaprot kaa aer vinu spēlēt-kipa jasaprot cik vins atri sit un no kaada attaluma.
-vienmer kad tew ctfaa skrien pakal variori, ja apstakli lauj met viniem an ex por.pats sapratiisi.
-ar arceriem ir gruuti- bet vienu es zinu-ka ir arceri kurus nevar nosist )))un ka nekad nelauj viniem nostaties aiz stura it ipasii bazee precizaak zilo jo baigi gruti panmet flagu ja vinam labs bow.
-vell pa arceriem- karoca ja vins stav aiz stura vai arii ja bezceriiga situacija-iesit vinam ar fs un tad atkal sit ar fs un drosibas pec uzmet paralizku kad esi vina saviena zonna-vins nepaspes iziet araa un nokritiis
-nekad nedari taa kaa es jo es parasti kad redzu merki metu des mani un tad momentaa uzreiz fs, karoca des mani neuzmetas.
-izpeti megeryy tabulu oldp.net saproti visu magiju mesanas laikus
- uzliec uz kadas viegli pieejams pogas an mani2.9sec(harm) bet vas flam3.5sec(fire ball) taa buss labak jo ja kadam paliek decils(10-15hp )tad var atri uzmes an mani un vins pa galam, vai arii ja mags visu laiku met vas flam un sit tewi nost tad vari mest an mani vinsn atraks. arii tad ja mana maz un ja regi beidzas noder.
-vienmer nem lidzi vismaz 2-3 packas regu un parbaudi vinu daudzumu ar .counts

karoca apnika raktiit un daudz ko neatceros uz sitiena bet nu katkada macibu viela ir

#7 Huliganka

Huliganka

    Journeyman

  • Members
  • 52 posts
  • Gender:Male

Posted 17 March 2010 - 17:36

reali to nevar pastastiit jo iemaciities ar magu labi spelet gan pvp gan ctf ir vajadzigs vismaz 1 menesis, tu varesi iemaciities sekundes 100daļās parslegt nakoso magiju bet savu taktiku varesi iemaciities tikai pats.

man ir viens baigais panemiens -kaa esmu uzcelis normalus armorus-pat dept chaitmailu kad biju aciidaa ar evil lord gramatu.-karoca kad iepis vienu fs sitienu(protams jaskatas pēc noapstakļiem)uzreiz skrien atpakaļ itkaa bēgtu un uzpied nakoso fs kad jau esi "'ārpus vina ekrana"(vins vnk domas ka tu esi aizbedzi un arii neredzes ka tu jau met nakoso fs)un tad kad tuvojas laiks kad magija iecirtiis skrien pie vina un vins buus parsteigts. kad nokritiis.
shitas panemiens der tad kad tu pretinieku vnk nevari nosist ja vins dzer gh un kur nu vell inviis un reflect


-vell viena lieta(prieks pvp nu kipa pie bd mona knos un taa talaak) liec uz pogas ar kuru parasti dabun targetu des mani- un arii des mani uz tas pogas ar kuru parsit pretinieka magiju, man piemeram ir pa prieksu des mani un parsisanai magic arow, tas ir nepareizi jo kad tu uzmet to des mani tad vnk vinam pazuud tikai in jux sanct bet uzburtais hp paliek, bet ja tew uz parsisanas magijas ir des mani tad karoca viegli var nonemt uzburto un vell samazinat hp(man taa nav tapec ka ja man ir des mani tad es nesaprotu vai es vinam esmu vai nnesu nonemis hp)

-uztaisi warioru un paspēlē ctf- tew jasaprot kaa aer vinu spēlēt-kipa jasaprot cik vins atri sit un no kaada attaluma.
-vienmer kad tew ctfaa skrien pakal variori, ja apstakli lauj met viniem an ex por.pats sapratiisi.
-ar arceriem ir gruuti- bet vienu es zinu-ka ir arceri kurus nevar nosist )))un ka nekad nelauj viniem nostaties aiz stura it ipasii bazee precizaak zilo jo baigi gruti panmet flagu ja vinam labs bow.
-vell pa arceriem- karoca ja vins stav aiz stura vai arii ja bezceriiga situacija-iesit vinam ar fs un tad atkal sit ar fs un drosibas pec uzmet paralizku kad esi vina saviena zonna-vins nepaspes iziet araa un nokritiis
-nekad nedari taa kaa es jo es parasti kad redzu merki metu des mani un tad momentaa uzreiz fs, karoca des mani neuzmetas.
-izpeti megeryy tabulu oldp.net saproti visu magiju mesanas laikus
- uzliec uz kadas viegli pieejams pogas an mani2.9sec(harm) bet vas flam3.5sec(fire ball) taa buss labak jo ja kadam paliek decils(10-15hp )tad var atri uzmes an mani un vins pa galam, vai arii ja mags visu laiku met vas flam un sit tewi nost tad vari mest an mani vinsn atraks. arii tad ja mana maz un ja regi beidzas noder.
-vienmer nem lidzi vismaz 2-3 packas regu un parbaudi vinu daudzumu ar .counts

karoca apnika raktiit un daudz ko neatceros uz sitiena bet nu katkada macibu viela ir



Nu lielspaldies par info, vismaz viens no izsmelošākajiem šajā topikā! ;)

P.S.
Varat vēl ko piemest klāt! ;)

#8 Huliganka

Huliganka

    Journeyman

  • Members
  • 52 posts
  • Gender:Male

Posted 17 March 2010 - 21:05

Mana taktika ir šada-
1)magic arrow-target next.(iezīmēju)
2)explosin-last target
3)uzmetu indes pudelīti
4)flame strike-last target

Šāda ir taktika, būtu ļoti priecīgs, ja jūs vēl ietektu, ko vēl var pievienot klāt! :)

#9 ExTjUtY

ExTjUtY

    *Riebīgais

  • Members
  • 3928 posts
  • Gender:Male
  • Location:Miami

Posted 17 March 2010 - 22:55

Tu spelejot ctf paskaties ka citi magi tevi nogalina un megini pec viniem skatities ka vini to dara.jo ta stasto tu neiemacisies,pasham tas viss ir jaizmegina.
Posted Image
Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного к слабому...
Казалось, что нам пипец. Оказалось, что не казалось.

#10 powers

powers

    Advanced Player

  • Members
  • 318 posts

Posted 17 March 2010 - 23:34

Piekritu ka jaskatas ka citi spele un jameigina pasham, jo iemacit ka ar magu spelet ipashi jau nevar, pasham jaiemacas tas ;)
pastaiga ar kadu magu uz tm style dueljiem.

#11 Huliganka

Huliganka

    Journeyman

  • Members
  • 52 posts
  • Gender:Male

Posted 18 March 2010 - 19:29

Piekritu ka jaskatas ka citi spele un jameigina pasham, jo iemacit ka ar magu spelet ipashi jau nevar, pasham jaiemacas tas ;)
pastaiga ar kadu magu uz tm style dueljiem.


O, paldies Power par ieteikumu! ;)

#12 Huliganka

Huliganka

    Journeyman

  • Members
  • 52 posts
  • Gender:Male

Posted 21 March 2010 - 16:21

Iesakiet šādā situācijā, kā uzlikt tārgetu!

Situācija- Es bēgu un man no mugaras skrien mags kurš man uzmet Des Mani utt. Kā, lai es bēgot, uzlieku viņam tārgetu, lai varu atbildēt pretī ar maģiju?
Vai optionos pie makrosa ir kkas jauzliek, un tad, kad man kāds iesit, vai uzmet maģiju, es nospiežu pogu un viņš man automātiski iezīmējas, vai arī ir kāds scr?

Jo esmu bieži redzējis, ka es kādam iesitu, tad viņam uzreiz Attacking my parādas!

#13 mc.

mc.

    Novice Player

  • Members
  • 126 posts

Posted 21 March 2010 - 16:29

pretī attaks uzreiz ir kad iesit, cik zinu.
Uzliec target next uz kādu pogu, moš nebūs tik efektīvi, bet pāris reizes nospiežot podziņu trāpīsi viņam. :]

#14 Huliganka

Huliganka

    Journeyman

  • Members
  • 52 posts
  • Gender:Male

Posted 21 March 2010 - 16:39

pretī attaks uzreiz ir kad iesit, cik zinu.
Uzliec target next uz kādu pogu, moš nebūs tik efektīvi, bet pāris reizes nospiežot podziņu trāpīsi viņam. :]


Man jav Target Next ir uzlikts, bet baigā spaidalēšana...

Magi, varbūt ir kāds scr uz injekt vai kāda cita fīča, kuru jūs izmantojat? Pastāstiet!!!

#15 mc.

mc.

    Novice Player

  • Members
  • 126 posts

Posted 21 March 2010 - 18:11

Man jav Target Next ir uzlikts, bet baigā spaidalēšana...

Magi, varbūt ir kāds scr uz injekt vai kāda cita fīča, kuru jūs izmantojat? Pastāstiet!!!

njā, man ar tas noderētu. Pats ar target next pat nespēlēju - roku veiklība un precizitāte :D

#16 fuck-the-pipars

fuck-the-pipars

    Player

  • Members
  • 154 posts

Posted 21 March 2010 - 21:39

pirmo reizi pa taadu target next vispar dzirdu :/ , da vnk vienmeratrodi labaako momentu kad dabuut targetu un viiss.

#17 Huliganka

Huliganka

    Journeyman

  • Members
  • 52 posts
  • Gender:Male

Posted 21 March 2010 - 22:22

pirmo reizi pa taadu target next vispar dzirdu :/ , da vnk vienmeratrodi labaako momentu kad dabuut targetu un viiss.


Nu es "roku veiklību" arī izmantoju, bet ir situācijas, kad vajag ātri uzmest maģiju un tad baigais čakars tārgetu dabūt uz viņa!

#18 ExTjUtY

ExTjUtY

    *Riebīgais

  • Members
  • 3928 posts
  • Gender:Male
  • Location:Miami

Posted 21 March 2010 - 23:58

Nez es vnm ar target next nokeru targetu i diezgan atri.vnk vajag pieshauties!a taa ja daudz naroda man uz pogas stav in por ylem es uzspeizu uz pogas un tad uz ka gribu targetu un uzreiz uz vina jau ir targets!bet taa paarsvara ar roku target next spiezu.
Posted Image
Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного к слабому...
Казалось, что нам пипец. Оказалось, что не казалось.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users