Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.
@  Artemy Shan : (13 February 2024 - 02:44) Сменился айпи для входа в игру. Теперь заходим через: loginserver=login.oldp.net,2593 или loginserver=91.121.232.151,2593

Photo

Resend


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#21 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 25 August 2008 - 23:14

Un tu ar vinja seeru varetu mazak skraidit !


Ja nezini, labāk nerunā.

#22 ExTjUtY

ExTjUtY

    *Riebīgais

  • Members
  • 3928 posts
  • Gender:Male
  • Location:Miami

Posted 26 August 2008 - 00:17

ir tak ari cita proga iznemot ka fraps!aizmirsu ka sauca paraknashos kompi kautkur bija!ja kas iesviediishu!lai juus varetu nofilmeet!
Posted Image
Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного к слабому...
Казалось, что нам пипец. Оказалось, что не казалось.

#23 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 26 August 2008 - 00:21

ir tak ari cita proga iznemot ka fraps!aizmirsu ka sauca paraknashos kompi kautkur bija!ja kas iesviediishu!lai juus varetu nofilmeet!


CamStudio, HyCam ... kaut kas tāds...

#24 Ak shausmas!!!

Ak shausmas!!!

    Novice Player

  • Members
  • 113 posts
  • Gender:Male
  • Location:Home Sweet Home! :)

Posted 26 August 2008 - 08:17

Tātad es to .Resends vairs nedrīkstu izmantot? katrā ziņā Jailu es negribu, bet ja jau tā ir atļauta komanda *un pat uzrakstīta pie Servera Komandām* tad jau taka par to Jailu nevaidzētu... (es dažreiz uzrakstu viņu, jo man pēkšņi no neno kā ņemas HP nost.. izrādas Terathans blakus stāv...) :huh:

#25 Inquis

Inquis

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts

Posted 26 August 2008 - 08:56

Tātad es to .Resends vairs nedrīkstu izmantot? katrā ziņā Jailu es negribu, bet ja jau tā ir atļauta komanda *un pat uzrakstīta pie Servera Komandām* tad jau taka par to Jailu nevaidzētu... (es dažreiz uzrakstu viņu, jo man pēkšņi no neno kā ņemas HP nost.. izrādas Terathans blakus stāv...) :huh:


Tu toch esi slims.. ! kads Resendam sakars ar .Resends ?

.Resends lieto tad, ja tavs chars skrien kkur tumsaa iekshaa, bet no cita ekrana vinjs stav uz vietas !! Var teikt Monitora Atjaunoshana, Bet resend ir komanda uz injekt par kuru liek cietumaa 200h bet aciimredzot counsleriem vajag brilles, kompasu, teleskopu hz ko lai ieraudzitu ka resendo !
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Posted Image

Vendor-Oldp 2, Nick Inquis(Full Inferno platemail)

Nav naudas? Spied sheit ! << ! LOL

#26 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 26 August 2008 - 08:59

Tu toch esi slims.. ! kads Resendam sakars ar .Resends ?



Sakars ir liels! Funkcija ir viena un ta pati kas ,resend (injekta) Tikai .resends ir uzlika aizture tapec ar vinu nevar resendot.

Komanda .resends ir atlauta un var izmantot cik tev uziet. Aizliegts ir resendot ar resendu, vai speed`ot ar kadu programmu.


.Resends lieto tad, ja tavs chars skrien kkur tumsaa iekshaa, bet no cita ekrana vinjs stav uz vietas !! Var teikt Monitora Atjaunoshana, Bet resend ir komanda uz injekt par kuru liek cietumaa 200h bet aciimredzot counsleriem vajag brilles, kompasu, teleskopu hz ko lai ieraudzitu ka resendo !



Biezi vien brilles vajaga tadiem ka tev, kuri nokriitot to tik mak teikt kaa ''smirdiigais resenders'' Kautgan resendu es neizmantoju, bet nerti man draud ar jail`u.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#27 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 26 August 2008 - 09:57

Oldp2 Spiritass resendo !
Warior Tribiani

#28 ghettoSuperstar

ghettoSuperstar

    Player

  • Members
  • 213 posts
  • Location:FA

Posted 26 August 2008 - 10:02

pienjemsim asistaa manliekas defaultaa ir iebuuveets resends , taadaa zinjaa ka asists reaali buusto speeles aatrumu , nevis kaa klients lago , man ar asistu ir patiikami speleeet un es saprotu , ka ar vinju es nelagoju/nekaros. viss shobriid ir pieejams , nepatiik , mekleejiet kaut kaadu mistisku "resendu" un spelejiet droshi.
Posted Image

#29 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 26 August 2008 - 10:11

pienjemsim asistaa manliekas defaultaa ir iebuuveets resends , taadaa zinjaa ka asists reaali buusto speeles aatrumu , nevis kaa klients lago , man ar asistu ir patiikami speleeet un es saprotu , ka ar vinju es nelagoju/nekaros. viss shobriid ir pieejams , nepatiik , mekleejiet kaut kaadu mistisku "resendu" un spelejiet droshi.



Tas nav iespejams. Ka Assists atraak strada. Zinu ka assista ir funkcija ''server sesynct'' v.k.t.l. Bet ari loti izdeviigi var resendot. Ir dzirdetas ari baumas ka ar assistu atrak magijas metas, bet tas nav iespejams. Jo visa informacija par magiju atrumu tie saucamie skripti atrodas un servera, nejau musu datoros, tapec tas nav iespejams.

P.S. bet to ka assists ir loti laba programma, tam es piekriitu. Maz laggo, un erti lietojams. Zel ka ar vinu nevar izmantot skriptus.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#30 Inquis

Inquis

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts

Posted 26 August 2008 - 10:25

Sakars ir liels! Funkcija ir viena un ta pati kas ,resend (injekta) Tikai .resends ir uzlika aizture tapec ar vinu nevar resendot.

Komanda .resends ir atlauta un var izmantot cik tev uziet. Aizliegts ir resendot ar resendu, vai speed`ot ar kadu programmu.
Biezi vien brilles vajaga tadiem ka tev, kuri nokriitot to tik mak teikt kaa ''smirdiigais resenders'' Kautgan resendu es neizmantoju, bet nerti man draud ar jail`u.


Lol piemeram taadi kaa CIlvecinjs, mani ieliek 200h jail par neko? tas ir normaali?? teica ka resenderis, UZVELC TACHU BRILLES KUR MAN RESENDS? :D

P.s uz oldp 2 resendo Puff-puff, vizmaz vakar, kad buura kal vas flam, visus traapija.. !
Talaak Croaton, kad es no vinja kaa ne*** aizbeegu, vinjs uzliek resendu lai mani panaaktu... ! Un nesakiet ka vinjam resends nau, pac redzeju ! Ieraudzishu kadu resendojam vel, teikshu !
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Posted Image

Vendor-Oldp 2, Nick Inquis(Full Inferno platemail)

Nav naudas? Spied sheit ! << ! LOL

#31 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 26 August 2008 - 10:47

P.s uz oldp 2 resendo Puff-puff, vizmaz vakar, kad buura kal vas flam, visus traapija.. !



Tas nenozime ka vins resendo. :blink:

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#32 Inquis

Inquis

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts

Posted 26 August 2008 - 13:41

Tas nenozime ka vins resendo. :blink:


nevajg man dirst, es REDZU es ZINU kursh resendo saproti.. !!!! vinjs resendo, tu nespelee oldp 2 un neredzi kas un kursh resendo !
Vinjs resendo, vnk tu tikai saki ka neresendo !
+ no magiem aizbeegu viens un divi, jebnokura Mieriigi aizbeegu, ja nav resenda !!!
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Posted Image

Vendor-Oldp 2, Nick Inquis(Full Inferno platemail)

Nav naudas? Spied sheit ! << ! LOL

#33 Fusion

Fusion

    Player

  • Members
  • 214 posts
  • Gender:Male
  • Location:Jelgava

Posted 26 August 2008 - 13:59

Palaistu tevi uz dragon salas,un noliktu piem Merry ar nekro setu priekšā..Gribetu redzēt,kā aizmuktu :happy:

#34 ghettoSuperstar

ghettoSuperstar

    Player

  • Members
  • 213 posts
  • Location:FA

Posted 26 August 2008 - 14:05

ir ari tada magija kaa rel por :D , tas taa. magiem nav izdeviigi resendot , tikai beegot prom no bara.
Posted Image

#35 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 26 August 2008 - 14:25

ir ari tada magija kaa rel por :D , tas taa. magiem nav izdeviigi resendot , tikai beegot prom no bara.

Un man nav izdevigi eest tada gadijumaa :D
Warior Tribiani

#36 Inquis

Inquis

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts

Posted 26 August 2008 - 14:28

ir ari tada magija kaa rel por :D , tas taa. magiem nav izdeviigi resendot , tikai beegot prom no bara.


ir, un kaa veel, + moonaa ap taam teltiim, pretejaa pusee, vislaiks krienu apkart, 2 resendi, vinjs jav man blakaam.. !
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Posted Image

Vendor-Oldp 2, Nick Inquis(Full Inferno platemail)

Nav naudas? Spied sheit ! << ! LOL

#37 Inquis

Inquis

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts

Posted 26 August 2008 - 14:28

Palaistu tevi uz dragon salas,un noliktu piem Merry ar nekro setu priekšā..Gribetu redzēt,kā aizmuktu :happy:


kads mery ? pirmo reizi dzirdu taadu nuubu.. ! :P oldp 2 tadu botu nav !

Vieniigie magi kuri mani mag vs mag tm style 1 x 1 var novaakt ir Rudolfs un rocky un ar vinjiem arii vel var pastrideties !

Paareejie seski miizh... !
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Posted Image

Vendor-Oldp 2, Nick Inquis(Full Inferno platemail)

Nav naudas? Spied sheit ! << ! LOL

#38 Rehab

Rehab

    Player

  • Members
  • 174 posts

Posted 01 September 2008 - 17:26

Evangelion resender ludzu parbaudiet

#39 Ezits-Migla

Ezits-Migla

    Novice

  • Members
  • 44 posts

Posted 01 September 2008 - 23:28

kads mery ? pirmo reizi dzirdu taadu nuubu.. ! :P oldp 2 tadu botu nav !

Vieniigie magi kuri mani mag vs mag tm style 1 x 1 var novaakt ir Rudolfs un rocky un ar vinjiem arii vel var pastrideties !

Paareejie seski miizh... !

neskaitot Croatoan , Shakal
p.s tos tu aizmirsi :)
a kur pastrideties ? kaa tu paralyz met? :D

#40 Tra

Tra

    Player

  • Members
  • 176 posts
  • Gender:Male

Posted 02 September 2008 - 07:49

Inquis, ko tu no sevis esi iedomājies?
Tu jau zb ar saviem komentāriem, tā vien sāk likties ka tu dievs esi.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users