Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

[10.09.2008] - Pievienosim nedaudz servera darbības.


  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#1 OLDP.NET

OLDP.NET

    News Bot

  • Members
  • 3264 posts

Posted 10 September 2008 - 18:01

1. Pandoru izkrišanas iespēja no monstriem palielināta par 50%. Tai skaitā arī powerhour. Super bonuss priekš jauniņajiem.

2. Armoriem acid un blackrock atgriezti +spēks pilnā komplektā. Tagad viņi dod +50 spēka platemail, +40 spēka ringmail un +30 chainmail.

3. Nedaudz overpower apgriezumu. Barbarian shield tagad dod 45 armora un +30 spēka. Dragon vairāk nereģenerē manu un staminu.

4. Nedaudz apgriezti guardi, tagad viņi uzsit maksimumu no 4 bultām, iepriekšējo 3 vietā. Tādā veidā, ja pretiniekam būs 600 spēka, guards sitīs pa 150 enerģijām no bultas.



P.S: Expansion Pack 3 part 3 tiks pakāpeniski ieviests septembrī. Sekojiet ziņām.



P.S.S: Servera darbība pozitīva? Tad balso par mūsu serveri. Adrese atrodas nedaudz augstāk par ziņām.

#2 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 10 September 2008 - 19:19

Kr4 manas domas: Serveris reaali klust par istako levaku =/ Vel tikai atliekt ieviest atpakal xp x10 bus pilns komplekts...


Ja kadam nepatik turat savas stulbas replikas pie sevis.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#3 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 10 September 2008 - 20:34

Kr4 manas domas: Serveris reaali klust par istako levaku =/ Vel tikai atliekt ieviest atpakal xp x10 bus pilns komplekts...
Ja kadam nepatik turat savas stulbas replikas pie sevis.


Tas viss mainās tikai viena iemesla dēļ. Jaunajiem spēlētājiem patīk šāda veida serveri... viņi nezin, kas ir grūti un kā bija agrāk. Vecajiem spēlētājiem tas viss nepatīk.

#4 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 10 September 2008 - 21:00

Tas viss mainās tikai viena iemesla dēļ. Jaunajiem spēlētājiem patīk šāda veida serveri... viņi nezin, kas ir grūti un kā bija agrāk. Vecajiem spēlētājiem tas viss nepatīk.




Nu taki mos uzreiz metat uz zemes full cargo setus m? Ari tas jaunajiem speletajiem patiks. Daudz kas var patikt, Bet Ultima nav pasaka, un no tada levaka es eju prom.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#5 powers

powers

    Advanced Player

  • Members
  • 318 posts

Posted 10 September 2008 - 21:10

un no tada levaka es eju prom.

Atkal nespelesi uo ? :huh:

#6 Fusion

Fusion

    Player

  • Members
  • 214 posts
  • Gender:Male
  • Location:Jelgava

Posted 10 September 2008 - 21:14

Emm.. Lai jau jaunie papriecājas.. Un kas teicis,ka noobini ar labiem setiem spēlēs labi?? Viss šis tikai nozime to,ka varkās bus vairak ko darit..

#7 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 10 September 2008 - 21:15

Atkal nespelesi uo ? :huh:



tiesi taa... Sada levaka spelet nav nekada prieka. Kur nepilna menesa laikaa var dabut visu ko var veleties...

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#8 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 10 September 2008 - 21:17

tiesi taa... Sada levaka spelet nav nekada prieka.


To pašu tu teici arī iepriekš.

#9 Darknes

Darknes

    Player

  • Members
  • 151 posts
  • Gender:Male

Posted 10 September 2008 - 22:04

:D karns tu tak teici ka uo nespelesi jo jau zb utt :P es vispar turos pie vardiem pa vasaru nespeleju tagad itka atgriezos :P
Posted Image
Posted Image

#10 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 10 September 2008 - 22:21

:D karns tu tak teici ka uo nespelesi jo jau zb utt :P es vispar turos pie vardiem pa vasaru nespeleju tagad itka atgriezos :P



Foruma? :huh: Nu ja esmu teicis, tad ari nespeleju. Uo speleju periodiski, atsaku tad kad redzu ka serveri apradas kas jauns un interesants, nejau pataisas par Levaku.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#11 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 11 September 2008 - 09:27

1. Pandoru izkrišanas iespēja no monstriem palielināta par 50%. Tai skaitā arī powerhour. Super bonuss priekš jauniņajiem.
2. Armoriem acid un blackrock atgriezti +spēks pilnā komplektā. Tagad viņi dod +50 spēka platemail, +40 spēka ringmail un +30 chainmail.
3. Nedaudz overpower apgriezumu. Barbarian shield tagad dod 45 armora un +30 spēka. Dragon vairāk nereģenerē manu un staminu.
4. Nedaudz apgriezti guardi, tagad viņi uzsit maksimumu no 4 bultām, iepriekšējo 3 vietā. Tādā veidā, ja pretiniekam būs 600 spēka, guards sitīs pa 150 enerģijām no bultas.
P.S: Expansion Pack 3 part 3 tiks pakāpeniski ieviests septembrī. Sekojiet ziņām.
P.S.S: Servera darbība pozitīva? Tad balso par mūsu serveri. Adrese atrodas nedaudz augstāk par ziņām.

Mazliet tomēr negodīgi! Atkal wari Black Rock setā (iegūstams ar 1LVL mining un BS!!!!) būs dikti spēcīgi. Arčeri atkal apdalīti! Tad varbūt arī ādu bruņas, kuras piemērotas vairāk archeriem apgreidot vajag?! Piemēram, teratanus un Crystal studded.
Par Guardiem - nesāk par traku kaut kā? Pēc BD ieņemšanas pilsētā jau tā ir pāris gvardu! GZ vairs nebūs nekādas drošības!

#12 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 11 September 2008 - 13:07

Moons ir PvP Zona, Nejau pasedesana gz, gribi drosiibu sedi Oreonaa.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#13 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 11 September 2008 - 14:06

Mazliet tomēr negodīgi! Atkal wari Black Rock setā (iegūstams ar 1LVL mining un BS!!!!) būs dikti spēcīgi.


Necik lielus bonusus tas Blackrock un Acid nedod.

Arčeri atkal apdalīti!


Kā tad viņi ir apdalīti? RU forumā runā pretēji. Archeriem tagad ir paradīze un paskaties kā tagad visi maina savus magus/warriorus/cleric pret 4-5 lvl archeriem...

Tad varbūt arī ādu bruņas, kuras piemērotas vairāk archeriem apgreidot vajag?! Piemēram, teratanus un Crystal studded.


Terathani paliks kādi bija... es nedomāju, ka šis armors ir slikts priekš PvM utml. Crystal Studded jau tika apgreidots.

Par Guardiem - nesāk par traku kaut kā? Pēc BD ieņemšanas pilsētā jau tā ir pāris gvardu! GZ vairs nebūs nekādas drošības!


Vispār GZ neskaitās Moon/Cove... tās ir PvP pilsētas. Ja nevari noturēties pret ienaidniekiem, tad nemaz nelien tur iekšā un tupi Britain/Minoc.

#14 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 11 September 2008 - 15:52

Br var rakt no 2 lvl.

#15 mczii

mczii

    Player

  • Members
  • 285 posts
  • Gender:Male
  • Location:My location is Britania Teritory.
  • Interests:My interests are artifact`s and Girl`s :)

Posted 12 September 2008 - 18:22

2. Armoriem acid un blackrock atgriezti +spēks pilnā komplektā. Tagad viņi dod +50 spēka platemail, +40 spēka ringmail un +30 chainmail. es juus miilu :) tagat skills buus noteicosais :))) xD ;) nevis puha vai armors :D
Unique archers 1lvl ( zilais cilvecins) :)))

#16 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 12 September 2008 - 22:31

2. Armoriem acid un blackrock atgriezti +spēks pilnā komplektā. Tagad viņi dod +50 spēka platemail, +40 spēka ringmail un +30 chainmail. es juus miilu :) tagat skills buus noteicosais :))) xD ;) nevis puha vai armors :D


:D:D:D: Kaads tev skills? Skills bus notecosais tad kad tadu bonusu ka paralyze protect nebuus. Doma logiski, ka skils var but noteicosais, ja armoriem palielina bonsus??? Vienigais kas tagad bus - pilns moons ar bomziem BR`aa. :D

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#17 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 12 September 2008 - 23:16

tagat skills buus noteicosais :))) xD ;) nevis puha vai armors :D


skillu jānosaka turnīros vai TM Style duēļos.

#18 mczii

mczii

    Player

  • Members
  • 285 posts
  • Gender:Male
  • Location:My location is Britania Teritory.
  • Interests:My interests are artifact`s and Girl`s :)

Posted 13 September 2008 - 00:25

kraan kaadi bomzi??? ko izroc to velcs! (xl smird no vienas puses ka kaads vaarda kraans uztaisa sevi pa lohu) ::DD xD
Unique archers 1lvl ( zilais cilvecins) :)))

#19 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 13 September 2008 - 08:58

kraan kaadi bomzi??? ko izroc to velcs! (xl smird no vienas puses ka kaads vaarda kraans uztaisa sevi pa lohu) ::DD xD



Aaa nu sk... Tu sevi Br`aa uzskati par afigenno backu ja? Un cipa tas parada cik labi tu speelee.. mm nu sapratu, bet zini ko? Tada serveri ka xl`a tas parada tikai to kads tu bomzis esi un spelet ar nefiga nemaaki...

A mani vari saukt ka gribi, mani nekrata ka Mazi Berni ar pagrabu iedegumu mani uzskata par iedomigu vai kautkaa taa.. Nnk domaa ko raksti. Br rokas no 2. lvl. A 2lvl var uzka4at paris stundu laika.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#20 krisa

krisa

    Novice Player

  • Members
  • 124 posts

Posted 13 September 2008 - 12:29

Kads skills lol ja tev ir skills shaubos vai tu skriesi br vai acidaa :D:D:D:




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users