Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.
@  Artemy Shan : (13 February 2024 - 02:44) Сменился айпи для входа в игру. Теперь заходим через: loginserver=login.oldp.net,2593 или loginserver=91.121.232.151,2593

Photo

Suudi vagaa!


  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#1 Ooo

Ooo

    Newbie

  • Members
  • 12 posts

Posted 09 July 2007 - 15:55

Labdien!

Esmu jjb, speeleeju ar 4triem 4aariem wariors 5lvl niks Ooo-mde, mags 5lvl niks Ooo-pff, cleriks 5lvl niks Ooo-oho, un ar4ers 5lvl niks Ooo-jjb.

Situaacija taada - piekdien 6. juunijaa, apmeeram ap 11:00 no riita nevareeju ielogoties ar savu varioru, visiem zinaams kaa Dirso, (melna aadas kraasa un newbie melns Barbarian shilds) Biju nomainijis vinjam niku Ooo-mde, jo kaads cits jau bijis ielogojies, iegaaju ar kleriku un ieraudziju, kad ar manu warioru kāds cits staiga, aplasija mani pilniibaa, kaa arii vendoru un maajas visas, ar to es pazaudeeju ljoti daudz. Tas nav viss, aizbraucu piektdien uz Igauniju, biju maajaas sveetdien, Meeginaaju ielogoties lai redzeetu kas un kaa noticies, ielogoties ar warioru man nesanaaca, domaau nomainiishu paroli, bet beigaas sanaacis ka arii epastaa netieku klaat, tad saprotu ka ne tikai mantas nozagtas bet arii epasts, ar visu manu acc, nezinu ko shajaa gadijumaa darit, vienkaarshi pakaljaa, zinu ka tagat manam warioram ir nomainiits niks, natashka, un arii body dye, uztaisiits par female. Adas kraasa un matu kraasa aizvien taapati. Tas veel nav viss, Atbraucis sveetdien maajaas no igaunijas, gribeeju ielogoties ar savu kleriku, 5lvl niks Ooo-oho, ielogoties nesanaaca, padevu zinju Cilveecinjam, vinjsh ielika manu 4aru jailaa, nav zinaams kas ir panjemts, jo arii tam 4aaram ir nomainiita epasta parole, ka arii slepenais jautaajums utt. Divi 4aari nozagti! Tas veel nav viss, magu 5lvl niks Ooo-pff, kuram emails ir uz one.lv kuru nevar nozagt, jo sasaistiits ar mobilo numuru, to apzaga panjeema 14kk chekos, un mantas, tas veel nav viss, Mans ar4ers, biju uz min izlogojies, ielogojos iekshaa, newbie lumberjacking mantas panjemtas, ar durabu 200, par cik bankai uzlicis esmu paroli, nekas nav no turienes aiztikts, kaa arii uz ar4era staaveeja 91RP kas protams tika panjemti, tad varat apmeeram paskaitiit ko esmu zaudeejis, ja to paarveerstu Naudas izteiksmee tur salasiitos ljoti liels skaitlis.

Neatceros kad buutu pats kautko ka4aajis, bet tas ir spyware, virus kas katru manis piespiesto taustinju suuta uz bleezhu epastu kur vinji redz visas tavas paroles, taatad iedomaajies, ja tu izmantotu ibanku piemera, vai ko taadu, protams daljeeji mana vaina ka nepieskatu savu datoru un sistemaatiski neskaneeju viirusus, tagat esmu to meeslu atradis, un par varu pateikt pat uz kaadu epastu tas viss suutaas.

Karo4 SHANAHAN, zinu ka tev ir daudz citu ko ariit, bet es ljoti luudzu, paliidzi man atguut manus chaarus, un ja vari tad noblokee vispaar sho beezhu IP adreses. Un iemet luudzu jailaa manu warioru niks: natashka, kameer nav veel kautko nozadzis. Un ja var tad luudzu izseko liidzi charus kas ir vinjiem sabiedrotie, droshi zinu lielaakaa dalja manu mantas buus pie vinjiem!

Karo4 man vajag administraacijas paliidziibu!

Mans irc niks jjb

THX ka uzklausijaat!

#2 Resnulis

Resnulis
  • Members
  • 1 posts

Posted 09 July 2007 - 16:10

Nu jā, pie lietas atkal ķērušies mazgadīgie hakeri, uz servera diezgan bieži gadās kad kāds ielien kāda cita PC un paroles sakopē, ir gadijies kad pašam sūta kautkāds mulķis failu Resend.exe :D protams nepieņemu, bet šoreiz bez nekādas instalācijas ielīdis viņam pc, Shanahan manuprāt tev vaidzētu šādos gadījumos palīdzēt, kautvai ar to, kad mestu banus IP uz tiem IP kas to dara, vismaz lēnām pazustu tie zagļi un citi negribētu riskēt.
Pat nezinu ko tekt, čalis sūtijis RP, pircis newbie bowu, durability, fishing itemus, vel kautko un šitā apzog viņu, vaig palīdzēt kautkā.

#3 Telekinetic

Telekinetic

    Novice

  • Members
  • 41 posts
  • Gender:Male

Posted 09 July 2007 - 19:28

nu gan jjb iekriti ! :( psc ! <C> vecaa Egle

#4 Ooo

Ooo

    Newbie

  • Members
  • 12 posts

Posted 09 July 2007 - 19:34

nu gan jjb iekriti ! :( psc ! <C> vecaa Egle


Nadeju na Shana! Drugova vihoda netu mena!

#5 Spaik

Spaik

    Player

  • Members
  • 203 posts
  • Location:LATVIA
  • Interests:netu takih

Posted 09 July 2007 - 19:44

tas bija Shakal [ slayer ] zinu to 100% ... un shanahan tev cilveki maksa naudu un tev pilnigi pohuj ...
gruti to stulbo pimpis shakal nobanot visus vinja charus un IP ?
Jā vai Nē [Lūk tāds ir dzīves jautājums]

#6 Ooo

Ooo

    Newbie

  • Members
  • 12 posts

Posted 09 July 2007 - 20:51

???



#7 ChesterField

ChesterField

    Advanced Player

  • Members
  • 360 posts
  • Gender:Male
  • Location:Zabej Na Zhizn Igraj UO

Posted 09 July 2007 - 21:47

:unsure: kaa tu zini ka tas ir Slayeriitis ?

njaa Shanam ir biezhi vien vienalga,cilveeki maksaa par to lai speeletu (dazhi) un vins pat mIRC`aa ir reti un ja ir tad biezhi vien neatbild ! :E
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#8 sliPer^

sliPer^

    Journeyman

  • Members
  • 81 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvija

Posted 09 July 2007 - 22:48

Baac shanahan kas tu juuties baigais dievs buutu vismaz kko uzraksijis nevis takaa merkakjis lasijis un tik reecis [to es minu] tu saproti ka lai uzka4atu 5 lvl 4 caljiem tas nav 1 dienas darbs
taka pareekjini kadas 4 nedeeljas vinja dargaa laika un + veel nadua kas ir izteereeta pa tam newbie mantaam tas sanak liels ieguuldijums tavaa stulbja serveri kuraa biezi apzog cilvekus
es saprotu ka vinjs juutas jo es arii esmu bijis apzagts un ne vienu reizi vien protams ne ar tik lieliem zaudeejumiem bet tik un taa ta ir drankjiiga sajuuta k tu ieej ar domu ka vreeshu paspeelet, atpuusties bet neka tu esi apzagts un vinja gadijuma pat tev paroli nozagushi un ne tikai to arii e- mails ja es nekjuudoos pa to draudz kriminala atbildiipa [ pa ielaushanos svesha daroraa un apzaksanu kas vertejama materialos zaudejumos virs 10 ls] nu es ieteiktu visu sito apdomat :P

#9 ChesterField

ChesterField

    Advanced Player

  • Members
  • 360 posts
  • Gender:Male
  • Location:Zabej Na Zhizn Igraj UO

Posted 09 July 2007 - 22:54

Bet teikshu taa,ja cilveeks nav nekaadus files pa mIRC vai Skype no nepaziistamiem cilveekiem accepteejis tad nevar taa vnk no zila gaisa apzagt,vnk ir taadi cilveeki kas sadraudzeejas ar normaaliem cilveekiem / chariem,un tad vinjus saindee :excl:
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#10 Duky

Duky

    Newbie

  • Members
  • 13 posts

Posted 09 July 2007 - 23:02

tu gadijumaa tos charus nepirki pa LS?

#11 ChesterField

ChesterField

    Advanced Player

  • Members
  • 360 posts
  • Gender:Male
  • Location:Zabej Na Zhizn Igraj UO

Posted 09 July 2007 - 23:04

Nee,vins nepirka :) :P
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#12 Ooo

Ooo

    Newbie

  • Members
  • 12 posts

Posted 10 July 2007 - 01:32

Daudz ko pirku, daudzko nepirku, ja ir runa par naudaam, tad varu apmeeram pateikt man bija +40 mining,, cartography, BS, lumber, tailor, carpentry, fishing, inscription, to vienkaarshi sareizinaat, :) +20 tinker un animaltiming, kā arī uz visiem chāriem kopā ir 5 newbie itemi un divi newbie transi! Warioram bija 7 mājas, 5 runebooki ar daudz ljoti veertiigaam runkaam, pie maajas kur rakos bija virs divsimts oldp ingi, tad varat iedomaties cik bija paareejie, plazma, glori utt. Nu vendorā bija (daudz kk, divi necrowandi, ingi, armori arti, visu nemaz nevar uzskaitīt) Protams, vēl pazaudeets viss kas bija bankā, to es nevaru jums uzskaitiit. Tas tikai wariors, vēl jau arī kleriks ir nozagts! Entie desmitie un deviitie levela tresuremapi, paareejos tirgoju un metu aaraa, cartografijas sets, karo4 galiigaa pakaljaa! daudzi par to vareeja sapnjot kas man bija sakraats savaakts sagaadaats.
Tad iedomaajies ja tu to visu buutu savaacis sagaadaajis sev, un notiktu tev tas, kas notika ar mani, KAA TU JUSTOS? :)

#13 Indianis

Indianis

    Novice Player

  • Members
  • 111 posts
  • Gender:Male

Posted 11 July 2007 - 12:32

Man nav ko teik ar saviem zaudejumiem sajutos niecigs((( blin domaju pec tada man vairs negribetos spelet vispar((
Ceru ka atgusi charus un varbut srvera laiku ari daleji atmeta tagad atpakal....

#14 Ooo

Ooo

    Newbie

  • Members
  • 12 posts

Posted 12 July 2007 - 13:42

?

#15 Krusteevs

Krusteevs

    Newbie

  • Members
  • 19 posts
  • Gender:Male

Posted 13 July 2007 - 08:37

ja kas man bija pilnigi tas pats ar manu 4lvl kleriku niks= Mazuliite! 100% zinaams ka tas bija ustabuga karoce viss tas pats kas notika ar ooo-pff tas ar notika ar mani!! sakumaa vnjs man paprasija skype nick =iedevu,tad atsuutija kkadu failu =tas gan jau bija viirus ..ja kas teica ka taa ir mana chara bilde utt... lai panjemot..panjemu un kops taa laika visur kur es iegaju visas paroles uzreiz uzlauza :/ e-pastaa ari netieku un viss skaidrs!!! papisu 2newbie items :(
Krustik

#16 ChesterField

ChesterField

    Advanced Player

  • Members
  • 360 posts
  • Gender:Male
  • Location:Zabej Na Zhizn Igraj UO

Posted 13 July 2007 - 16:52

Atkaartoshu Velreiz jums textu !

Ja cilveeks nav nekaadus files pa mIRC vai Skype no nepaziistamiem cilveekiem acceptejis tad nevar taa vnk no zila gaisa apzagt,vnk ir taadi cilveeki kas sadraudzeejas ar normaaliem cilveekiem un suuta failus,nekad nevar zinaat kas notiks ar shaadiem Ultimistiem = apzgats acc ! kaads briinums :D
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#17 NMY

NMY

    Expert!

  • Members
  • 590 posts
  • Gender:Male
  • Location:Whatever Land

Posted 14 July 2007 - 12:39

Basic elementara izsargāšanās:
Nelietot !automātiskos! arhīvus un jebkura veida *.exe failus, kuri ir nākuši no cilv., kuru tu reāli (feisā) nepazīsti.
Lietojiet normālu aizsardzību, nevis kaspersky: t.i. Firewall + anti-virus + anti-spyware = ZoneAlarm u.c.

#18 Reborn

Reborn

    Newbie

  • Members
  • 13 posts

Posted 15 July 2007 - 20:18

psc tikko veel redzeeju Ooo-mde. blja par tiem itemiem ir tieshi taa kaa tu pateici ( sapņot )! Shanahan shaadaa situaacijaa tev tieshaam jaapaliidz!

#19 Dolja

Dolja

    Master

  • Members
  • 700 posts
  • Location:Latvia

Posted 16 July 2007 - 11:48

:D mjā pierādat ka viņš nedirš. Es arī varu pateikt man tur 100kkk rp utt. Atpakaļ to vairs nedabūsi. Samierinies. Pašam jādomā par drošību ip filtrs, maksas e-pasts, parole bankai utt. Un katru nedēļu ( ja ne vairāk) jānoskanē cietais.

#20 Telekinetic

Telekinetic

    Novice

  • Members
  • 41 posts
  • Gender:Male

Posted 16 July 2007 - 13:28

Dolja , mazliet cieņas luudzu! vinjs arii neprasa lai vinjam atdod mantas, bet luudz lai paliidz 4arus atguut un atrast bleezhus ! Lasi ciitiigaak ko citi raksta.. :huh:




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users