Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

[25.08.2008] - Sekas pēc servera uzlaušanas jūlijā (runa iet par Old Paradise XL)


  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#1 OLDP.NET

OLDP.NET

    News Bot

  • Members
  • 3264 posts

Posted --

Pieredzes reiti uz Old Paradise XL paaugstināti par 2 reizēm līdz svētdienas 20:00! Profesionālajiem akkauntiem uz 50%!


Kā noskaidrojās, pēc servera uzlaušanas jūlija sākumā, uzlauzējiem ir palikusi informācija par akkauntu parolēs (bez e-mail) XL serverim. Izmantot to viņi nolēma tad, kad viss nomierināsies. Tiešāk, no vakardienas rīta. Mēs kooperatīvi visu uzzinājām un pieņēmām lēmumus. Kļūda ar loot acc kā uz Oldp2 neatkārtosies. Bet tiešāk:



1) Mēs sataisījām atmetienu līdz vakaram (20.08.08). Apmēram uz 40 stundām.

2) Mēs palaidām automātiskās paroles maiņas sistēmu. Ja jūsu akkauntā ieies no cita IP (ne no jūsu pēdēja), tad parole vienu reizi nomainīsies un uzlauzējiem nebūs informācijs par jūsu jauno paroli. Akkauntu automātiski izmetīs no spēles. Tālāk jums vajadzēs izmantot paroles atgriešanas servisu un uzzināt jūsu jauno paroli. Visticamāk šī sistēma aizķers tikai tos acc, kurus grib aplaupīt. Kā arī spēlētājus ar dinamisku IP (par piemēru Lattelecom Internet Latvia lietotājus) vai spēlētājus, kuri spēlē dažādās vietās.

3) Mēs palaidām iespēju par velti nomainīt e-mail. Priekš tiem, kuri neatcerās paroles no saviem e-pastiem. Jums nepieciešams sūtīt vēstuli uz [email protected] Vēstulē norādīt: jūsu akkauntu, jūsu veco e-mail adresi, jūsu jauno e-mail adresi (uz kuru mēs mainām) un uzrakstīt kāpēc un kā jūs aizmirsāt paroli. Ar jūsu stāstīto jums ir mani jāpārliecina, ka jūs nemelojat un tas tiešām ir jūsu account. Ja jūs pirkāt RP par SMS, norādiet telefona numurus, no kuriem jūs sūtijāt. Pēc iespējas, par jums vajadzētu aizstāvēties kādam no vecajiem spēlētājiem. Vēstulē viņu(viņa) niks un sabiedrība ultimistu, skype kontakti, foruma nick. Vēstules pieņemās līdz augusta beigām.

4) Ja jūsu parole no e-mail līdzīga parolei no akkaunta, tad obligāti pamainat e-mail paroli.

5) Uzmanību!!! Ja jums nav e-mail, bet IP jums nemainās, tik un tā mainiet e-pastu un sūtiet mums vēstuli. Tā kā jebkurā gadījumā, kad jums mainīsies IP, jūs paliksiet bez acc. Sistēma uzreiz nomainīs paroli.

6) Informācija. Looteri paspēja aplaupīt aptuveni ~600 akkauntus. Lootoja ne visu, bet tikai pašu vērtīgāko no akkaunta. Visi real points (RP) atjaunoti. Atmetienu vairs nebūs. Spēlējam standarta režīmā.



P.S.: Parastais IP filtrs palīdzētu jums nebūt aplaupītiem.

P.S.S.: Visi Old Paradise XL servera spēlētāji, mainiet savas paroles.

P.S.S.S.: Viss augstāk uzrakstītais attiecas tikai uz Old Paradise XL spēlētājiem.

#2 Defez

Defez

    Newbie

  • Members
  • 13 posts

Posted 22 August 2008 - 17:42

domaju kas par huinju ka newaru ar nevienu acc iet :D tgd vis sk..

#3 comsi

comsi

    Novice

  • Members
  • 41 posts
  • Gender:Male

Posted 22 August 2008 - 17:56

es ta isti nesaprotu ja es savam akountam kas man nedarbojas 22. tad es nomainu paroli un es varu iet iegsa vai man bus vel jagaida tas 40h?

#4 Artemy Shan

Artemy Shan

    Founder

  • Administrators
  • 21257 posts
  • Gender:Male

Posted 22 August 2008 - 17:57

es ta isti nesaprotu ja es savam akountam kas man nedarbojas 22. tad es nomainu paroli un es varu iet iegsa vai man bus vel jagaida tas 40h?

srazu mozesh igratj...
Наш канал в discord

In God We Trust!

#5 Aigarz

Aigarz

    Journeyman

  • Members
  • 64 posts

Posted 22 August 2008 - 18:04

forshi man pirms kada laika aptirija abus charus. vienam pilns barbarians ar visam strange mantam utt visu 10kk no bankas un visu kas bija salootots. otram no vendora normalas mantas + naudu. un tagad tikai uztaisa atmetienu. psc...

#6 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 22 August 2008 - 18:05

PSC! Kas tas par stulbumu!?!? A jus par tiem kas staiga pa klubiem padomajat? Tak tagad viniem bus tads 4akars ka psc!

Atmetienu vairs nebūs


Cik reizes mes sito jau dzirdam!?!? Tas ir tads Fufels, jus to katru reizi sakat! Vieglak nav uzlikt Par Brivu Security pasword + bank pasvord? Tad ari nebus nekadu zadzibu, nebus neapmierinatu speletaju pec katra atkata. Shan tev pasam neapnika klausities neapmierinato speletaju tekstos? Es saprotu ka tu ar tiem security naudu pelni, bet padoma ta4u par speletajiem! Ja visiem butu security, tad to4na vares apgalvot ka 4aru zadzibu nebus. (Par ipasi stulbiem speletajiem nerunaju) Nebus tadu prikolu ka nakosreiz kads uzlauziis jusu DB (vai kas tur notika) neviens 4ars nebus aiztikts. NEBUS NEKADU PROBLEMU! Padomajat ta4u pasi!

Parastie Playeri jus mos vel man nepiekriitat? Kas piekriit rakstat, lai shans redz ko velas tauta, nejau vina kabata.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#7 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 22 August 2008 - 18:05

forshi man pirms kada laika aptirija abus charus. vienam pilns barbarians ar visam strange mantam utt visu 10kk no bankas un visu kas bija salootots. otram no vendora normalas mantas + naudu. un tagad tikai uztaisa atmetienu. psc...


Ko lai citu dara?

#8 AnTioDe

AnTioDe

    Advanced Player

  • Members
  • 328 posts

Posted 22 August 2008 - 18:06

Piekriitu Kraanam!
Posted Image

#9 comsi

comsi

    Novice

  • Members
  • 41 posts
  • Gender:Male

Posted 22 August 2008 - 18:10

es nesaprotu krieviski kads man var pateikt latviski?

#10 comsi

comsi

    Novice

  • Members
  • 41 posts
  • Gender:Male

Posted 22 August 2008 - 18:10

uj neuzrakstiju vardu sahans

#11 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 22 August 2008 - 18:12

es nesaprotu krieviski kads man var pateikt latviski?


Uzreiz varēsi spēlēt.

#12 Aigarz

Aigarz

    Journeyman

  • Members
  • 64 posts

Posted 22 August 2008 - 18:14

Ko lai citu dara?

atgriezt laiku visiem kamēr it notikušas aptīrīšanas. tagad droši ka kkādus jūsu draugus uzmeta un tad nu aiziet atkats... zb

#13 Artemy Shan

Artemy Shan

    Founder

  • Administrators
  • 21257 posts
  • Gender:Male

Posted 22 August 2008 - 18:17

PSC! Kas tas par stulbumu!?!? A jus par tiem kas staiga pa klubiem padomajat? Tak tagad viniem bus tads 4akars ka psc!
Cik reizes mes sito jau dzirdam!?!? Tas ir tads Fufels, jus to katru reizi sakat! Vieglak nav uzlikt Par Brivu Security pasword + bank pasvord? Tad ari nebus nekadu zadzibu, nebus neapmierinatu speletaju pec katra atkata. Shan tev pasam neapnika klausities neapmierinato speletaju tekstos? Es saprotu ka tu ar tiem security naudu pelni, bet padoma ta4u par speletajiem! Ja visiem butu security, tad to4na vares apgalvot ka 4aru zadzibu nebus. (Par ipasi stulbiem speletajiem nerunaju) Nebus tadu prikolu ka nakosreiz kads uzlauziis jusu DB (vai kas tur notika) neviens 4ars nebus aiztikts. NEBUS NEKADU PROBLEMU! Padomajat ta4u pasi!

Parastie Playeri jus mos vel man nepiekriitat? Kas piekriit rakstat, lai shans redz ko velas tauta, nejau vina kabata.

parolj menjaetsa odin raz. smenilsa. zdelal servis vozvrat parolja. uznal parolj i igraesh dalse. ne kakih problem.

nekotorie igroki prosto poterajut parolj ot security. poetomu on stoit deneg. a kogda ti za chto-to zaplatil ti budesh pomnitj... vot i vsja logika...
Наш канал в discord

In God We Trust!

#14 comsi

comsi

    Novice

  • Members
  • 41 posts
  • Gender:Male

Posted 22 August 2008 - 18:21

man teca ka es varu uzreiz spelet lol






Uzreiz varēsi spēlēt.




ka es varu paspelet ja man saka ka nepareiza parole vai neims es meigunu ar to visu iejiet saita vis ciki briki O vis iet bet kad meiginu ultima man rakta to stulbumu nepareiza parole kas tur pa vainu?

#15 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 22 August 2008 - 18:25

parolj menjaetsa odin raz. smenilsa. zdelal servis vozvrat parolja. uznal parolj i igraesh dalse. ne kakih problem.

nekotorie igroki prosto poterajut parolj ot security. poetomu on stoit deneg. a kogda ti za chto-to zaplatil ti budesh pomnitj... vot i vsja logika...



Tebe ze nekogda nevalnula kto paterajut paroli, po4emu 6as valnujet? Sami vinavati, eta ze bred! Dai Secruity pasowrd pezplatno nebudet problem!

Vot skazi: tebe nezajebalo delat eti otkati, i slu6at kak fse besitsa?

Ja magu skozat 100% 6to eta:

Atmetienu vairs nebūs


Takoi bred, katorimu NEKTO nedaverajet! Sam shan padumaj skolka igrakof ti poteraje6 izza takih prikolaf. FSE hacit igrat v server gde 4aromi jest 100% za6ita, a ne gde staff tolka vot eta znajet:

Atmetienu vairs nebūs.



Atvainojos par savam ''izcilajam'' Kreivu valodas zinasanam, bet domu ganjau var saprast, vnk esmu tada besii... Ka PSC!



ka es varu paspelet ja man saka ka nepareiza parole vai neims es meigunu ar to visu iejiet saita vis ciki briki O vis iet bet kad meiginu ultima man rakta to stulbumu nepareiza parole kas tur pa vainu?



Atjauno paroli ta4u!!!

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#16 comsi

comsi

    Novice

  • Members
  • 41 posts
  • Gender:Male

Posted 22 August 2008 - 18:40

es ieeju saita un ierakstu savu name un paroli ok talak man vins iemet paroles mainas labi es to izdaru uzrakstu savu jauno paroli talak es uzpiezu talak man vins parada manu epastu un es vina ieeju man paradas jauns e-pasts es uzrakstu uz papira savu paroli un uzpiezu lai parole ir apstiprinata man paradas balta web lapa bet man nejiet man nekada lapa iegsa prosti balta lapa un es pameiginu ultima ierakstit jaunos datus bet vienalga man vins raksta kad nepareiza parole


kas man jadara lai es varetu iejiet jo man tas ir vienigais acc un gandriz 3 lvl negribas palais veja visu jo man ari dazas newby itemas bija iegsa jus sapratat

#17 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 22 August 2008 - 19:04

A ja es zinu veca @maila paroli, bet velos uzlikt uz cita, gadijuma ja pardosu 4aru. Tas ir iespejams? Vai tas tikai tiem kas nezin pas`us?

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#18 frankijs

frankijs

    Novice

  • Members
  • 30 posts
  • Gender:Male

Posted 22 August 2008 - 19:05

da a eli ja skazal 6to mne ukrali 6motki toka barbarian i Sirius bow ti nedzelal atkat !! po4imu esli ja igraju toka 2 mestah !! a tam mina no4u obakrali sdzelai togda otkat do 20.08.2008 !! mina toze obakrali !!! zlamali i vzali samoje glavnoje !! i ja neodzin takoij drugiji toze mne skazal i mi sravnili IP i odzinakoviji !!!! sdzelai otkat (OLDP II)

#19 deejaybobo

deejaybobo

    Novice Player

  • Members
  • 121 posts

Posted 22 August 2008 - 19:42

man sitas atmetiens tiri noderigs :D

#20 comsi

comsi

    Novice

  • Members
  • 41 posts
  • Gender:Male

Posted 22 August 2008 - 19:46

man gan ne jo es sava profila iejeit nevaru jo notiekti man vis profils nozakts




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users