Jump to content

Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  GA GA GA : (Today, 15:36) Tak na loste nichego ne pomenjalos,tak uzhe 100 let,krome DMG u maga...
@  Gogogo : (Today, 15:19) snemu video kaknitj posmotrish shan kak lexko magam na loste
@  Gogogo : (Today, 15:18) pizdabolam izvanajusja za virazhenija
@  Gogogo : (Today, 15:17) nada zapretitj igratj na oldparadisexl
@  fr33 : (Today, 14:16) надо запретить магам кастовать магию, а то они афигели совсем, бегают кидаются огнем и молнией
@  GA GA GA : (Today, 13:42) Ne nado nichego na loste ubirat,vam i tak dmg povisili,flam kal desi po 80-90 kogda po tebe bjut po 20-30
@  Gogogo : (Today, 13:31) igratj protiv clerav i magav eta psc tebe cleri kalima kidajut magik arow a magi galima bezproblem bombjat tebja cor porami !
@  Gogogo : (Today, 13:30) cleri smogut sbevatj magiju des mani kogda u nih eta ne vsegda budet poluchaca !a ne begatj vesj wop magik arow
@  Gogogo : (Today, 13:28) cleram ubratj strelki,na loste ubratj knigi ,ili ostavitj knigi s protektami str i blesadom !
@  Gogogo : (Today, 13:27) da ne eta bred
@  GA GA GA : (Today, 13:12) mOzgov pishetsa,hotja tebe otkuda znat u tebja ih nikogda nebylo
@  Buldozer : (Today, 12:56) Мазгов много,ето-точна) И нил у нас ешё в суппорте на форуме бред)
@  GA GA GA : (Today, 11:57) Tuborgu 4erez 3 minuty WOPa pridetsa knopku perebindivat :D
@  GA GA GA : (Today, 11:56) @Nil,horoshaja ideja!!! 50 strelok bez profa/75 s profom ... kak s polimorfom!!!
@  NIL : (Today, 11:13) Да надо просто ограничение поставить на In por ylem в сутки, к примеру - 50 стрелок в сутки ;)
@  beatiful : (Today, 09:32) buy 50 rp
@  Gogogo : (Today, 01:51) Shan uberi kniki s losta uzhe nervi neviderzhivajut kogda tebe wari po 20 hp an mani kidaju magik arow po 5 hp ,ili zdelaj tam knigi toka s protektami i s kastami na str !
@  GA GA GA : (17 October 2018 - 23:24) ish ty,sravnil tozhe :D
@  Riality : (17 October 2018 - 22:27) Глухо как-то... Тихо... Не то что в 2000ных... ��
@  Riality : (17 October 2018 - 22:17) Ну чё... ;)

Photo

Izmaiņas Servera Noteikumos.

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Bandic

Bandic

jailed by Cilvecins

• Members
  • 6128 posts

Posted 01 February 2012 - 07:09

Tika izmainīts noteikumu punkts 1.2. Tagad par negatīvismu forumā jūs variet saņemt sodu arī spēlē.

1.2. Pret servera staffa locekli aizliegta necienīga izturēšanās, kā arī draudi spēlē, forumā u.c.

Sods: 50 stundas cietumā * cik reizes pārkāpa doto punktu.

Es, personīgi uzskatu, ja jūs spēlējat uz servera, tad jums ir jāciena tas. Ja dažiem to vecāki nav iemācījuši, tad viņi kā kakāja savā kāpņu telpā tā arī turpinās kakāt, līdz viņiem pa pakaļu nesados :) Un nākamreiz padomās vai ir jēga... Es nesaku, ka mums tādu cilvēki ir daudz, bet tomēr ir... kā arī, ja es ieraudzīšu, ka cilvēks tikai nesen ir sācis pie mums spēlēt un jau raksta visādas muļķības, tad viņš uzreiz dabūs block IP forumā. Kā teikt - tā ir atjaunota metode pret negatīvismu forumā ;)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users