Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

[25.08.2008] - Sekas pēc servera uzlaušanas jūlijā (runa iet par Old Paradise XL)


  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#21 Fusion

Fusion

    Player

  • Members
  • 214 posts
  • Gender:Male
  • Location:Jelgava

Posted 22 August 2008 - 20:06

Tu maz doma,ko runa? :unsure:

#22 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 22 August 2008 - 20:07

es ieeju saita un ierakstu savu name un paroli ok talak man vins iemet paroles mainas labi es to izdaru uzrakstu savu jauno paroli talak es uzpiezu talak man vins parada manu epastu un es vina ieeju man paradas jauns e-pasts es uzrakstu uz papira savu paroli un uzpiezu lai parole ir apstiprinata man paradas balta web lapa bet man nejiet man nekada lapa iegsa prosti balta lapa un es pameiginu ultima ierakstit jaunos datus bet vienalga man vins raksta kad nepareiza parole
kas man jadara lai es varetu iejiet jo man tas ir vienigais acc un gandriz 3 lvl negribas palais veja visu jo man ari dazas newby itemas bija iegsa jus sapratat


Pamēģini nomainīt paroli rītdien... iespējams paroļu atgriešanas serviss ir noslogots, jo visi maina paroles...

A ja es zinu veca @maila paroli, bet velos uzlikt uz cita, gadijuma ja pardosu 4aru. Tas ir iespejams? Vai tas tikai tiem kas nezin pas`us?


Var jau arī samelot :) Bet tagad kā tu esi to mums atklājis, diezvai tas notiks... ja tu gribi pārdot savu acc, tad pārdot ar savu veco @mail..

da a eli ja skazal 6to mne ukrali 6motki toka barbarian i Sirius bow ti nedzelal atkat !! po4imu esli ja igraju toka 2 mestah !! a tam mina no4u obakrali sdzelai togda otkat do 20.08.2008 !! mina toze obakrali !!! zlamali i vzali samoje glavnoje !! i ja neodzin takoij drugiji toze mne skazal i mi sravnili IP i odzinakoviji !!!! sdzelai otkat (OLDP II)


Ar oldp2 te nav nekādas saistības...

man sitas atmetiens tiri noderigs :D


Tas jau kā kuram :) Man liekas, ka tas ir noderīgs vairākumam XL spēlētāju...

man gan ne jo es sava profila iejeit nevaru jo notiekti man vis profils nozakts


Atbildēju tev augstāk :)

#23 InFlames

InFlames

    Journeyman

  • Members
  • 60 posts
  • Gender:Male
  • Location:Riga
  • Interests:Playing guitar, skateboarding, swimming :)

Posted 22 August 2008 - 20:20

Kr4 tagad iznak ta kad jebkurs cits iet ieksa uzreiz pass maina? tadi sudi vnk :D draugs tureja uz macrosiem tagad visa velme pazuda spelet. nja. laikam ja laiks atmest.
Crazy sinner

Posted Image

#24 Ingars

Ingars

    Master

  • Members
  • 829 posts
  • Location:Jelgava
  • Interests:Kriogeenika

Posted 22 August 2008 - 20:20

Shanahan, runājot par total security, tev viņš nav jāliek bezmaksas. nezinu cik īsti viņš maksā tagad, bet tu viņu varētu uzlikt par tīri simbolisku maksu, piemēram 15rp. tie, kam vajadzēs, un kuri varēs atļauties, ņems un viss būs kārtībā. tiem kuri, nevari atļauties, nav ko zagt, bet tie kuriem nevajag, lai paši pēc tam nožēlo.

EDIT: Paskatījos cik maksā total security, tapēc ja maini, tad maini uz 5rp :D
если вам ненравитса мои ошибки в тексте, to mogu pisatj i tak.
ну мне почему то кажетса што первий вариант лутше

#25 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 22 August 2008 - 20:24

Shanahan, runājot par total security, tev viņš nav jāliek bezmaksas. nezinu cik īsti viņš maksā tagad, bet tu viņu varētu uzlikt par tīri simbolisku maksu, piemēram 15rp. tie, kam vajadzēs, un kuri varēs atļauties, ņems un viss būs kārtībā. tiem kuri, nevari atļauties, nav ko zagt, bet tie kuriem nevajag, lai paši pēc tam nožēlo.


Iespējams cenu vajadzētu samazināt, bet pagaidām es neredzu, kur vaina ir ar 50rp?

#26 Ingars

Ingars

    Master

  • Members
  • 829 posts
  • Location:Jelgava
  • Interests:Kriogeenika

Posted 22 August 2008 - 20:29

Bandiic, man 50rp liekas pa daudz, priekš tādas problēmas novēršanas, kurai vispār nevajadzētu būt. OLDP ir pietiekami nopietns serveris, lai garantētu accountu drošību, un Shanahanam jau tā pat pietiek peļņas avotu arī bez TS
если вам ненравитса мои ошибки в тексте, to mogu pisatj i tak.
ну мне почему то кажетса што первий вариант лутше

#27 Artemy Shan

Artemy Shan

    Founder

  • Administrators
  • 21257 posts
  • Gender:Male

Posted 22 August 2008 - 20:34

Bandiic, man 50rp liekas pa daudz, priekš tādas problēmas novēršanas, kurai vispār nevajadzētu būt. OLDP ir pietiekami nopietns serveris, lai garantētu accountu drošību, un Shanahanam jau tā pat pietiek peļņas avotu arī bez TS

Zaschita rabotaet otlichno s 8 ijulja. V novosti ja vse napisal... I imenno potomu chto mi serjoznij server. Mi sdelali vse chtobi ne odin akkaunt ne bil obluchen. I besplatno ljudjam vozvraschaem @maili. Kotorie oni sami zabili...
Наш канал в discord

In God We Trust!

#28 Ingars

Ingars

    Master

  • Members
  • 829 posts
  • Location:Jelgava
  • Interests:Kriogeenika

Posted 22 August 2008 - 20:41

bet 50rp nav kā pirdiens vējā, es to nevaru atļauties.
если вам ненравитса мои ошибки в тексте, to mogu pisatj i tak.
ну мне почему то кажетса што первий вариант лутше

#29 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 22 August 2008 - 20:51

bet 50rp nav kā pirdiens vējā, es to nevaru atļauties.



+1 Ja Shanam ir zel uzlikt par velti, cenu vismaz vajaga uzlikt simbolisku. Ta lai vairak vai mazak to varetu visi atlauties, tad ari nebuus jataisa stulbi atkati. Un servera accountus vares laust cik veelas, tavaita tolks no ta nebus. Nebuus motivacijas nebuus velmes. Nezinu ka citi, bet so es uzskatu par loti neeertu aizsardzibu, ka kaa man jaiet no cita pc sava 4ara uzreiz jamaina pass. + man ir MK3 un tavaira ka IP mainas ta bus jamaina pass, es uzskatu ka tas nekam neder... :(

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#30 EnFlame

EnFlame

    Thief of Horses

  • Members
  • 2041 posts
  • Gender:Male
  • Location:Беломорканал
  • Interests:A bit of this & a bit of that.

Posted 22 August 2008 - 21:07

nevajag par velti security:D psc man jau zb vinjaa passu vadiit, + ja tu macroso aiz gz, tad nepaliidees

#31 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 22 August 2008 - 21:11

nevajag par velti security:D psc man jau zb vinjaa passu vadiit, + ja tu macroso aiz gz, tad nepaliidees


kapec ne? Vnk jaliek lai pec mirsanas taisa nejau logout, bet help I`m stuck... (ja preizi sapratu tavu domu gajienu.)

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#32 EnFlame

EnFlame

    Thief of Horses

  • Members
  • 2041 posts
  • Gender:Male
  • Location:Беломорканал
  • Interests:A bit of this & a bit of that.

Posted 22 August 2008 - 21:44

kapec ne? Vnk jaliek lai pec mirsanas taisa nejau logout, bet help I`m stuck... (ja preizi sapratu tavu domu gajienu.)

nee, ja CL..

#33 Ingars

Ingars

    Master

  • Members
  • 829 posts
  • Location:Jelgava
  • Interests:Kriogeenika

Posted 22 August 2008 - 21:59

un nedod diev's, ja vēl sākas apokalipse, ne EnFlame? :D
если вам ненравитса мои ошибки в тексте, to mogu pisatj i tak.
ну мне почему то кажетса што первий вариант лутше

#34 EnFlame

EnFlame

    Thief of Horses

  • Members
  • 2041 posts
  • Gender:Male
  • Location:Беломорканал
  • Interests:A bit of this & a bit of that.

Posted 22 August 2008 - 22:32

un nedod diev's, ja vēl sākas apokalipse, ne EnFlame? :D

nu tad vispār gatavi rudzi :D

#35 Ingars

Ingars

    Master

  • Members
  • 829 posts
  • Location:Jelgava
  • Interests:Kriogeenika

Posted 22 August 2008 - 23:38

rudzi šovasar jau tā pārbrieduši, un ja nu vēl gatavi, tad vispār jāmet nost uo un jāiet jāvāc raža nost :D
если вам ненравитса мои ошибки в тексте, to mogu pisatj i tak.
ну мне почему то кажетса што первий вариант лутше

#36 unique

unique

    Player

  • Members
  • 295 posts

Posted 23 August 2008 - 00:34

psc es --- iegaaju :PP man bija bra4kas 4ars :DD man slinkums vinam zwaniit lai ieiet e-pasta un lai iedo jauno pass ;DD psc...
Posted Image
< uzpied :DD

#37 hgjgjg

hgjgjg
  • Members
  • 1 posts

Posted 23 August 2008 - 09:45

Es te laikam tas nelaimigais nopirku acc no rokam bez inboxa un uzmetu sicurity un tagad viss veja :unsure:

#38 frankijs

frankijs

    Novice

  • Members
  • 30 posts
  • Gender:Male

Posted 23 August 2008 - 10:28

mani ka vienmer vera nenema :D ka manu ACC uzlauza OLDP II un panema tikai pa6u svarigako un tagad tas visiem ir pie pakalas !!! lai taisa ari tadus pa6as hernas ka XL tas vismaz buss godigi priek6 visiem !! ja un ari vaidzetu normalu CENU par security jo tas ir parak dargs prieks 50rp varetu jau nopietni uzlikt 15rp !! tad es butu vismaz parliecinats ka mani vairs neapzaktu !!! un Shanam butu japadoma par OLDP II ari !!! tur man liekas ari eksiste speletaji ar daudzam problemam !!!

#39 Defez

Defez

    Newbie

  • Members
  • 13 posts

Posted 23 August 2008 - 10:39

:S :S Vains newareshu spelet ar neviena acc :S pa6am savs naw .. tikai drauga izmantoju. un gaja tiri labi.. tgd vsp negribu neko darit ...uzlauzeji tadi pi%%rasi. :@

#40 Ingars

Ingars

    Master

  • Members
  • 829 posts
  • Location:Jelgava
  • Interests:Kriogeenika

Posted 23 August 2008 - 10:42

mani ka vienmer vera nenema :D ka manu ACC uzlauza OLDP II un panema tikai pa6u svarigako un tagad tas visiem ir pie pakalas !!! lai taisa ari tadus pa6as hernas ka XL tas vismaz buss godigi priek6 visiem !! ja un ari vaidzetu normalu CENU par security jo tas ir parak dargs prieks 50rp varetu jau nopietni uzlikt 15rp !! tad es butu vismaz parliecinats ka mani vairs neapzaktu !!! un Shanam butu japadoma par OLDP II ari !!! tur man liekas ari eksiste speletaji ar daudzam problemam !!!


Padomā loģiski, uz XL ir 3x vairāk clientu, tātad 3x vairāk purnu, kuri pērk rp. Oldp 2 Shans tur tikai tapēc, lai oldp 2 spēlētāji viņu neatrastu un neiedotu pa seju :D
если вам ненравитса мои ошибки в тексте, to mogu pisatj i tak.
ну мне почему то кажетса што первий вариант лутше




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users