Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.
@  Artemy Shan : (13 February 2024 - 02:44) Сменился айпи для входа в игру. Теперь заходим через: loginserver=login.oldp.net,2593 или loginserver=91.121.232.151,2593

Photo

Noderīgi faili priekš uo.


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 27 July 2007 - 21:07

Šeit es ielikšu noderīgus failus priekš uo.

1.Uo Auto Pilot - Ar šo programmu jūs varat likt lai jums automatiski raksta, taisa mantas, spiež uz kautkā un daudz kas cits ko jūs paši atklāsiet ja izmēģināsiet. JA GRIBI DABUT FAILU SPIED ŠEIT.

2.Easy uo - Ar šo programmu jūs varat ielikt skript lai automatiski maksķerētu, raktu, cirstu kokus un krātu daudzus citus skilus. Skripti priekš Easy uo ir atrodami šeit. JA GRIBI DABUT FAILU SPIED ŠEIT + ja gribi nokačāt easy uo tev jābūt piereģistrējies Easy Uo saitā.

3.Inject - Šī programma daudz neatpaliek no Easy Uo, bet atkal šai programmai ir daudz mazu plusiņu, kas nav Easy Uo. Skripti priekš Inject šeit. JA GRIBI DABUT FAILU SPIED ŠEIT un Pamācība kā uztādīt inject .

4.Uo Auto-Map - Šī programma parāda kurā vietā jūs pašlaik atrodaties un kurā vietā atrodas piemēram dungeons Wrong. Tā ir liela mape kuru var piereģistrēt daudzos uo serveros. JA GRIBI FAILU SPIED ŠEIT.

5.Uo Loop - Šī programma daudz neatšķiras no Easy uo, viņu ir mazliet vieglāk saprast un darbojas tikai uz to spēles personāžu kurš ir uzslēgts un nav minimaizots. JA GRIBI FAILU SPIED ŠEIT.

Tas arī pašlaik ir viss ar laiku būs vēl. Failu adreses un informāciju lika see.

P.S. Moderatori un citi admini esat laipni lūgti likt klāt failus.

#2 Krusteevs

Krusteevs

    Newbie

  • Members
  • 19 posts
  • Gender:Male

Posted 28 July 2007 - 10:04

Loading ilpatch ... error vari pateikt kas tur jaieliek? aa un server jabut OldparadiseXL ?

aj zabej nu plz uzraksti kas kuraa vieta jaievieto un viss buus 100x atrak un labak :) vai ari pasaki skype nick
Krustik

#3 Dolja

Dolja

    Master

  • Members
  • 700 posts
  • Location:Latvia

Posted 28 July 2007 - 10:39

Uztaisi pamācību injectam un tad būs norm. Bet šitā jau katrs var norādīt adressi i viss. :/

#4 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 28 July 2007 - 14:36

pamācība inject ir tajā lapā, nu labi uzrakstīšu lat val kad būs laika :)!

#5 Guntis

Guntis

    Journeyman

  • Members
  • 94 posts
  • Gender:Female
  • Location:Chuulji

Posted 11 February 2008 - 18:37

hmm man inject raada - Checking client version... Error ! kur var dabuut inejct, kad ir prieksh vecaa labaa client? :)

#6 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 11 February 2008 - 18:43

kāds tev clients?

#7 Guntis

Guntis

    Journeyman

  • Members
  • 94 posts
  • Gender:Female
  • Location:Chuulji

Posted 11 February 2008 - 18:46

mans client - 2.0.3.

#8 Guntis

Guntis

    Journeyman

  • Members
  • 94 posts
  • Gender:Female
  • Location:Chuulji

Posted 11 February 2008 - 19:03

hmm tipa tiku nedaudz taalaak, bet probleema kkaada ar ipatch, cik saprotu vinjsh chiikst, ka vinjam nav ieksh ipatch nekas rakstiits par client 2.0.3. :)



p.s. atradu http://forum.yoko.co...wtopic.php?t=74 sheit buus instrukcija kaa ciiniities ar ipatch error :D bet nu man apskatoties cik daudz jaalasa apzzilba acis un uzspiedaas krustinjsh :D ja juus ar slinkumu neesat tik lielos draugos kaa es, tad uz priekshu :D http://forum.yoko.co...wtopic.php?t=74

#9 sliPer^

sliPer^

    Journeyman

  • Members
  • 81 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvija

Posted 12 February 2008 - 19:12

Ko man dariit lai ietu man inject kjip kad es sleedzu ieksaa man raadaas checking client error piuespiezu error details raadaas ka permition denied kaa lai to salabo?

#10 powers

powers

    Advanced Player

  • Members
  • 318 posts

Posted 12 February 2008 - 19:38

Es nesaprotu to ja jus nemakat sataisit injectu tad vai jus macesiet vinju izmantot vispar ???
nu var jau iemacities bet nu easyuo ir vieglaks neka injects !
Gan jau gribat Autoloot :D

nu ja man butu laiks tad jau es uzrakstitu ka sataisit nav jau man zel :) bet tgt ari man nav laiks :(

#11 Inquisitorr !

Inquisitorr !

    Player

  • Members
  • 221 posts
  • Gender:Male
  • Location:LA
  • Interests:UO. girls !

Posted 12 February 2008 - 19:44

Ko man dariit lai ietu man inject kjip kad es sleedzu ieksaa man raadaas checking client error piuespiezu error details raadaas ka permition denied kaa lai to salabo?


SLiper
Izmanto google, un Lasi Forumus... Man neviens Nepalidzeeja ar injektu, es visu izdariiju pats !!!!!!!!!!
Posted Image

Posted Image

Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#12 sliPer^

sliPer^

    Journeyman

  • Members
  • 81 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvija

Posted 12 February 2008 - 20:17

Es nesaprotu to ja jus nemakat sataisit injectu tad vai jus macesiet vinju izmantot vispar ???
nu var jau iemacities bet nu easyuo ir vieglaks neka injects !
Gan jau gribat Autoloot :D

nu ja man butu laiks tad jau es uzrakstitu ka sataisit nav jau man zel :) bet tgt ari man nav laiks :(

es maaku riikoties ar inject man bija bet es pac vinju sev neinstaleeju :D

#13 ...Sermulis...

...Sermulis...

    Master

  • Members
  • 602 posts
  • Gender:Male

Posted 12 February 2008 - 20:19

Kura versija inject?

#14 sliPer^

sliPer^

    Journeyman

  • Members
  • 81 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvija

Posted 12 February 2008 - 20:25

Kura versija inject?

bija vai tagad ir? tagad ir taa kuru see ielika miror 1

#15 Guntis

Guntis

    Journeyman

  • Members
  • 94 posts
  • Gender:Female
  • Location:Chuulji

Posted 12 February 2008 - 20:34

Es nesaprotu to ja jus nemakat sataisit injectu tad vai jus macesiet vinju izmantot vispar ???
nu var jau iemacities bet nu easyuo ir vieglaks neka injects !
Gan jau gribat Autoloot :D

nu ja man butu laiks tad jau es uzrakstitu ka sataisit nav jau man zel :) bet tgt ari man nav laiks :(




man vienmeer ir sanaacis uzstaadiit inject pasham!!! es arii kautcik maakus scp pats taisiit... Bet tagad to4 vnk nelaizz vinjsh inject un viss!!!

Man liekas, ka inject uz kuru linku iedeva see , neder prieksh clien 2.0.3.

#16 powers

powers

    Advanced Player

  • Members
  • 318 posts

Posted 12 February 2008 - 22:26

Jebkuru injecta versiju var uztasit preksh 2.0.3 client versijas :D
Es pat nezinu ar kadu versiju speleju bet nav no ta jaunakajam :) jo nemaz parak nevaig tikai dazhus scp ar ipasham lietam nenjem pretim kas nemaz nav man vaidzigs :)


Un tas saits kuru te kaut kas iemeta kur tipa pamaciba bija . nu ta nekad nesmu darijis :D lai no ta errora tiktu valja tur tikai visur change japamaina un viss !!! :D

#17 Guntis

Guntis

    Journeyman

  • Members
  • 94 posts
  • Gender:Female
  • Location:Chuulji

Posted 14 February 2008 - 08:23

Jebkuru injecta versiju var uztasit preksh 2.0.3 client versijas :D
Es pat nezinu ar kadu versiju speleju bet nav no ta jaunakajam :) jo nemaz parak nevaig tikai dazhus scp ar ipasham lietam nenjem pretim kas nemaz nav man vaidzigs :)
Un tas saits kuru te kaut kas iemeta kur tipa pamaciba bija . nu ta nekad nesmu darijis :D lai no ta errora tiktu valja tur tikai visur change japamaina un viss !!! :D




atbrauc pei manis ciemos un tad redzeesim kaa tew sanaaks ar change visu salabot :D:D tur viss ir salikts kaa vajag, nevaru clientu noraadiit veel kkur citur kaa mapee kur man vinjsh ir =/

#18 Guntis

Guntis

    Journeyman

  • Members
  • 94 posts
  • Gender:Female
  • Location:Chuulji

Posted 14 February 2008 - 08:41

kr4 visi kuriem ir taa pati probleema kas man ar http://forum.yoko.co...wtopic.php?t=74 var visu salabot, tikko pats salaboju!!

#19 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 15 February 2008 - 19:06

Manā postā ir problēmas ar automap nokacāšanu ielikšu jaunu automap kad varēšu jo visu šo nedēļu man negāja internets! Visticamāk kad tas būs svētdien! Iznāca tā, kad man nebija ko darīt un jau ieliku sestdien ap 1 naktī :D !

#20 Freelancer

Freelancer

    Novice

  • Members
  • 36 posts

Posted 09 September 2010 - 16:10

5.Uo Loop - Šī programma daudz neatšķiras no Easy uo, viņu ir mazliet vieglāk saprast un darbojas tikai uz to spēles personāžu kurš ir uzslēgts un nav minimaizots. JA GRIBI FAILU SPIED ŠEIT.


Posted Image

Nu atšķirībā no EasyUO no šitā neko nevar saprast.. :blink:




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users