Jump to content

Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  Djukok : (Today, 22:15) @Gogogo Гуардов никто не трогал!
@  Gogogo : (Today, 21:16) tam vseda bila kak minimum 2-3 guardavozli porta shjas 1
@  Djukok : (Today, 20:59) @Gogogo Быстро у тебя паранойя началась )
@  Gogogo : (Today, 20:59) interesno kto tebe posavetaval ubratj tam guardav :D
@  Gogogo : (Today, 20:59) https://failiem.lv/u...#/view/jjjj.jpg
@  Buldozer : (Today, 20:55) i kazhdij denj nado budet haditj na wop - shtobi poluchitj apron - esli frakcija vigraet ja dumaju neplohie bitvi mozhna ustroitj :D
@  Buldozer : (Today, 20:55) Artemij , zdelaj shtobi za wop dovalsa apron katorij kruche relict, shtobi ljudi zahadili na wop i igrali bi , wopu mozhna datj norm durab skazhem 200
@  Gogogo : (Today, 20:45) @Артемий Шан a kuda guardi propali v cove ???
@  sonyplayer : (Today, 20:13) Sell full gods chain new!
@  Egoons : (Today, 20:13) @ Артемий Шан liks lekt pa logu ara, arii leksi ?
@  Gogogo : (Today, 16:40) Sell Gods Artefakt 300RP Sell Papaz 100 RP Sell Veteran Plawik 60Durb 5kk BUY GODS CHAIN ITEMS
@  Gogogo : (Today, 16:07) @Djukok eta tibe tut nada raskazivatj u vas konfa begaet v etih nastrojkah :)
@  regi : (Today, 14:58) и будем откровенны, орион дает преимущество по отношению к тем, кто на голом клиенте или инжекте.
@  regi : (Today, 14:57) я имею ввиду - на orione есть ресенд, который прекрасно работает
@  Djukok : (Today, 14:57) @Gogogo Так расскажи чтобы мы тоже были в курсе )))
@  Gogogo : (Today, 14:36) i tak u mnogih tut
@  Gogogo : (Today, 14:35) ja lichna igraju na inzhekte netu vremeni vse peredelivatj na orion da i inzhekt v polne ustraevaet
@  regi : (Today, 14:13) можете поиграть с orin.warmode();
@  regi : (Today, 14:11) void Orion.Resend();
дальше делайте, что хотите
@  regi : (Today, 14:11) Я уже устал повторять, орион поддерживает resend )

Photo

[pamācība] Kā Uzstādīt Ultimā Komandas(macros) - Ar Bildēm.

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 see

see

Uo Support

• Members
  • 1030 posts

Posted 02 September 2009 - 16:19

Jūs jautāsiet - Kā uzstādīt ultimā komandas(macros).

Man ir atbilde - http://forum.egames....?showtopic=8383 šajā linka Jūs varat redzēt kā uzlikt komandas, bez bildēm, bet tagad es uztaisīšu kā uzlikt AR bildēm :)!

Tātad komandas, kādas jāliek varat skatīties tajā tēma, šeit es tikai parādīšu kā to izdarīt...

1.Tātad šajā bildē ir parādīts Jūsu paperdoll. Spiežam Options (man kursīvs ir uzlikts virsū uz Options).
Posted Image

2.Nu mēs esam spēles "Optionos". Spiežam bultu kura itkā griežas pulksteņrādītāj virzienā(pusloks(Man atkal kursīvs ir uzlikts virsū)).
Posted Image

3.Nu mēs jau esam sadaļā "Macro Options". Spiežam uz pogu "Add", man kursīvs ir virsū.
Posted Image

4.Spiežam uz pirmās tukšās tabuliņas, uz tās kur atrodas man kursors.
Posted Image

5.Tajā mums jauzspiež kāda poga, piemēram mana izvēlētā būs F9, nospiežam to pogu un vajadzētu tabulā parādīties nospiestai pogai.
Posted Image

6.Tālāk spiežam Actions, atvērsies liela izvēle, tajā mēs varam uzspiezt ko gribam uzlikt.(Ko vēlaties likt skatieties linkā ko tēmas sākumā esmu ielicis.).
Posted Image

7.Kad esam visu salikuši Spiežam OK. (Man kursīvs ir uzlikts virsū).
Posted Image

Paldies par uzmanību.
©See.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users